Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

na kiek teko arti per pardes, tai nemazai ir tu uzdaru buvo g.gif ypac turgeliuose
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 05 29, 17:03)
Na nezinau merginos ar kuri buvo Deichmann batu parduotuveje bet ten yra visai neblogu modeliuku ir uz labai patrauklia kaina!  4u.gif

Ausktesnis kulnas
Aukstakulniai balti
Aukstakulniai 2

Su neaukstu kulniuku balti
1
2
3

Ryskiaspalviu megejoms:
Bordo
2

O cia idealus kai jau kojyte pavargus persiauti
Be kulno

Buvau as sitoj parduotuvej jau kokius keturis kartus biggrin.gif Ir vis neissirenku. Bet greiciausiai imsiu tuos pirmus, kuriuos idejai - su platformyte. Siaip, patogus, tik dar namie reiks prasivaikscioti. Ant mazesnio kulniuko nenoriu, nes tada ir suknele bus per ilga. Bet kuriuo atveju, jei ir netiks ar nepatiks, bet kada per 2 savaites galiu vatus grazinti ir pasiimti kitus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 05 26, 16:56)
cia, kad nauja temele gyvesne atrodytu wub.gif
user posted image


Man graziausia spalvoti bateliai. Balti atrodo kazkaip "pigiai", nestilingai ir neseksualiai. Bet cia, aisku, skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2010 05 31, 15:11)
Man graziausia spalvoti bateliai. Balti atrodo kazkaip "pigiai", nestilingai ir neseksualiai. Bet cia, aisku, skonio reikalas smile.gif


oho kokia nuomone apie baltus batelius blink.gif balti bateliai gali kur kas prabangiau atrodyti uz pigius neskoningus, tikraja ta zodzio prasme, spalvotus batelius cool.gif man taip pats spalvoti bateliai atrodo zaismingiau, bet tikrai nedrisiu sakyti, kad balti baleliai neseksualu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2010 05 31, 14:11)
Balti atrodo kazkaip "pigiai", nestilingai ir neseksualiai.

Nu didesnės nesąmonės girdėjus turbūt nesu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2010 05 31, 17:05)
Nu didesnės nesąmonės girdėjus turbūt nesu  doh.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Idomiai kaip hihihi.gif .... nemanau kad spalva gali nulemti stilinguma, seksualuma ar grozi, cia greiciau batu modelis tuos dalykus lemia..
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 05 31, 17:15)
Idomiai kaip hihihi.gif .... nemanau kad spalva gali nulemti stilinguma, seksualuma ar grozi, cia greiciau batu modelis tuos dalykus lemia..


matyt margina nemaciusi baltu stilingu ir seksualiu bateliu, kad tokia nuomone susidariusi smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif gera nuomone pas mergaite apie baltus batelius thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif manau neverta net diskutuoti, ar gilintis 4u.gif
p.s. vis dar nesugalvoju kaip galeciau papuosti savo batelius tuos kur anoj temutej foto ydejau...
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 05 31, 17:59)

p.s. vis dar nesugalvoju kaip galeciau papuosti savo batelius tuos kur anoj temutej foto ydejau...


gal galetumete dar karteli ikelti, nes as nepamenu ju verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 31, 18:05)
gal galetumete dar karteli ikelti, nes as nepamenu ju verysad.gif  4u.gif

nemoku sumazinti paveiksliuko ( nors mane jau mokino ) bet is manes tokia kompiuteriste smile.gif tai nenoriu psl istampyti, jei gucci nesunku atsiverski praeitoj temutej koki 48 - 49 psl. rasi.. bet ju neatsimint neymanoma tokie smailus, mazas mazas kulniukas koja kilometrine atrodo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte24: 31 gegužės 2010 - 16:16
QUOTE(Smilte24 @ 2010 05 31, 18:13)
nemoku sumazinti paveiksliuko ( nors mane jau mokino ) bet is manes tokia kompiuteriste smile.gif tai nenoriu psl istampyti, jei gucci nesunku atsiverski praeitoj temutej koki 48 - 49 psl. rasi.. bet ju neatsimint neymanoma tokie smailus, mazas mazas kulniukas koja kilometrine atrodo wink.gif


aha, kai pamaciau iskrt atsiminiau juos bigsmile.gif na bet jie tikrai neatrodo taip blogai kaip sakot mirksiukas.gif aisku, paprastruciau, patogus. o juk tu bateliu praktiskai neismato, nes as kiek ziurejau savo foto, tai vos vos matosi smile.gif tad galima eiti ir su tapkem, svarbu, kad tik patogu butu thumbup.gif o jus galit juosparokoruoti kokia rozyte ar kaspineliu. ir butu fantastiska, jei butu tokios spalvos, kuri dominuoja jusu vestuvese wub.gif
Atsakyti