Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(pim @ 2010 08 17, 01:04)
o čia manieji netradiciniai unsure.gif



sakyciau lb dailus thumbup.gif ir nat kojos lb graziai ziurisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 17, 00:04)
aciuks.gif
Internete ir aš daugybę gražių radau, bet pirkti bijau unsure.gif Pirkau užsienyje kur ir gyvenu, batų parduotuvėj Reno 4u.gif 
aš pagalvojau, kad Allur batelius Maximoj matėt už tokią kainą doh.gif  blush2.gif

o čia manieji netradiciniai unsure.gif
user posted image
user posted image


man irgi patinka, gražūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 08 17, 18:04)
man irgi patinka, gražūs  thumbup.gif


O jus pasakykit kaip prie baltos sukneles derinat spalvotus batelius? Zinoma, jei suknele balta ax.gif

nes tarkim as buvau su kreminem basutem ir tai pergyvenau, kad tik nesimatytu jog ne baltos yra lotuliukas.gif kvaila zinoma, bet man taip svarbu atrode
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 17 rugpjūčio 2010 - 17:14
QUOTE(laimucia @ 2010 08 17, 19:14)
O jus pasakykit kaip prie baltos sukneles derinat spalvotus batelius? Zinoma, jei suknele balta ax.gif

nes tarkim as buvau su kreminem basutem ir tai pergyvenau, kad tik nesimatytu jog ne baltos yra  lotuliukas.gif  kvaila zinoma, bet man taip svarbu atrode


na dazniausiai vestuves buna kokiu tai spalvu tematika, tarkim melyni bateliai, tai melynos pamergiu sukneles, jaunosios puokstele su melynom gelytem, masinos papuosimas su melynais akcentais, galbut jaunojo marskinukai melyni, taip pat sales dekoracijos, pakvietimai, stalo korteles ir pan mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 17, 17:55)
sakyciau lb dailus thumbup.gif ir nat kojos lb graziai ziurisi wub.gif



QUOTE(Alinutia @ 2010 08 17, 18:04)
man irgi patinka, gražūs  thumbup.gif

ačiū merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 08 17, 18:14)
O jus pasakykit kaip prie baltos sukneles derinat spalvotus batelius? Zinoma, jei suknele balta ax.gif

nes tarkim as buvau su kreminem basutem ir tai pergyvenau, kad tik nesimatytu jog ne baltos yra  lotuliukas.gif  kvaila zinoma, bet man taip svarbu atrode


aš tai žiūrėčiau kad puokštė būtų su tokios spalvos gėlėm, nes ji visur kaip ir kartu, ir tada dera du akcentai kai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 08 17, 18:14)
O jus pasakykit kaip prie baltos sukneles derinat spalvotus batelius? Zinoma, jei suknele balta ax.gif

nes tarkim as buvau su kreminem basutem ir tai pergyvenau, kad tik nesimatytu jog ne baltos yra  lotuliukas.gif  kvaila zinoma, bet man taip svarbu atrode

Būtent taip ir derinama, kaip aprašė *GUCCI*.
Asmeniškai aš ivory spalvos batelių niekada nederinčiau prie baltos suknelės, bet jeigu ji labai ilga ir batelių nesimato, tai ai irnesakyk.gif
O spalvotus batelius dabar renkasi vis daugiau nuotakų, ypač užsieniuose ši tendencija pasitvirtinus. Įkeliu pavyzdį unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 17, 19:42)
Būtent taip ir derinama, kaip aprašė *GUCCI*.
Asmeniškai aš ivory spalvos batelių niekada nederinčiau prie baltos suknelės, bet jeigu ji labai ilga ir batelių nesimato, tai ai irnesakyk.gif
O spalvotus batelius dabar renkasi vis daugiau nuotakų, ypač užsieniuose ši tendencija pasitvirtinus. Įkeliu pavyzdį unsure.gif
user posted image


man spalvoti bateliai tai patys graziausi wub.gif pati tekejau su baltais, bet jei atsukciau laika, tai tikrai buciau pasirinkus spalvotus wub.gif man lb zaismingai atrodo jie wub.gif jauciu jusu vestuves bus tobulai grazios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 17, 18:45)
man spalvoti bateliai tai patys graziausi wub.gif  pati tekejau su baltais, bet jei atsukciau laika, tai tikrai buciau pasirinkus spalvotus wub.gif  man lb zaismingai atrodo jie wub.gif jauciu jusu vestuves bus tobulai grazios wub.gif

labai pamaloninot dūšia hihihi.gif blush2.gif Tikiuosi, kad jos bus gražios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 17, 17:45)
man spalvoti bateliai tai patys graziausi wub.gif  pati tekejau su baltais, bet jei atsukciau laika, tai tikrai buciau pasirinkus spalvotus wub.gif  man lb zaismingai atrodo jie wub.gif jauciu jusu vestuves bus tobulai grazios wub.gif

drinks_cheers.gif aga,as apie ta pati pamastau,jei tekeciau dabar, tai tikrai su spalvotais bateliais thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti