Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 06, 13:24)
nejuokaukit mirksiukas.gif  nes man likus iki vestuviu metams as jau internete ieskojausi sukneliu pavyzdiu, kvietimu ir visokiu kitokiu dalyku doh.gif  bet aisku dar nieko nepirkau ir nenuomavau.. nes po poros menesiu ta laime kazkaip dingo, nes demesi teko sutelkti i mokslus lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif Kaip gera zinoti, kad as ne viena tokia blush2.gif Pabandysiu savaitgali atrasti laiko, nufotkinti ir ideti batelius jusu, mergaites, teismui cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 06, 13:28)
drinks_cheers.gif  Kaip gera zinoti, kad as ne viena tokia  blush2.gif  Pabandysiu savaitgali atrasti laiko, nufotkinti ir ideti batelius jusu, mergaites, teismui  cool.gif


kaip saunu butu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 08 06, 12:26)

man labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 07, 11:49)
man labai labai wub.gif


drinks_cheers.gif fantastiški
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 06, 11:47)
Mudvieju vestuves tik kitais metais, o as vakar jau nusipirkau batelius..  lotuliukas.gif  Tai normalu?  blush2.gif  Tiesiog prisiskaiciau, kaip cia merginos vargsta ieskodamos.. o as radau ir isimylejau  wub.gif  Ir dar mano dydzio paskutine pora buvo  ax.gif

Nu ir sveikinu su tuom 4u.gif

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 06, 12:24)
nejuokaukit mirksiukas.gif  nes man likus iki vestuviu metams as jau internete ieskojausi sukneliu pavyzdiu, kvietimu ir visokiu kitokiu dalyku doh.gif  bet aisku dar nieko nepirkau ir nenuomavau..

Kazkaip man tai labai pazystama g.gif Idomu kur? biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 08 06, 10:26)

labai grazus wub.gif
Atsakyti
Na, atsiduodu jusu teismui ax.gif
http://picasaweb.goo...873756/Bateliai
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 09, 22:52)

Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Man labai patiko!!! Bet kulnas....ohoho...
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 08 09, 22:14)
Super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Man labai patiko!!! Bet kulnas....ohoho...

drinks_cheers.gif man irgi kulnas aukstas pasirode, bet grazus wub.gif as,jei tokius uzsideciau, buciau aukstesne uz MB,o gaila, visada tokia avalyne mane traukia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 09, 21:52)
Na, atsiduodu jusu teismui  ax.gif


ohoo wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 08 09, 22:14)
Super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Man labai patiko!!! Bet kulnas....ohoho...

FAinuciai mirksiukas.gif Bet man kaip ir daugumai kulnas labai didelis blush2.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites 4u.gif
Na, kulnas man tai normalus, nes ir platformyte yra, ir as daznai vaikstau su tokiais mirksiukas.gif O ir smagus jie labai - oda tokia minksta rolleyes.gif
Atsakyti