Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Mazgelis @ 2010 07 08, 16:12)
pinokiaaaaaaai  fear.gif


cia per ziauriai pavarei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 07 08, 17:12)
pinokiaaaaaaai  fear.gif

pasipildysiu žodyną doh.gif
Atsakyti
Noriu ir aš paieškoti sau batelių gariūnuose. Gal ne į temą parašysiu. Bet kokiu autobusu ten galima nuvažiuoti nuo Santariškių arba bent nuo Žaliojo tilto?
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 07 02, 17:34)
O man sitie labiausiai patiko wub.gif

wub.gif dailuciai
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 07 08, 18:12)
pinokiaaaaaaai  fear.gif


deja, bet su jumis sutinku smile.gif
Atsakyti
O baznycioje idomu neprisikabins, kad bateliai ir batai bus ne tradiciskai balti/juodi, o ryskus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(soledada @ 2010 07 08, 21:01)
O baznycioje idomu neprisikabins, kad bateliai ir batai bus ne tradiciskai balti/juodi, o  ryskus? g.gif

kaaaaaaaaaaaaaaaaa???? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 07 08, 23:05)
kaaaaaaaaaaaaaaaaa???? doh.gif

Nesupratau ar kvailai paklausiau ar kas g.gif Tiesiog pamasciau, kad visokiu kunigu buna, vieni be rutu vainikelio neleidzia, kitiems problemos, kad jaunosios tevas ja ves prie altoriaus, tai man idomu ar negali kilti problemu, kad abu busim su ryskiais batais? Nors siaip gal neturetu, aprangos kodo juk nera vestuvinio g.gif biggrin.gif
Nesmerkit, iskilo klausimas ir klausiu...
Atsakyti
Na, aš tai tikrai nemanau, kad turėtų kilt problemų dėl batų. Arba jau visai nupušęs kunigas turėtų pasitaikyt, kad į tokius dalykus dėmesį kreiptų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(soledada @ 2010 07 09, 12:21)
Nesupratau ar kvailai paklausiau ar kas g.gif  Tiesiog pamasciau, kad visokiu kunigu buna, vieni be rutu vainikelio neleidzia, kitiems problemos, kad jaunosios tevas ja ves prie altoriaus, tai man idomu ar negali kilti problemu, kad abu busim su ryskiais batais? Nors siaip gal neturetu, aprangos kodo juk nera vestuvinio g.gif  biggrin.gif 
Nesmerkit, iskilo klausimas ir klausiu...


na as nzn, neteko man girdeti, kad kunigas kabinetusi prie jaunavedziu aprangos doh.gif nes kitu atveju butu lb suganidinta nuotaika doh.gif bet siaip jau matosi koks bus kunigas apsilankius pas ji pirma karta. nes jis isdesto savo salygas, bet mums apie apranga, tai isvis nieko nesake lotuliukas.gif
maciau kuri tai sestadieni buvo mergina su tokio stiliaus suknele doh.gif
user posted image
na tada gal kunigas ka ir paskytu, bet tikai neatsisakytu sutuokti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 09, 13:29)
user posted image
na tada gal kunigas ka ir paskytu, bet tikai neatsisakytu sutuokti lotuliukas.gif



siaubas!!!!!!!!!!! blink.gif blink.gif blink.gif
...nei skonio, nei padorumo... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 09, 13:58)
siaubas!!!!!!!!!!!  blink.gif  blink.gif  blink.gif
...nei skonio, nei padorumo...  schmoll.gif


as dar suprantu kai merginos tuokiasi su trumpom suknytem, jos buna grazios, skoningos ir visai kitoks vaizdas tuomet buna smile.gif
Atsakyti