Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(ievuze123 @ 2010 08 02, 12:15)
O kur tokius radote? Man reikia tokių ne vestuvėms, būtent tokios spalvos smile.gif



Effigy parduotuvėje smile.gif Dar panašių mačiau Zaroj ir Bershkoj cool.gif
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 08 01, 19:21)
tai vat, kai nusinesiau batelius pas siuveja ir pati pamaciau, kad spalvos nesutampa, todel Rozytes padarytos is to paties audinio kaip ir suknele, tai bent tiek bendro bus g.gif ,,,bet is esmes suknele iki pat zemes, tai labai nesuku sau galvos - nes tiek tu bateliu ir matysis ax.gif ...


tai tokiu atveju neverta sukti galveles mirksiukas.gif o siaip batukai tai lb dailus mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 01, 18:17)
Papildyta:
rozytes tai lb dailiai padarytos thumbup.gif  tik man nelb patinka, kad spalvytes neatitaikytos g.gif  nes rozytes baltesnes, o bateliai geltonesni g.gif


nieks negilinsis per daug ir neknibinės po didinamuoju stiklu pasikišęs irnesakyk.gif
labai puikūs bateliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2010 08 02, 20:22)
nieks negilinsis per daug ir neknibinės po didinamuoju stiklu pasikišęs  irnesakyk.gif
labai puikūs bateliai  smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O tie silikoniniai padukai į batelius jie nėra stori? Neprispaus kojos prie batelio viršaus? Ir ar yra bandžiusių-yra kokia nauda iš jų? Galvoju nusipirkt po pirštukais, ne po kulnu tą paduką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 08 03, 17:09)
O tie silikoniniai padukai į batelius jie nėra stori? Neprispaus kojos prie batelio viršaus? Ir ar yra bandžiusių-yra kokia nauda iš jų? Galvoju nusipirkt po pirštukais, ne po kulnu tą paduką  g.gif


as visada ant nauju batuku nusiperku ta silikonini lipduka, tik klijuoju ties uzkulniu, tai pasiteisina 100% mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 08 03, 16:09)
O tie silikoniniai padukai į batelius jie nėra stori? Neprispaus kojos prie batelio viršaus? Ir ar yra bandžiusių-yra kokia nauda iš jų? Galvoju nusipirkt po pirštukais, ne po kulnu tą paduką  g.gif

As juos turiu, labai gerai jie yra kai uzkulni trina, tai su jais nebetrina thumbup.gif
O turiu ir po pirstais ir pakulnei, zinok, jei diena karsta, tai koja praikaituoja ir koja vis tiek slidineja betelyje, bent jau man taip g.gif
Atsakyti
As silikoninius lipdukus naudoju uzkulniams, mano koja labai siaura, tai pastoviai is bateliu koja issitraukia. Man jie nepakeiciami smile.gif
Atsakyti
Kur perkate tuos silikoninius padukus? 4u.gif
Atsakyti
Yra beveik visose parduotuvese priemoniu batams skyriuje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 08 03, 23:19)
Yra beveik visose parduotuvese priemoniu batams skyriuje mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif visuose prekybcentriuose galima rasti siuos gerus daikciukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2010 08 03, 20:39)
As silikoninius lipdukus naudoju uzkulniams, mano koja labai siaura, tai pastoviai is bateliu koja issitraukia. Man jie nepakeiciami smile.gif


O yra specialūs lipdukai užkulniams? ar pritaikote kitus?
Aš paastebėjau kad ir man žengiat koja iš batelių išsitraukia, tai galvoju kaip čia dabar suktis iš padėties... g.gif
Atsakyti