Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

user posted image

As per savo vestuves avejau sias basutes, labai patogios ir dailios. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinele- @ 2010 07 28, 17:06)
user posted image

As per savo vestuves avejau sias basutes, labai patogios ir dailios. wub.gif

Kaip graziai ant kojos atrodo. Atrodo tokios paprastos bet tie karoliuikai suteikia elegantiskumo. Grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuze123 @ 2010 07 28, 16:33)
Laikosi man jie labai gerai, nes viduje zomšinis pamušaliukas. Pirkau internetinėje parduotuvėje piperlime.gap.com. Atsiėjo tikrai ne pigiai. Bet už juos nieko gražiau neradau  ax.gif

Na, svarbu,kad patenkinta likot, tada ir pinigeliu negaila 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 28, 12:08)
lb grazuciai wub.gif  gaila, kad tik jums netinkama ismiera unsure.gif  console.gif
Papildyta:
kaip ir sakot, tikri ekstravagantai smile.gif
man labiau patinka dailesniu formu batukai 4u.gif

tai va dar siandien negaliu su tuo susitaikyti,visa diena darbe kaip zemes pardavus buvau,verkt noris. tiek as ju laukiau o se kad nori...

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 07 28, 16:22)
Labai grazus wub.gif  Pati kazko panasau noresiu savo vestuvems, tik man reikia uzdaru priekiu, nes salta jau bus ir vaizdelis ne koks su atvirais pirstais doh.gif  lotuliukas.gif  Gaila, kad Jums toks nesusipratimas gavos verysad.gif 
O kiek cm cia kulniukas?
Papildyta:

Dailus wub.gif  Tik ar gerai be jokio dirzelio laikosi ant kojos?  g.gif Jei ne paslaptis kur pirkote ir kiek mokejote? 4u.gif 
As jau irgi greit pulsiu i bateliu paieskas, nes rudeni jauciu jau pasirinkimo nebus doh.gif

na as ir ieskojau uzdarais bet nieko kas man trauktu aki neradau,o dabar is vis nebezinau ka daryti,rizikuot siustis vel per nauja per daug nervu ir pinigu jau kainuotu.dabar situs dar parduot reikia. o kulniukas tai 10cm bet siaip nesijaustu tiek nes paslepta platformyte yra
Atsakyti
QUOTE(ievuze123 @ 2010 07 28, 16:16)
O mano štai tokie  blush2.gif

Labai gražūs wub.gif Tik man norėtusi dirželio, kad tvirčiau ant kojos laikytusi.
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 07 28, 00:57)
kaip bebutu gaila gavau snd savo batukus ir ivykes nesusipratimas su ismiera.


kaip gaila verysad.gif bet gal atsiras pirkeja, nes bateliai labai grazus wub.gif

QUOTE(Alinutia @ 2010 07 28, 11:06)
Maniškiai ekstravagantai  biggrin.gif  wub.gif Labai patogūs, minkštučiai, iš Alikante po sunkių vargų rasti  thumbup.gif
idomus  ax.gif o kokia suknele buvo?




QUOTE(ievuze123 @ 2010 07 28, 16:16)
O mano štai tokie  blush2.gif

user posted image

ir as i juos dairiausi, kai sau ieskojau mirksiukas.gif

QUOTE(Kristinele- @ 2010 07 28, 17:06)

As per savo vestuves avejau sias basutes, labai patogios ir dailios. wub.gif


lengvutes tokios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 07 28, 11:06)
Maniškiai ekstravagantai  biggrin.gif  wub.gif Labai patogūs, minkštučiai, iš Alikante po sunkių vargų rasti  thumbup.gif

user posted image

Negražiai nufotografavai, mačiau juos realiai, tikrai gražūs batukai, pati tokius juodus pirkau iš alikante diplomo įteikimui, super atrodė ir tikrai patogūs... dailiai ir lengvai ant kojytės atrodo, o čia sakau, negražiai nufotkinta...
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2010 07 28, 23:16)
Negražiai nufotografavai, mačiau juos realiai, tikrai gražūs batukai, pati tokius juodus pirkau iš alikante diplomo įteikimui, super atrodė ir tikrai patogūs... dailiai ir lengvai ant kojytės atrodo, o čia sakau, negražiai nufotkinta...


Jo, bet kitaip nemoku, niekam tikus fotografe doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 07 28, 20:27)
tai va dar siandien negaliu su tuo susitaikyti,visa diena darbe kaip zemes pardavus buvau,verkt noris. tiek as ju laukiau o se kad nori...
na as ir ieskojau uzdarais bet nieko kas man trauktu aki neradau,o dabar is vis nebezinau ka daryti,rizikuot siustis vel per nauja per daug nervu ir pinigu jau kainuotu.dabar situs dar parduot reikia. o kulniukas tai 10cm bet siaip nesijaustu tiek nes paslepta platformyte yra

Man tokie auskti kulniukai labai patinka wub.gif tik as jau galiu atsisveikint su jais, nes as gana auksta,o MB nelabai didelio ugio, tai uz ji aukstesne nebunu tik jei kulniukas kokie 7 cm, daugiau jau schmoll.gif
Atsakyti
Gavau vienus batukus, su kuriais lyg ir patogu, tik kulniuka trina, bet tai istaisoma, jau geriau taip nei is viso be batu doh.gif
Atsakyti
http://www.charleske...382/hwindex.htm mano tokie batukai smile.gif tik balti.
Atsakyti
Mergaites, patarkit ka daryti!!! SKUBIAI!!!

Ryt vestuves o man pasirodo spaust lyg nori ar trinti batukai.. T.y. ta vieta kur priekyje prakirpti pirstai islenda (didysis ir tas salia). Kaip pratampyti?? Jau pries dvi d. kisau ten sulankstyta kietai popieriu suslapinta, nepadejo, tepiau vazelinu ir vel kisau popieriu- nepadejo, gal dar koki gera patarima turit extra atveju????
Atsakyti