Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Allur @ 2010 08 11, 23:13)
siulau 8, nes as sios firmos  batukus turiu, tikrai ne didinti buvo  4u.gif

Ar internetu pirkot?
Atsakyti
Sveikos smile.gif diena prieš vestuves sugebėjau laaabai prisitrinti užkulnį... Galvojau šakės bus doh.gif išgelbėjo silikoniniai padukai tokie skirti užkulniui..prisiklijavau ir atbuvau visą dieną thumbup.gif nieko net nejaučiau, kad skauda ar ką.. blush2.gif Visoms rekomenduoju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 08 12, 13:36)
Sveikos smile.gif diena  prieš vestuves sugebėjau laaabai prisitrinti užkulnį... Galvojau šakės bus  doh.gif  išgelbėjo silikoniniai padukai tokie skirti užkulniui..prisiklijavau ir atbuvau visą dieną  thumbup.gif  nieko net nejaučiau, kad skauda ar ką..  blush2.gif  Visoms rekomenduoju  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū už pasidalinimą patirtim, reiks įsigyti 4u.gif Nes man bet kokie batai trina užkulnes doh.gif
Atsakyti
jei trina, tai tie lipukai super išeitis drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 08 12, 13:49)
jei trina, tai tie lipukai super išeitis  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

o jūs turėjot pėdkelnes/kojines ar basa buvot? 4u.gif
Atsakyti
buvau su prilipinamom kojinėm...
Atsakyti
Mergaites, gal ka domintu tokie batukai? 4u.gif 38 dydis, spalvyte tokia Ivory, ne visai balti, satinas. ax.gif user posted image I az.
Atsakyti
QUOTE(Jollysiup @ 2010 08 12, 14:43)
Mergaites, gal ka domintu tokie batukai? 4u.gif 38 dydis, spalvyte tokia Ivory, ne visai balti, satinas. ax.gif user posted image I az.


Super, gražūs, man patinka thumbup.gif Saviškius tik jau turiu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, aš savuosius įsigijau gana nebrangiai, ieškojau jų ne vestuvinių suknelių salonuose, o paprastose batų parduotuvėse. Tad netyčia užėjau į Trakų gatvėje esančią batų išparduotuvę (neatsimenu tikslaus pavadinimo), bet jei neklystu, tokia pati yra ir Fabijoniškėse, Ukmergės plente, ar kažkur ten šalia senukų, kur įsikūrusi IKI. Tai ten radau labai fainus batukus ant kokių 7-8 cm kulno su bantukais gale, labai puošnūs ir tikrai vestuviniai (tokie ale švelniai pilki smile.gif o ir sumokėjau labai juokingai, vos 40 Lt, db mačiau jie dar pigesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 11, 22:19)
Ar internetu pirkot?

Internetu is zappos.com

bet kita modeliuką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 13 rugpjūčio 2010 - 13:42
o taip atrodė ant kojos vestuvių dieną

Nešioju 37 pirkau 7 dar dėjausi silikonines pagalvėles, tai kaip tik buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(augudai1 @ 2010 08 13, 12:15)
Sveikos, aš savuosius įsigijau gana nebrangiai, ieškojau jų ne vestuvinių suknelių salonuose, o paprastose batų parduotuvėse. Tad netyčia užėjau į Trakų gatvėje esančią batų išparduotuvę (neatsimenu tikslaus pavadinimo), bet jei neklystu, tokia pati yra ir Fabijoniškėse, Ukmergės plente, ar kažkur ten šalia senukų, kur įsikūrusi IKI. Tai ten radau labai fainus batukus ant kokių 7-8 cm kulno su bantukais gale, labai puošnūs ir tikrai vestuviniai (tokie ale švelniai pilki smile.gif o ir sumokėjau labai juokingai, vos 40 Lt, db mačiau jie dar pigesni smile.gif

gal nuotraukyte mirksiukas.gif
Atsakyti