Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Vėjubė @ 2010 08 04, 10:49)
O yra specialūs lipdukai užkulniams? ar pritaikote kitus?
Aš paastebėjau kad ir man žengiat koja iš batelių išsitraukia, tai galvoju kaip čia dabar suktis iš padėties... g.gif


Na as juos tik uzkulniams ir perku, ten parodyta buna kaip priklijuoti, tai jie ir skirti tam, tik ten raso, kad nuo nuospaudu apsisaugoti skirti. As su pedkelnemis visiskai negalejau su vienais bateliais paeiti, galvojau jau niekas nepades, tada ir atradau si daikta, tai puikiai laikosi batai 4u.gif Padams net nesu maciusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2010 08 04, 14:40)
Na as juos tik uzkulniams ir perku, ten parodyta buna kaip priklijuoti, tai jie ir skirti tam, tik ten raso, kad nuo nuospaudu apsisaugoti skirti. As su pedkelnemis visiskai negalejau su vienais bateliais paeiti, galvojau jau niekas nepades, tada ir atradau si daikta, tai puikiai laikosi batai  4u.gif  Padams net nesu maciusi  g.gif

Yra per visa pedos ilgi iklotukai, dar jie ir visokiu spalvu bei rastu buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuze123 @ 2010 08 02, 12:15)
O kur tokius radote? Man reikia tokių ne vestuvėms, būtent tokios spalvos smile.gif


Nezinau kur batukus pirko mergina, idejusi foto, bet snd Klaipedos Akropolyje, "Effigy" parduotuveje maciau panasius, ir yra ne tik melyni, bet ir tokie ryskus violetiniai, ziauriai grazus, ir nepatikesit - po 25 litus!!!! Gaila tik, kad mano dydzio ner, buciau griebus, nes ziauriai grazus bateliai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 08 05, 23:20)
Nezinau kur batukus pirko mergina, idejusi foto, bet snd Klaipedos Akropolyje, "Effigy" parduotuveje maciau panasius, ir yra ne tik melyni, bet ir tokie ryskus violetiniai, ziauriai grazus, ir nepatikesit - po 25 litus!!!! Gaila tik, kad mano dydzio ner, buciau griebus, nes ziauriai grazus bateliai  drinks_cheers.gif


Butent effigy ir pirkau, tik Kaune smile.gif mokėjau būtent tiek ir negalėjau tuo patikėti blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjubė: 06 rugpjūčio 2010 - 08:11
QUOTE(Vėjubė @ 2010 08 06, 10:11)
Butent effigy ir pirkau, tik Kaune smile.gif mokėjau būtent tiek ir negalėjau tuo patikėti  blink.gif


oho kaip pasiseke bigsmile.gif uz toki grozi tik 25lt blink.gif 4u.gif
Atsakyti
Mudvieju vestuves tik kitais metais, o as vakar jau nusipirkau batelius.. lotuliukas.gif Tai normalu? blush2.gif Tiesiog prisiskaiciau, kaip cia merginos vargsta ieskodamos.. o as radau ir isimylejau wub.gif Ir dar mano dydzio paskutine pora buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 06, 12:47)
Mudvieju vestuves tik kitais metais, o as vakar jau nusipirkau batelius..  lotuliukas.gif  Tai normalu?  blush2.gif  Tiesiog prisiskaiciau, kaip cia merginos vargsta ieskodamos.. o as radau ir isimylejau  wub.gif  Ir dar mano dydzio paskutine pora buvo  ax.gif


Tai labai šaunu- vienu rūpesčiu mažiau ax.gif kad tik neužsimanytumėt paskui kažko kito per tiek laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2010 08 06, 12:52)
Tai labai šaunu- vienu rūpesčiu mažiau  ax.gif  kad tik neužsimanytumėt paskui kažko kito per tiek laiko smile.gif


Ir as taip pamaniau rolleyes.gif Na jie tokie ne klasikiniai vestuviniai, todel tiks man ir siaip i baliu, ir i kluba, ir siaip prie dzinsiuku, todel "sueis" ax.gif MB irgi sako, kad isprotejau, na bet nieko negalejau su savimi padaryti, pati pinigine plesesi lauk is rankines lotuliukas.gif Va tau ir merginu reabilitacija parduotuvese... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 06, 12:47)
Mudvieju vestuves tik kitais metais, o as vakar jau nusipirkau batelius..  lotuliukas.gif  Tai normalu?  blush2.gif  Tiesiog prisiskaiciau, kaip cia merginos vargsta ieskodamos.. o as radau ir isimylejau  wub.gif  Ir dar mano dydzio paskutine pora buvo  ax.gif


na ir puiku, kad nusipirkot batelius is anksto thumbup.gif nes realiai tai bus saunu,. kai turesit batelius ir jums nebereikes vaikscioti po parduotuves ir ieskoti, o surati tai lb jau sunku sau tinkamus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 06, 13:04)
na ir puiku, kad nusipirkot batelius is anksto thumbup.gif  nes realiai tai bus saunu,. kai turesit batelius ir jums nebereikes vaikscioti po parduotuves ir ieskoti, o surati tai lb jau sunku sau tinkamus doh.gif


4u.gif Aciu, mergaites, nes as jau maniau, kad visai nukvakau is tos laimes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 06, 13:07)
4u.gif  Aciu, mergaites, nes as jau maniau, kad visai nukvakau is tos laimes  ax.gif


nejuokaukit mirksiukas.gif nes man likus iki vestuviu metams as jau internete ieskojausi sukneliu pavyzdiu, kvietimu ir visokiu kitokiu dalyku doh.gif bet aisku dar nieko nepirkau ir nenuomavau.. nes po poros menesiu ta laime kazkaip dingo, nes demesi teko sutelkti i mokslus lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip jums sie?
http://www.shoes.com...i...&pg=5104233
Atsakyti