Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

O aš šiandien nusipirkau batukus šiaip iki parduotuvės nulėkti ar į sodą važiuojant, bet man merginos čia forume išgyrė, kad visai neprastai atrodo, tai galvoju gal reikia pasilikti juos vestuvėms g.gif Jeigu pavargtų kojos su aukštakulniais g.gif Įkeliu pasimaivyti 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 07 22, 20:43)
O aš šiandien nusipirkau batukus šiaip iki parduotuvės nulėkti ar į sodą važiuojant, bet man merginos čia forume išgyrė, kad visai neprastai atrodo, tai galvoju gal reikia pasilikti juos vestuvėms g.gif Jeigu pavargtų kojos su aukštakulniais g.gif Įkeliu pasimaivyti 4u.gif
user posted image


Man be kulno nevestuviniai bateliai kazkaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 22, 20:56)
Man be kulno nevestuviniai bateliai kazkaip  4u.gif

Aš juos vakariniai daliai pasilikčiau, jeigu kojos pavargtų su basutėmis. Aišku per ceremoniją ir fotografavimąsi aš tik už basutes/batelius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 22, 22:56)
Man be kulno nevestuviniai bateliai kazkaip  4u.gif

Kodel ne g.gif As labai panasius gavau ir draugiu, nes nelabai aukstakulnius nesioju, tai tikra tikrai persimausiu, kai tik turesiu proga, geriau jau patogiau begineti ant lygiapadziu ir prasokti kuo ilgiau besidziaugiant svente, negu stypcioti ant aukstakulniu ir galvoti kaip cia dar nenumirus ant ju blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 07 22, 21:43)
O aš šiandien nusipirkau batukus šiaip iki parduotuvės nulėkti ar į sodą važiuojant, bet man merginos čia forume išgyrė, kad visai neprastai atrodo, tai galvoju gal reikia pasilikti juos vestuvėms g.gif Jeigu pavargtų kojos su aukštakulniais g.gif Įkeliu pasimaivyti 4u.gif


na sokiams pokiams jie super, bet man graziau kai per visas iskilmes buna, merginos su aukstakulniais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 07 22, 21:43)
O aš šiandien nusipirkau batukus šiaip iki parduotuvės nulėkti ar į sodą važiuojant, bet man merginos čia forume išgyrė, kad visai neprastai atrodo, tai galvoju gal reikia pasilikti juos vestuvėms g.gif Jeigu pavargtų kojos su aukštakulniais g.gif Įkeliu pasimaivyti 4u.gif
user posted image



o kur tokius radote?... ax.gif
Atsakyti
fainučiai tie batukai balti wub.gif kodėl gi nepailsinus kojyčių tokiuose batukuose 4u.gif tik va man klausimas iškilo, jei planuojat persiaut batelius iš aukštakulnių į žemus, tai kaip suknelė? vilksis gi, nes padaryta pagal aukštakulnius.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2010 07 23, 11:05)
fainučiai tie batukai balti  wub.gif  kodėl gi nepailsinus kojyčių tokiuose batukuose  4u.gif  tik va man klausimas iškilo, jei planuojat persiaut batelius iš aukštakulnių į žemus, tai kaip suknelė? vilksis gi, nes padaryta pagal aukštakulnius..  g.gif


man irgi iskilo toks klausimas... g.gif

Merginos, pasidalinkite patirtimi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 23, 11:36)
man irgi iskilo toks klausimas... g.gif

Merginos, pasidalinkite patirtimi... mirksiukas.gif





Aš su savaisiais bateliais išbuvau visas vestuves, nes net nesitikėjau, kad bus tokie patogūs.
Katinas 79, bandau imest tau foto, gal ikelsi ir kitoms.
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 23, 06:32)
o kur tokius radote?... ax.gif

ne Lietuvoj 4u.gif

QUOTE(Babauziukas @ 2010 07 23, 09:05)
jei planuojat persiaut batelius iš aukštakulnių į žemus, tai kaip suknelė? vilksis gi, nes padaryta pagal aukštakulnius..  g.gif

mano bateliai nebus ant aukšto kulno, todėl persiavus batelius, suknelė nusileistų lygiai iki žemės ir neturėtų vilktis rolleyes.gif bet aš galvoju, kad man jų neprireiks, patrypčiosiu su aukštakulniais irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 23, 11:36)
man irgi iskilo toks klausimas... g.gif

Merginos, pasidalinkite patirtimi... mirksiukas.gif


as tai net kitu batuku neturejau smile.gif visas vestuves isbuvau su tais paciais ir nei vienos pusles man jie nepritryne bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2010 07 23, 11:42)
Aš su savaisiais bateliais išbuvau visas vestuves, nes net nesitikėjau, kad bus tokie patogūs.
Katinas 79, bandau imest tau foto, gal ikelsi ir kitoms.



Imetu!!! mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti