Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(audree @ 2010 06 02, 13:06)
Nesigrauskit, dar ne viskas prarasta, batai juk buna didinti, as visada nesioju batelius 37 arba 37,5 dydzio, bet vestuvinius batelius pirkausi 36 ir dar siek tike per dideli jie man. Gal dar viskas bus gerai smile.gif


Ir as zinokit nesioju 36, o vestuvinius 35 nusipirkau, ir visus kuriuos matavausi buvo 35 dydzio g.gif net pati nustebau smile.gif Tai kad palaukit, gal ir jums tiks smile.gif
Atsakyti
19gelyte bateliai nuostabus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes busimosios nuotakos mirksiukas.gif
Norejau pasiullyti nuotakos batelius, jie jau deveti, as atsokau savo vestuves, taciau puikios, idealios bukles.
Nuotakos bateliai. dydis 38, nei padidintas, nei pamazintas, su platformyte, aukstas kulnas, taciau del platformytes ir labai gerai padarytos kelties, jis nesijaucia. labai patogus ir grazus, priekis puostas swarowski akutemis, zeri lengai ant saulytes. kaina 100lt
user posted image
i az 4u.gif




Atsakyti
Nezinau ar pavyks, bet bandau ir as savo batelius parodyti

user posted image
user posted image

ATSIPRASAU UZ DYDI blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolita969: 04 birželio 2010 - 20:17
Jolita grazu thumbup.gif Puosnesni nei paprasti bateliai, kaip ir reiketu tokiai progai wink.gif
Man nepavyko rasti tokiu bateliu, tai nusipirkau tokius, bet bus galima ir siaip kur nueit su jais 4u.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir as blush2.gif
user posted image
user posted image
Cia deja ne svajoniu bateliai tikrai,bet is bedos bus gerai ax.gif
o cia kai kojytes pavargs-
user posted image
Atsakyti
QUOTE(19gelyte @ 2010 06 03, 19:39)
noriu pasirodyt ir as su savo batukais tikiuosi gerai ikeliau foto
user posted image[/IMG]
Papildyta:
lb atsiprasau bet foto nemoku sumazinti  blush2.gif


Labukas,

Kur tokius gražius batelius pirkote?
Man reikia kažko panašaus, bet „RŪŽAVOS“ spalvos:)
Mergaites, gal kur nors matėte?
Gelbėkit, padėkit, nes jau nebežinau kur ieškoti doh.gif Ryt bandysim lėkti į Gariūnus ir Kauno Urmo bazes.
Atsakyti
QUOTE(Urciuke @ 2010 06 05, 03:26)
Labukas,

Kur tokius gražius batelius pirkote?
Man reikia kažko panašaus, bet „RŪŽAVOS“ spalvos:)
Mergaites, gal kur nors matėte?
Gelbėkit, padėkit, nes jau nebežinau kur ieškoti  doh.gif  Ryt bandysim lėkti į Gariūnus ir Kauno Urmo bazes.

praneski paskui kas kauno bazese gero, cia tuose savanoriuose ? smile.gif zadu as irgi iki ten nulekti, nes jau pavargau nuo akropoliu ir ale geru parduotuviu, nieko nera doh.gif
Atsakyti
[quote=Zvaigzdute^,2010 06 04, 22:13]
Jolita grazu thumbup.gif Puosnesni nei paprasti bateliai, kaip ir reiketu tokiai progai wink.gif
Man nepavyko rasti tokiu bateliu, tai nusipirkau tokius, bet bus galima ir siaip kur nueit su jais 4u.gif


Aciu, as savuosius pirkau Kauno urmo bazese ir mokejau protinga kaina, o ne kosmosa biggrin.gif
Kauno urmo bazese yra kelios tik vietos kur man yra graziu ir geru batu. Tai rytineje ar vakarineje, tiksliai pavadinimo neatsimenu, zinau, kad raudonas pastatas ir einant nuo pagrindinio ivaziavimo tai jis yra pacioje pradzioje, o kita vieta, zalioje galerijoje ties viduriu einant laike ir ta puse kur matosi raudonas pastatas, iejimas is lauko.

Nezinau ar supratote ka as cia parasiau, bet tikiuosi, kad nors truputy naudingos info.
Atsakyti
QUOTE(*drauge* @ 2010 06 01, 10:07)
Sveikutes. Uzsisakiau batukus. Tik dabar ziuriu kad per skubejima, pasirinkau ne  ta  dydi  doh.gif cia 37, man reikia 38 sad.gif
Parduociau uz ta pacia kaina, kuria ir pirkau. Jei sudomino rasykit.  4u.gif


stai gavau jau siuos batukus smile.gif kokie grazuciai mm. ir dydis tiko smile.gif bet kulniukus koks aukstas doh.gif , busiu ausktesne uz savo busima vyra manau smile.gif merginos gal zinote, gal kur nors "tvarko"batuku kulnus smile.gif ta prasme gal iseitu juos pamazint doh.gif i, neisivaizduoju, kaip cia issireiksti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *drauge*: 05 birželio 2010 - 13:12
QUOTE(*drauge* @ 2010 06 05, 13:07)
stai gavau jau siuos batukus smile.gif kokie grazuciai mm. ir dydis tiko smile.gif bet kulniukus koks aukstas  doh.gif , busiu ausktesne uz savo busima vyra manau smile.gif merginos gal zinote, gal kur nors "tvarko"batuku kulnus smile.gif ta prasme gal iseitu juos pamazint doh.gif i, neisivaizduoju, kaip cia issireiksti biggrin.gif


Jeigu bato keltis leidzia tai galima kulniuka pritumpinti, t.y. nupjauti, as savo vieniems batams taip padariau, na teisingiau ne as o batsiuvys. Tad tau su batais reikia keliauti pas batsiuvi ir tartis ar imanoma taip padaryti.
Atsakyti
as juos gariunuose ir nusipirkau bet maciau kad yra juodi tik ir balti
Atsakyti