Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 31, 18:28)
aha, kai pamaciau iskrt atsiminiau juos bigsmile.gif  na bet jie tikrai neatrodo taip blogai kaip sakot mirksiukas.gif aisku, paprastruciau, patogus. o juk tu bateliu praktiskai neismato, nes as kiek ziurejau savo foto, tai vos vos matosi smile.gif  tad galima eiti ir su tapkem, svarbu, kad tik patogu butu thumbup.gif o jus galit juosparokoruoti kokia rozyte ar kaspineliu. ir butu fantastiska, jei butu tokios spalvos, kuri dominuoja jusu vestuvese wub.gif

lotuliukas.gif sakiau atsiminti neymanma, to tu man gucci nesakyk sakot, taip oficialiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 05 31, 18:33)
lotuliukas.gif  sakiau atsiminti neymanma, to tu man gucci nesakyk sakot, taip oficialiai  lotuliukas.gif


na tiesiog noriu buti mandagi, nes nzn su kokio amziaus moterimi bendrauju blush2.gif
o kas del bateliu, tai nebuk tokia pesimistiska, nes esu maciusi tokiu bateliu, kad vaje vaje doh.gif man tikriausiai nera baisesniu bateliu uz blizgancius ir auksta metaline pakulne ir ne duok dieve dar azuriniai doh.gif tad tavo batukai pasakiski mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 31, 18:40)
na tiesiog noriu buti mandagi, nes nzn su kokio amziaus moterimi bendrauju blush2.gif
o kas del bateliu, tai nebuk tokia pesimistiska, nes esu maciusi tokiu bateliu, kad vaje vaje doh.gif  man tikriausiai nera baisesniu bateliu uz blizgancius ir auksta metaline pakulne ir ne duok dieve dar azuriniai doh.gif tad tavo batukai pasakiski mirksiukas.gif  thumbup.gif

mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 05 30, 18:41)
wub.gif  wub.gif kaip man reiktų tokių... wub.gif
arba tokių
user posted image
doh.gif

na jeigu turite pazystamu, tai gali jum ir kitose salyse paieskot ir nupirkti, na nebent jum butina matuotis mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va pagaliau ir as su batais biggrin.gif

user posted image

ziauriai patogus ir kaip uz tokia kaina (70lt) bus geri... kiek cia ju reiks..

Ai tiesa jau 3 karta pasitvirtino mano teorija grizau prie tu pirmuju kurie iskart patiko.. aisku apvaiksciojus 10 parduotuviu, baziu ir t,t.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 31, 21:24)
Nu va pagaliau ir as su batais biggrin.gif

ziauriai patogus ir kaip uz tokia kaina (70lt) bus geri... kiek cia ju reiks..

Ai tiesa jau 3 karta pasitvirtino mano teorija grizau prie tu pirmuju kurie iskart patiko.. aisku apvaiksciojus 10 parduotuviu, baziu ir t,t.


dailuciai ir atrodo gana patogus thumbup.gif o ta teorija tai zinokit manau visos pasitvirtino ruosiantis siai sventei biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos Merginos,

aš batelius taip pat nusipirkau iš Deichman. Laabai patogūs smile.gif Kadangi abu esame ne dideli, negalėjau būti su aukštakulniais, nors ir nebūtų patogu visa dieną. O dabar kulniukas pats tas smile.gif

Dar turiu variantą, nes draugė iš Airijos parveš smile.gif Tad arba iš Deichman arba kiti smile.gif

Atsakyti
weena tuos baltus batukus radau siam psl

http://www.projectwedding.com

Papildyta:
http://www.projectwe...p;thumbs_page=5
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2010 05 31, 23:41)


kokie dailus bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaitės - pagalbos!

Man reikia rožinių batelių. Gal kuri nors matėte? Vilniuje?

Ačiū smile.gif
Atsakyti
wub.gif va šitie man beveik jau idealūs bigsmile.gif nors dar norėtūsi kažko geresnio lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes. Uzsisakiau batukus. Tik dabar ziuriu kad per skubejima, pasirinkau ne ta dydi doh.gif cia 37, man reikia 38 sad.gif
Parduociau uz ta pacia kaina, kuria ir pirkau. Jei sudomino rasykit. 4u.gif
Atsakyti