Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

As irgi jau turiu savo batukus, tik aukstas kulnas, o as nevaikstau su tokiais blush2.gif Bet grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 07 14, 00:01)
As irgi jau turiu savo batukus, tik aukstas kulnas, o as nevaikstau su tokiais  blush2.gif Bet grazus smile.gif


tikekimes, kad kojeles nesusipins per vestuves smile.gif namuose pasitreniruokit vaikscioti su jais mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškiai batukai, norėjau mažu kulniuku, nes su dideliu nepaeinu biggrin.gif nepatiko tik tai kad atviras galas, nes man dailiau kai uždaras. Bet buvo labai labai patogūs ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2010 07 18, 22:55)
Maniškiai batukai, norėjau mažu kulniuku, nes su dideliu nepaeinu biggrin.gif nepatiko tik tai kad atviras galas, nes man dailiau kai uždaras. Bet buvo labai labai patogūs  ax.gif

user posted image



kur radote savuosius? ieskau patogumo ir paprastai graziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minute_ @ 2010 07 18, 22:08)
kur radote savuosius? ieskau patogumo ir paprastai graziu smile.gif

Pirkau savuosius Mažeikiuose vienoje batų išparduotuvėje, mokėjau 50 Lt. o buvo visiškai nauji dar su etiketėmis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 07 13, 23:01)
As irgi jau turiu savo batukus, tik aukstas kulnas, o as nevaikstau su tokiais  blush2.gif Bet grazus smile.gif

na maniskiai ir aukstu kulnu smile.gif cia uzsienia atpratau visai su jais vaikscioti o lt nezinojau ka reiskia zemi batai biggrin.gif http://www.onlinesho...atin-p_id156858 laukiu ju kol pasieks mane ,pirkau internetu siek tiek baisu kad netiks bet laikau kumscius kad viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 07 18, 21:22)
na maniskiai ir aukstu kulnu smile.gif cia uzsienia atpratau visai su jais vaikscioti o lt nezinojau ka reiskia zemi batai biggrin.gif http://www.onlinesho...atin-p_id156858 laukiu ju kol pasieks mane ,pirkau internetu siek tiek baisu kad netiks bet laikau kumscius kad viskas bus gerai  thumbup.gif

atrodo tikrai graziai, lauksim atsiliepimu kai jau juos gausi blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, atšokau savo vestuves prieš savaitėlę su šiais bateliais..

Gaila, bet neleidzia ikelti sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šagrenė: 19 liepos 2010 - 22:01
QUOTE(Šagrenė @ 2010 07 19, 20:46)
Sveikos merginos, atšokau savo vestuves prieš savaitėlę su šiais bateliais..

Gaila, bet neleidzia ikelti sad.gif

kelk per www.tinypic.com
Atsakyti
Sveikos gal galite papasakoti kur ieskoti bateliu, i lt grysiu likus savaitei iki vestuviu ir neismanau kur butu galima rasti ka nors tinkamo kaune..
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 07 02, 18:38)

Grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2010 07 19, 23:46)
Sveikos merginos, atšokau savo vestuves prieš savaitėlę su šiais bateliais..

Gaila, bet neleidzia ikelti sad.gif



Sveikinimai sukurus nauja seima!!!!! 4u.gif

Atsakyti