Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(pim @ 2010 07 26, 14:04)
Ieškokit kitų, juk vestuvių dieną reikia kuo mažiau neigiamų emocijų mirksiukas.gif


Ta ir bandau daryti, radau vienus, bet jie ne odiniai, vadinasi prakaituos koja ir vel bus negerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 26, 21:55)
as avejau siuos  smile.gif
user posted image


grazus lyg ir, nelb matosi, galetu buti didesne foto rolleyes.gif
Atsakyti
Mano netradiciniai, galiu nufotkinti ir įdėti jei mokėsiu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 07 27, 18:55)
Mano netradiciniai, galiu nufotkinti ir įdėti jei mokėsiu  ax.gif  blush2.gif

ydekit, labai ydomu mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip bebutu gaila gavau snd savo batukus ir ivykes nesusipratimas su ismiera. user posted image jei kas susidomejot parasykit i az ismiera 39 ..ech likau be batu sad.gif praverkiau pusia dienos...
Atsakyti
Maniškiai ekstravagantai biggrin.gif wub.gif Labai patogūs, minkštučiai, iš Alikante po sunkių vargų rasti thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinutia: 28 liepos 2010 - 10:13
QUOTE(Gytute_ @ 2010 07 28, 01:57)
kaip bebutu gaila gavau snd savo batukus ir ivykes nesusipratimas su ismiera. user posted image jei kas susidomejot parasykit i az ismiera 39 ..ech likau be batu sad.gif praverkiau pusia dienos...


lb grazuciai wub.gif gaila, kad tik jums netinkama ismiera unsure.gif console.gif
Papildyta:
QUOTE(Alinutia @ 2010 07 28, 12:06)
Maniškiai ekstravagantai  biggrin.gif  wub.gif Labai patogūs, minkštučiai, iš Alikante po sunkių vargų rasti  thumbup.gif

user posted image


kaip ir sakot, tikri ekstravagantai smile.gif
man labiau patinka dailesniu formu batukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 07 28, 12:06)
Maniškiai ekstravagantai  biggrin.gif  wub.gif Labai patogūs, minkštučiai, iš Alikante po sunkių vargų rasti  thumbup.gif

user posted image



Super! Labai gražūs bateliai thumbup.gif
Atsakyti
O mano štai tokie blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 07 28, 00:57)
kaip bebutu gaila gavau snd savo batukus ir ivykes nesusipratimas su ismiera. user posted image jei kas susidomejot parasykit i az ismiera 39 ..ech likau be batu sad.gif praverkiau pusia dienos...

Labai grazus wub.gif Pati kazko panasau noresiu savo vestuvems, tik man reikia uzdaru priekiu, nes salta jau bus ir vaizdelis ne koks su atvirais pirstais doh.gif lotuliukas.gif Gaila, kad Jums toks nesusipratimas gavos verysad.gif
O kiek cm cia kulniukas?
Papildyta:
QUOTE(ievuze123 @ 2010 07 28, 16:16)
O mano štai tokie  blush2.gif

Dailus wub.gif Tik ar gerai be jokio dirzelio laikosi ant kojos? g.gif Jei ne paslaptis kur pirkote ir kiek mokejote? 4u.gif
As jau irgi greit pulsiu i bateliu paieskas, nes rudeni jauciu jau pasirinkimo nebus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 07 28, 16:22)
Dailus wub.gif  Tik ar gerai be jokio dirzelio laikosi ant kojos?  g.gif Jei ne paslaptis kur pirkote ir kiek mokejote? 4u.gif 
As jau irgi greit pulsiu i bateliu paieskas, nes rudeni jauciu jau pasirinkimo nebus doh.gif


Laikosi man jie labai gerai, nes viduje zomšinis pamušaliukas. Pirkau internetinėje parduotuvėje piperlime.gap.com. Atsiėjo tikrai ne pigiai. Bet už juos nieko gražiau neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuze123 @ 2010 07 28, 16:16)
O mano štai tokie  blush2.gif

user posted image

Tikrai labai grazus 4u.gif
Atsakyti