Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 09, 14:04)
as dar suprantu kai merginos tuokiasi su trumpom suknytem, jos buna grazios, skoningos ir visai kitoks vaizdas tuomet buna smile.gif



tai vat... o cia tai - doh.gif , net zodziu truksta...
ir kaip paskui po kokiu 40-50 metu tokia save anukams parodyti... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 09, 14:18)
tai vat... o cia tai -  doh.gif , net zodziu truksta...
ir kaip paskui po kokiu 40-50 metu tokia save anukams parodyti... schmoll.gif


kai mano vyras pamate mergina su panasaus stiliaus suknele prie rotuses pozuojancia, tai apako. sake, gal cia mergvakaris koks doh.gif lotuliukas.gif bet as ji nuraminau, cia tiosiog mergina, kuriai patinka rodyti savo kojas net ir vestuviu diena lotuliukas.gif vaizdas, buvo tikrai kraupus ziurint is sono doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 09, 14:04)
as dar suprantu kai merginos tuokiasi su trumpom suknytem, jos buna grazios, skoningos ir visai kitoks vaizdas tuomet buna smile.gif

Kiekvienai savo, mergaites wink.gif Visiskai ne mano skonio, bet jeigu jai patinka - liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 07 09, 18:50)
Kiekvienai savo, mergaites wink.gif Visiskai ne mano skonio, bet jeigu jai patinka - liuks smile.gif


na taip, kiekvienai savo, bet cia tai pavadinciau kabaretiniu stiliumi doh.gif geriau jau koldrine pusta suknele vilkeciau, negu tokia. biggrin.gif
Atsakyti
nu ziaurokai jus cia ax.gif juk kiekviena turim savo skoni, kam taip peikti zmones, turincius kitoki skoni nei jusu? g.gif paskaicius pasidarys baisu kitoms panelems ir deti savo nuotraukytes unsure.gif ir prasom ant manes nepykti, cia tik isreiskiau savo susidariusia nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2010 07 09, 19:38)
nu ziaurokai jus cia ax.gif  juk kiekviena turim savo skoni, kam taip peikti zmones, turincius kitoki skoni nei jusu? g.gif paskaicius pasidarys baisu kitoms panelems ir deti savo nuotraukytes  unsure.gif  ir prasom ant manes nepykti, cia tik isreiskiau savo susidariusia nuomone  4u.gif


nera del ko pykti, jus teisi mirksiukas.gif o bijoti nera ko, nes jei cia dedi davo foto, tai reikia zn, kad bus ne tik graziu zodeliu, bet ir kandziu. nes cia merginos su skirtingais skoniais, o tai yra normalu mirksiukas.gif ir kas vienai patinkai, kitai gali nepatikti, cia jau nebus taip, kad visoms patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(soledada @ 2010 07 09, 09:21)
Nesupratau ar kvailai paklausiau ar kas g.gif  Tiesiog pamasciau, kad visokiu kunigu buna, vieni be rutu vainikelio neleidzia, kitiems problemos, kad jaunosios tevas ja ves prie altoriaus, tai man idomu ar negali kilti problemu, kad abu busim su ryskiais batais? Nors siaip gal neturetu, aprangos kodo juk nera vestuvinio g.gif  biggrin.gif 
Nesmerkit, iskilo klausimas ir klausiu...

tiesiog labai nustebau, toks klausimas man net neiskilo ir kunigam tuo labiau manau neturetu iskilti, cia juk tik drabuziai. tuokimasis baznycioj tai dvasinis reikalas ir su apdarais nieko bendra neturi. O del jaunosios vedimo prie altoriaus tai tai turi visai kita reiksme. daug kas daro nes tai grazu ir dabar mada, o istorija sena ir reiksme visai ne ta. tikrai nesmerkiu taves del klausimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 07 09, 21:13)
tiesiog labai nustebau, toks klausimas man net neiskilo ir kunigam tuo labiau manau neturetu iskilti, cia juk tik drabuziai. tuokimasis baznycioj tai dvasinis reikalas ir su apdarais nieko bendra neturi. O del jaunosios  vedimo prie altoriaus tai tai turi visai kita reiksme. daug kas daro nes tai grazu ir dabar mada, o istorija sena ir reiksme visai ne ta. tikrai nesmerkiu taves del klausimo 4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
As nusipirkau basutes Klaipedoje, Pelenes salone. Gaila, negaliu ikelti nuotraukos, gal kas gali padeti?
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 09, 19:01)
na taip, kiekvienai savo, bet cia tai pavadinciau kabaretiniu stiliumi doh.gif geriau jau koldrine pusta suknele vilkeciau, negu tokia.  biggrin.gif


sutinku 100 proc.!!! thumbup.gif
Atsakyti
Dieve dieve... Man jau galva sukas nuo tos batelių paieškos... Nieko gražaus ir patogaus, nors tikrai nesu baisingai isranki doh.gif Kur jus randat savo batelius? Ar merginos, kurios siuntesi is uzsienio, nenusivyle? Ar viskas tiko?
Man atrodo, kad nebebus kitos iseities kaip siutis... ax.gif
Atsakyti
Na, nežinau, aš ieškojau vestuvėms batelių prieš 1,5 metų. Patikėkit, nieko nebuvo įmanoma rasti.. Siustis iš užsienio nenorėjau, teko pirkti parodoje "Mūsų vestuvės".. suplojau 300 litų.. doh.gif
O šiais metais kaip tyčia - batų parduotuvėse net atskiri baltų batų, batelių ir basučių stendai atsirado biggrin.gif ir kainos daug priimtinesnės.. Skaitau, kad nerandate batelių ir net nuostaba kyla.. biggrin.gif
Atsakyti