Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

Nugi, kuriose parduotuvese cia tokie stendai? rolleyes.gif As tokiu, prisiekiu, nemaciau... maciau pavieniu bateliu, basuciu, taciau jas pabandzius uzsideti, ant koju pastovet neisejo lotuliukas.gif

QUOTE(saulute85 @ 2010 07 10, 15:59)
Na, nežinau, aš ieškojau vestuvėms batelių prieš 1,5 metų. Patikėkit, nieko nebuvo įmanoma rasti.. Siustis iš užsienio nenorėjau, teko pirkti parodoje "Mūsų vestuvės".. suplojau 300 litų..  doh.gif
O šiais metais kaip tyčia - batų parduotuvėse net atskiri baltų batų, batelių ir basučių stendai atsirado  biggrin.gif ir kainos daug priimtinesnės.. Skaitau, kad nerandate batelių ir net nuostaba kyla..  biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrutele: 10 liepos 2010 - 15:22
aš taip pat norėčiau sužinoti kuriose parduotuvėse tokie stendai yra, nes neteko matyti tokių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2010 07 10, 21:22)
aš taip pat norėčiau sužinoti kuriose parduotuvėse tokie stendai yra, nes neteko matyti tokių  ax.gif



bent jau visose tradicinese batu pardese (akropolis ir pan.) padoriu baltu bateliu neradau, arba man jie nepadorus ir su nenormaliai ausktu kulnu, nu arba basankes vasarines.....arba lakuoti doh.gif vienus walking lyg tais buvau uzmacius, paprastuciai, bet tai 36 dydis per didelis buvo blink.gif reiks i gariunus palekt, simta metu nebuvau, gal pasitaise asortimentas biggrin.gif
Atsakyti
vadinasi as gerokai laimingesne, nes as savuosius radau clap.gif , labai elegantiski, kulniukas super( tik kokie 5cm), as aukstu kulnu is viso nenesioju, tai man net nerealu.
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 10, 11:20)
As nusipirkau basutes Klaipedoje, Pelenes salone. Gaila, negaliu ikelti nuotraukos, gal kas gali padeti?

na tikriausiai turi nufotkinus kompe. Taigi nueik y www.tinypic.com
ykelk ten foto, tada nukopijuok antra eilute nuo virsaus ir tiesiog yklijuok ja rasydama zinute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2010 07 10, 21:22)
aš taip pat norėčiau sužinoti kuriose parduotuvėse tokie stendai yra, nes neteko matyti tokių  ax.gif


cia taip atrodo kai sau tuo metu neieskai...atrodo - pilna visur tu batu...
doh.gif

as tai jau vakar savo pasiutus batelius paemiau - aisku, yra prie ko prikibti. bet bendrai esu patenkinta - spalva labai labai wub.gif , kulniukas patogus, siaip patogiai koja jauciasi thumbup.gif


O cia laimucia's basutes...
user posted image
Papildyta:
grazus bigsmile.gif , tik sau tokiu nerizikuociau pirkti... butu sunku su tokiais visa svente atlaikyti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinas79: 10 liepos 2010 - 22:14
Kulniukas neaukstas ir labai patogus thumbup.gif
Atsakyti
..bet nera jokios platformytes. Man su tokiais pavargsta kojos unsure.gif
Atsakyti
man kai atviros basutes tai koja ne taip stabiliai jauciasi ir greiciau pavargsta.. todel rinkausi uzdaresnius batelius.. blush2.gif
Atsakyti
Na taip, vieniem nepatogus vieni, kitiem kiti...bet sia vasara toks mazas pasirinkimas vestuviniu bateliu! blink.gif bent jau as tai nieko neradau
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 11, 00:15)
O cia laimucia's   basutes...
user posted image



na kazkaip as kai tokiu basuciu ne megeja, tai man nelb, net kita vertus, tikrai jos daug grazesnes us visas tas blizgalais apklijuotas basutes ar batelius. bet kazi ar tie dirzeliai nenutrins g.gif nes man jos neatrodo minkstutes g.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 07 02, 17:38)


wub.gif Norėčiau tokių
Atsakyti