Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(semke @ 2010 07 29, 16:42)
Mergaites, patarkit ka daryti!!! SKUBIAI!!!

Ryt vestuves o man pasirodo spaust lyg nori ar trinti batukai..  T.y. ta vieta kur priekyje prakirpti pirstai islenda  (didysis ir tas salia). Kaip pratampyti?? Jau pries dvi d. kisau ten sulankstyta kietai popieriu suslapinta, nepadejo, tepiau vazelinu ir vel kisau popieriu- nepadejo, gal dar koki gera patarima turit extra atveju????


Man ta pati beda buvo, tai as dar minkstinau oda istepdama visa bata is vidaus spiritu, jis tada lengviau pasiduoda tempimui. O poto vaiksciojau su slapia kojne thumbup.gif

QUOTE(pim @ 2010 07 29, 17:00)
pabandykit užsidėti šlapias kojines ir pavaikščiot po namus, turėtų pralaisvėti 4u.gif

drinks_cheers.gif isbandytas ir veikia thumbup.gif
Atsakyti
Daznai uzbegdavau psiskaitineti cia... dabar kai jau turiu savo vestuvini apava, rodausi jums... 4u.gif Norejau basuciu ant nedidelio kulniuko... vestuvine suknele ivory atspalvio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo damselfly: 01 rugpjūčio 2010 - 16:18
Pagaliau radau ir aš savuosius, būtent tokie, kokių ir ieškojau smile.gif
Kiek netikėta, netradiciška, bet puikiai įsilieja į visą šventinį akcentą ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 06 29, 16:29)
sveikutes mirksiukas.gif

Gal kazkuriai is jusu pravers siandieninis mano atradimas ax.gif  http://i47.tinypic.com/sov2he.jpg
dar vieni liko prekyboje, bateliu dydis 38d., radau juos Kauno akropolyje Walking parduotuveje, plius jiems db akcija - tai kainyte net juokinga lotuliukas.gif , sumokejau tik 35 lt. Batukai lb paprastuciai, bet kulnukas neaukstas, bantukai graziai nusiema, vietoj ju pati galvoju apie kokias rozes is organzos, nesiu pas siuveja, ka nors sumastysim, galima taip pat ir su kokiais akmenukais puosti, na ciau jau pagal fantazija (pardaveja pakonsultavo kur kaune dekoruoja batelius su svarovskiais - jei kam idomu, parasykyt i AZ), pazadu pasidemonstruoti kai jau turesiu galutini varianta rolleyes.gif ...

tai tiek mergaites, sekmes ieskancioms ir galbut kazkuriai pravers mano atradimas ax.gif



kaip ir zadejau, rodausi savo galutini varianta smile.gif
http://i29.tinypic.com/34zhi6t.jpg
Atsakyti
Gražūs visų merginų bateliai wub.gif tik tos basutės atrodo nelabai patogios, turėtų koją slidinėti jose g.gif
Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2010 08 01, 18:17)
Daznai uzbegdavau psiskaitineti cia... dabar kai jau turiu savo vestuvini apava, rodausi jums... 4u.gif Norejau basuciu ant nedidelio kulniuko... vestuvine suknele ivory atspalvio...


basutes tai lb grazios thumbup.gif bet del patogumo, tai abejoju g.gif nes turejau panasaus stiliaus tapkutes, tik visai be kulniuko, tai lb jau nepatogios buvo doh.gif
bet gal jums bus patogios mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vėjubė @ 2010 08 01, 18:33)
Pagaliau radau ir aš savuosius, būtent tokie, kokių ir ieškojau smile.gif
Kiek netikėta, netradiciška, bet puikiai įsilieja į visą šventinį akcentą  ax.gif



kodel netiketas? bigsmile.gif juk dbr daug kas perkasi ne baltus, o spalvotus batelius wub.gif
o jusu bateliai tai lb grazuciai wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(inspiron @ 2010 08 01, 18:42)
kaip ir zadejau, rodausi savo galutini varianta  smile.gif
http://i29.tinypic.com/34zhi6t.jpg


rozytes tai lb dailiai padarytos thumbup.gif tik man nelb patinka, kad spalvytes neatitaikytos g.gif nes rozytes baltesnes, o bateliai geltonesni g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 01, 18:17)

kodel netiketas? bigsmile.gif  juk dbr daug kas perkasi ne baltus, o spalvotus batelius wub.gif


drinks_cheers.gif man gražu spalvoti bateliai wub.gif
Atsakyti

rozytes tai lb dailiai padarytos thumbup.gif tik man nelb patinka, kad spalvytes neatitaikytos g.gif nes rozytes baltesnes, o bateliai geltonesni g.gif
[/quote]


tai vat, kai nusinesiau batelius pas siuveja ir pati pamaciau, kad spalvos nesutampa, todel Rozytes padarytos is to paties audinio kaip ir suknele, tai bent tiek bendro bus g.gif ,,,bet is esmes suknele iki pat zemes, tai labai nesuku sau galvos - nes tiek tu bateliu ir matysis ax.gif ...
Atsakyti
nu pavydziu visom tom kurios jau turi batelius, aiku baltu pavydu blush2.gif . Kiek as parduotuviu isvaiksciojau ir nieko nerandu doh.gif , jau tuoj panika prades imti.
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 08 01, 19:59)
nu pavydziu visom tom kurios jau turi batelius, aiku baltu pavydu blush2.gif . Kiek as parduotuviu isvaiksciojau ir nieko nerandu doh.gif , jau tuoj panika prades imti.

aš irgi dar neturiu fear.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 08 01, 18:42)
kaip ir zadejau, rodausi savo galutini varianta  smile.gif
http://i29.tinypic.com/34zhi6t.jpg


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2010 08 01, 17:33)
Pagaliau radau ir aš savuosius, būtent tokie, kokių ir ieškojau smile.gif
Kiek netikėta, netradiciška, bet puikiai įsilieja į visą šventinį akcentą  ax.gif

user posted image


O kur tokius radote? Man reikia tokių ne vestuvėms, būtent tokios spalvos smile.gif
Atsakyti