Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(jums @ 2010 08 09, 21:52)


Gražiai ant kojos atrodo, pas mane irgi su tokiu kipimu prieky, man jis geriausias thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vavuum @ 2010 08 06, 12:26)


Labai moteriški, proginiai, skoningi, elegantiški, man gražu smile.gif įdomu kaip ant kojos gula tie kaspiniuočiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinutia: 10 rugpjūčio 2010 - 07:49
QUOTE(jums @ 2010 08 09, 22:52)


na grazus batukai thumbup.gif wub.gif o ir kulnas toks aukstas wub.gif man tai grazu kai kitos merginos tokius nesioja, bet man tai per sudetinga su tokiais vaikscioti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 10, 08:15)
Aciu, mergaites  4u.gif
Na, kulnas man tai normalus, nes ir platformyte yra, ir as daznai vaikstau su tokiais  mirksiukas.gif O ir smagus jie labai - oda tokia minksta rolleyes.gif

Kur pirkot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 10, 12:23)
Kur pirkot? blush2.gif


Bershkoje 4u.gif Ir palyginus visai nebrangiai, nes maniau, kad bateliams isleisiu daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 10, 11:26)
Bershkoje  4u.gif  Ir palyginus visai nebrangiai, nes maniau, kad bateliams isleisiu daugiau  ax.gif

O kiek cm kulniukas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 10, 12:28)
O kiek cm kulniukas? ax.gif

Nezinau, nematavau biggrin.gif Bet jei idomu, galesiu vakare pamatuoti ir parasyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 10, 11:29)
Nezinau, nematavau  biggrin.gif Bet jei idomu, galesiu vakare pamatuoti ir parasyti  4u.gif

Nu jeigu netingit, galit pamatuot, bet čia jau tik dėl smalsumo klausiu 4u.gif irnesakyk.gif
Tikrai nuostabūs bateliai, grakščiai atrodo kojytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 10, 12:31)
Nu jeigu netingit, galit pamatuot, bet čia jau tik dėl smalsumo klausiu 4u.gif  irnesakyk.gif
Tikrai nuostabūs bateliai, grakščiai atrodo kojytės wub.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 10, 11:26)
Bershkoje   4u.gif  Ir palyginus visai nebrangiai, nes maniau, kad bateliams isleisiu daugiau  ax.gif

Cia ziuriu ne viena jau mergaite Bershkoje batelius sau rado, reiks ir man kada paslampinet ten biggrin.gif Nes ziurejau Gariunuose, VCUPe ir Europoj tai nieko man patinkancio neradau doh.gif Reikia ieskotis greiciau, atai rudeni isvis nebus pasirinkimo turbut g.gif
Ai tiesa, Gariunuose buvau uztikus vienus man labai grazius (noriu paprastu,be jokiu dirziuku,blizgiuku ir pan.), bet kaip visada kai reikia, tai dydzio nera, buvo tik 38,kuris nuo koju krenta,o pardaveja dar ikalbet bande doh.gif ir kainavo nedaug (100 Lt), bet nepasiseke man verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(jums @ 2010 08 09, 21:52)

As kazko panasaus ieskau, tik kulnas, kad zemesnis butu ir priekis uzdaras, nes salta jau bus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 10 rugpjūčio 2010 - 11:04
QUOTE(jums @ 2010 08 09, 19:52)

o man kazkaip noretusi kulniuko irgi balto ax.gif , nors bateliai tikrai grazus 4u.gif
Atsakyti
Maniskiai wub.gif :
http://www.6pm.com/c...ell-ivory-satin
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2010 08 11, 10:26)

Labai grazus wub.gif Tik ar priekis ne perdaug atviras? Na, taip klausiu, nes mano viena drauge su panasiais tekejo, tai visi pirstukai bego i prieki ir buvo labai nepatogu, nes automatiskai batelio gale kulnas liko labai laisvas. Tikiuosi, kad supratot, ka norejau pasakyti 4u.gif
Atsakyti