Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

Parduodu savo vestuvinius batelius 38-39.Pieno baltumo.Beje laaabai patogus .Visa diena isvaiksciojau ir niekur netryne:)Del kainos tarsimes rasykit i AZ.
Atsakyti
QUOTE(Joko27 @ 2010 07 11, 21:59)
Parduodu savo vestuvinius batelius 38-39.Pieno baltumo.Beje laaabai patogus .Visa diena isvaiksciojau ir niekur netryne:)Del kainos tarsimes rasykit i AZ.


Matavausi siuos batelius Peleneje. Man jie ziauriai nepatogus buvo, per kelti spaude. Reikia siauresnes pedutes siem bateliam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 11, 23:40)
Matavausi siuos batelius Peleneje. Man jie ziauriai nepatogus buvo, per kelti spaude. Reikia siauresnes pedutes siem bateliam  4u.gif

Jo cia siauresniai kojyte.Man jie labai tiko.Siaip mano koju oda labai jautri ,visi bata trina.O sitie super nieko netryne:)Nors buvau daug pleistriuku i atsarga pasiemus:)
Atsakyti
Batelių pasirinkimas tikrai yra ne koks, pati ieškau raudonų batelių, neaukštu kulniuku - ir tokių niekur nerandu verysad.gif Gariūnuose normalių batelių nėra - o jei yra tai kulnas 12 cm ir dar platforma, o jei parodo raudonus tai "su pinokio nosim" doh.gif parduotuvėse panašu, kad užvaldė juoda splava ...
Atsakyti
QUOTE(Giedruliuke @ 2010 07 12, 10:05)
Batelių pasirinkimas tikrai yra ne koks, pati ieškau raudonų batelių, neaukštu kulniuku - ir tokių niekur nerandu  verysad.gif Gariūnuose normalių batelių nėra - o jei yra tai kulnas 12 cm ir dar platforma, o jei parodo raudonus tai "su pinokio nosim"  doh.gif  parduotuvėse panašu, kad užvaldė juoda splava ...

O kodel jus paneles bijot siuvimo? g.gif As pati pasisiuvu ir labai dziaugiuosi, nes turiu tai, ko norejau. Kas del kainos tai aisku jie ne 40lt kainuoja, bet jei is parduotuves perki batelius ne vienam kartui tai ir sumoki panasiai. Man siuvimas 140lt isejo.
Atsakyti
Tai as taip pat jau nutariau siutis batelius... Ziuresim kas gausis... O kur siuvotes jus? Vilniuje? Ar odiniai batukai? ax.gif


QUOTE(soledada @ 2010 07 12, 14:37)
O kodel jus paneles bijot siuvimo? g.gif  As pati pasisiuvu ir labai dziaugiuosi, nes turiu tai, ko norejau. Kas del kainos tai aisku jie ne 40lt kainuoja, bet jei is parduotuves perki batelius ne vienam kartui tai ir sumoki panasiai. Man siuvimas 140lt isejo.

Atsakyti
QUOTE(soledada @ 2010 07 12, 15:37)
O kodel jus paneles bijot siuvimo? g.gif  As pati pasisiuvu ir labai dziaugiuosi, nes turiu tai, ko norejau. Kas del kainos tai aisku jie ne 40lt kainuoja, bet jei is parduotuves perki batelius ne vienam kartui tai ir sumoki panasiai. Man siuvimas 140lt isejo.


sutinku, nes jei kokybiski batukai, tai ir kainuoja net daugiau nei pasiuvimas drinks_cheers.gif
gal galetumete parodyti savo batukus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rrutele @ 2010 07 12, 15:55)
Tai as taip pat jau nutariau siutis batelius... Ziuresim kas gausis... O kur siuvotes jus? Vilniuje? Ar odiniai batukai?  ax.gif

As Kaune siuvausi, taip, odiniai smile.gif O parodyt galeciau, bet nemoku ikelt nuotraukyciu... Vakare pabandysiu, jei pavyks butinai parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(soledada @ 2010 07 12, 19:07)
As Kaune siuvausi, taip, odiniai smile.gif  O parodyt galeciau, bet nemoku ikelt nuotraukyciu... Vakare pabandysiu, jei pavyks butinai parodysiu smile.gif


lb lauksim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrutele @ 2010 07 12, 16:55)
Tai as taip pat jau nutariau siutis batelius... Ziuresim kas gausis... O kur siuvotes jus? Vilniuje? Ar odiniai batukai?  ax.gif



as savuosius pasiuvau cia uz 200 Lt thumbup.gif

Labai patenkinta likau thumbup.gif
is odos
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 12, 18:02)
as savuosius pasiuvau cia uz 200 Lt thumbup.gif

Labai patenkinta likau thumbup.gif
is odos

gal parodysi ir mums blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 07 13, 01:16)
gal parodysi ir mums blush2.gif



vis neiseina nufotkinti, velai namo griztu...tai ne iki to jau buna... doh.gif
pasistengsiu snd nufotografuoti - ir paciai idomu, kaip nuotraukose atrodys... bigsmile.gif
Atsakyti