Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 23, 12:43)
Imetu!!!  mirksiukas.gif

user posted image


lb dailus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 23, 12:45)



aga, labai dailuciai... drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 23, 12:48)
aga, labai dailuciai...  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


o tai cia ne jusu batukai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 23, 12:49)
o tai cia ne jusu batukai? rolleyes.gif



Čia mano bateliai cool.gif tik man neleido įkelti, todėl katinas 79 pagelbėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2010 07 23, 12:52)
Čia mano bateliai  cool.gif  tik man neleido įkelti, todėl katinas 79 pagelbėjo smile.gif


supratau thumbup.gif lb grazuciai thumbup.gif
Atsakyti
As savo niekaip nufotkinti negaliu... doh.gif
kai tik - iskart imesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 23, 12:56)
As savo niekaip nufotkinti negaliu...  doh.gif
kai tik - iskart imesiu  4u.gif


kodel negalit nufotkint? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2010 07 23, 10:05)
fainučiai tie batukai balti  wub.gif  kodėl gi nepailsinus kojyčių tokiuose batukuose  4u.gif  tik va man klausimas iškilo, jei planuojat persiaut batelius iš aukštakulnių į žemus, tai kaip suknelė? vilksis gi, nes padaryta pagal aukštakulnius..  g.gif


Aha, suknele sieks grindis jei is aukstakulniu (nors ir zemo kulniuko) persiausit i lygaus pado batukus g.gif man kai lenke suknele simta kartu klause ar tikrai su savo basutem jauciuosi tvirtai ir ar nesinores persiauti i kitus batus, nes nuo to priklausytu atlenkimas. Nes sake kad buna, jog nuotakos apacia "nudralina", nei paciom patogu kai reikia kelti sijona, nei smagumelis kai uzkliuni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 23, 13:07)
Nes sake kad buna, jog nuotakos apacia "nudralina", nei paciom patogu kai reikia kelti sijona, nei smagumelis kai uzkliuni  lotuliukas.gif


na cia jau tikra teisybe doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2010 07 23, 10:05)
fainučiai tie batukai balti  wub.gif  kodėl gi nepailsinus kojyčių tokiuose batukuose  4u.gif  tik va man klausimas iškilo, jei planuojat persiaut batelius iš aukštakulnių į žemus, tai kaip suknelė? vilksis gi, nes padaryta pagal aukštakulnius..  g.gif


as tai sokiams persimoviau i zemus, nors mano bateliai ir taip nelabai ant auksto kulniuko buvo, tai problemu nekilo. suknele biski pasikeldavau. nei niekas neprimyne, nei kitokiu nepatogumu nebuvo. daviau dziazu su visais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 23, 13:03)
kodel negalit nufotkint? unsure.gif



vis nedatraukiu iki fotiko... doh.gif

ta priesvestuvine ruosa jau taip isvargino, o dar tokie karsciai... po darbo leki kazkur kazko tvarkyti, o kai namo grizti - tik i lova norisi... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 23, 14:24)
vis nedatraukiu iki fotiko... doh.gif

ta priesvestuvine ruosa jau taip isvargino, o dar tokie karsciai... po darbo leki kazkur kazko tvarkyti, o kai namo grizti - tik i lova norisi...  lotuliukas.gif


na ta ruoa tikrai isvargina unsure.gif bet po vestuviu atsigausit mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti