Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 23, 13:24)
vis nedatraukiu iki fotiko... doh.gif

ta priesvestuvine ruosa jau taip isvargino, o dar tokie karsciai... po darbo leki kazkur kazko tvarkyti, o kai namo grizti - tik i lova norisi...  lotuliukas.gif


Man siek tiek pavydu, kai girdziu kitas nuotakas kalbant, kad jau taip smarkiai ruosiasi vestuvems, jog kitiems darbams laiko nedaug lieka smile.gif
Mano vestuves netrukus, o as neturiu ka ruosti! Na taip, uzsisakiau kirpeja, makiaziste, nusipirkau batelius ir pasimatavau suknele ir viskas biggrin.gif dabar tik soliariumai ir odos prieziura... o noretusi begioti akis isdegusiai, cia ta reikia padaryti, cia ana lotuliukas.gif
vyrui visai nieko nereikia ruostis... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 23, 14:31)
Man siek tiek pavydu, kai girdziu kitas nuotakas kalbant, kad jau taip smarkiai ruosiasi vestuvems, jog kitiems darbams laiko nedaug lieka  smile.gif
Mano vestuves netrukus, o as neturiu ka ruosti! Na taip, uzsisakiau kirpeja, makiaziste, nusipirkau batelius ir pasimatavau suknele ir viskas  biggrin.gif  dabar tik soliariumai ir odos prieziura... o noretusi begioti akis isdegusiai, cia ta reikia padaryti, cia ana  lotuliukas.gif 
vyrui visai nieko nereikia ruostis...  thumbup.gif


oho, kaip jums gerai, o mes paskutinemis dienomes turem i valias lakstymo doh.gif tai tortas, tai taures, tai primatavimai, tai kitu smulkemu derinimai, tai "kasiku" skirtu ziedlaplaims metyti puosimai.. na zodziu taip ir nespejau pasisiuti pagalveles ziedams doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 23, 13:33)
oho, kaip jums gerai, o mes paskutinemis dienomes turem i valias lakstymo doh.gif  tai tortas, tai taures, tai primatavimai, tai kitu smulkemu derinimai, tai "kasiku" skirtu ziedlaplaims metyti puosimai.. na zodziu taip ir nespejau pasisiuti pagalveles ziedams doh.gif  lotuliukas.gif


musu vestuves kuklios ir jokiu ziedlapiu, pagalveliu nebus smile.gif
Aisku paskutine diena reikia ir manikiura-pedikiura darytis, torta pasimt, nuvezt, sukne pasimt, bet cia jau ne sitai temai pasakoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 23, 14:39)
musu vestuves kuklios ir jokiu ziedlapiu, pagalveliu nebus  smile.gif
Aisku paskutine diena reikia ir manikiura-pedikiura darytis, torta pasimt, nuvezt, sukne pasimt, bet cia jau ne sitai temai pasakoju smile.gif


musu taip pat buvo is kuklesniu, bet del to torto, tai mums atveze ji tiesiai is kepyklos, nes buvo gana ausktas ir nebutu jo kur padeti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 07 22, 20:43)
O aš šiandien nusipirkau batukus šiaip iki parduotuvės nulėkti ar į sodą važiuojant, bet man merginos čia forume išgyrė, kad visai neprastai atrodo, tai galvoju gal reikia pasilikti juos vestuvėms g.gif Jeigu pavargtų kojos su aukštakulniais g.gif Įkeliu pasimaivyti 4u.gif
user posted image


Man labai gražūs jūsų šie batukai 4u.gif
Aš pati tai aukštakulnių išvis nenešioju ir per savo šventę visą dieną buvau su panašaus tipo bateliais. Na tik vakare visai basa išsiaviau, po pievą taip patogiau lakstyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 22, 17:35)
na masinoj tiesiog galesit issimauti is ju ir pailsinti kojeles (as taip dariau) smile.gif


Kadangi vairuosiu as, tai privalesiu persiauti, bo gala nutrinsiu ir vestuvem is ju nieko nekliks doh.gif ir siaip lietaus lyg ir pranesa, tai gaila butu juos dabar sudrozti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 07 23, 21:16)
Kadangi vairuosiu as, tai privalesiu persiauti, bo gala nutrinsiu ir vestuvem is ju nieko nekliks  doh.gif ir siaip lietaus lyg ir pranesa, tai gaila butu juos dabar sudrozti  blush2.gif


na as kazkaip nesupratau kazko doh.gif jus per vestuves pati vairuosit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 26, 10:34)
na as kazkaip nesupratau kazko doh.gif  jus per vestuves pati vairuosit? 4u.gif

as irgi susimasciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 26, 12:34)
na as kazkaip nesupratau kazko doh.gif  jus per vestuves pati vairuosit? 4u.gif


Praita sestadieni turejau vairuoti kai buvo draugu vestuvese ir kai bandziau savo batukus mirksiukas.gif
Zinokit kosmaras verysad.gif kojos istvere tik ceremonija ir zaksa, poto vos iki masinos daejau cray.gif Tai ka as darysiu per savo vestuves??? verysad.gif
Atsakyti
kas ieskot kreminiu, be kulno basuciu (alia romenisko stiliaus), 36-37 d. kojai, kreipkites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 07 26, 12:09)
Praita sestadieni turejau vairuoti kai buvo draugu vestuvese ir kai bandziau savo batukus  mirksiukas.gif
Zinokit kosmaras  verysad.gif kojos istvere tik ceremonija ir zaksa, poto vos iki masinos daejau  cray.gif Tai ka as darysiu per savo vestuves??? verysad.gif

Ieškokit kitų, juk vestuvių dieną reikia kuo mažiau neigiamų emocijų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 07 26, 14:09)
Praita sestadieni turejau vairuoti kai buvo draugu vestuvese ir kai bandziau savo batukus  mirksiukas.gif
Zinokit kosmaras  verysad.gif kojos istvere tik ceremonija ir zaksa, poto vos iki masinos daejau  cray.gif Tai ka as darysiu per savo vestuves??? verysad.gif


kuo skubiau ieskokite kitu, nes per vestuves neturit galvoti apie koju skaismus ir pusles doh.gif
Atsakyti