Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

[quote=as-erika,2010 06 28, 08:41]
Dėl etiketo: būtent pagal raudonojo kilimo etiketą kojinė prie basučių nesideda, bet dabar mada labai paslanki ir kartais basutės derinamos net prie storų pėdkelnių, taip, kad manau kaip kam patogiau. Nors asmeniškai basutės ir pirštai kojinėje man nesižiūri....
[/quote]

nebent turi but super madiste lotuliukas.gif taip susiderint kad atrodytu tvarkingai , estetiskai ir butu grazu, bet jau kai turgines basutes ir blizgancios kuno spalvos pedkelnes tai nezinau..... doh.gif
o be to, as manau kad vesyuves geriausia islaikyti klasika, nes tai visada bus madinga, o viskas kas madinga siandien, gali keistai ir juokingai atrodyt po 10 ar 20 metu(pavartykit mamu vestuviu nuotraukas) lotuliukas.gif
[/quote]
hm... mano mama net neatrodo juokingai o tiesiog pasakiskai !!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif su lengva graikisko tipo suknele, plaukiukai ciut pabanguoti ir sone ysegta didele gelyte ( panasiai kaip Sabutyte, kai tekejo ) .. nju atrode pasakiskai smile.gif o kai uosvenikes paziuriu fotkes tai griuk negyvas smile.gif))))))))
Atsakyti
Sveikutes. Siandien gavau basutes, kurpaites :smile.gif kaip cia jas pavadinti. smile.gif
Labai grazutes, ir kulniukas itin patogus. Tik galvoju ar nieko tokio kad jos kaip tapkutes, be dirzelio... g.gif
Papildyta:
QUOTE(*drauge* @ 2010 06 28, 17:25)
Sveikutes. Siandien gavau  basutes, kurpaites :smile.gif kaip cia jas pavadinti. smile.gif
Labai grazutes, ir kulniukas itin patogus. Tik galvoju ar nieko tokio kad jos kaip tapkutes, be dirzelio...  g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *drauge*: 28 birželio 2010 - 15:26
QUOTE(*drauge* @ 2010 06 28, 14:28)
Sveikutes. Siandien gavau  basutes, kurpaites :smile.gif kaip cia jas pavadinti. smile.gif
Labai grazutes, ir kulniukas itin patogus. Tik galvoju ar nieko tokio kad jos kaip tapkutes, be dirzelio...  g.gif
Papildyta:

labai grazios, bet as vietoj taves pas batsiuvy prisisiuciau dirzely, manau ir paciai patogiau bus ir graziau, na bet cia mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as-erika @ 2010 06 28, 08:43)

nu jus jau man atleiskit uz tokia mano nuomone, bet man tikrai labai baisiai atrodo koines prie basuciu(kad ir kokios jos bebutu)


na man irgi, bet tai nuotakai kurios bato padas su akutėmis, patikėkit, mano oranžinai batai atrodytų klaikiau nei man jos biggrin.gif biggrin.gif Visos esam skirtingos.


Dėl paskutinių klumpių, tai irgi siūlyčiau dirželį per kulną prisisiūti. Tiesiog dėl patogumo. O šiaip tikrai gražu.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 06 27, 22:12)
Labiausiai tai patinka pasakymas, kas vestuviška ir kas ne , jau ir taip prie santuokų rūmų neina atskirti vienos nuotakos nuo kitos tai jei visos dėtūsi kas "vestuviška" tai kaip klonų armija būtų.

Savo batų, tai net nedėsiu, nes tikrai niekam nepatiks, nevestuviniai, oranžiniai, juodu storu kulnu  biggrin.gif

Pirkai priklijuojamas kojines, nors žinojau, kad batai netrina, užsidėjau ir atvažiavus fotografui nuėjom į sodą pasifotografuot, tada supratau, kad su kojinėmis negaliu paeiti  doh.gif nes koja slidinėja bate. Visą vakarą atbuvau basom kojom, niekur nenutrynė  schmoll.gif

Dėl etiketo: būtent pagal raudonojo kilimo etiketą kojinė prie basučių nesideda, bet dabar mada labai paslanki ir kartais basutės derinamos net prie storų pėdkelnių, taip, kad manau kaip kam patogiau. Nors asmeniškai basutės ir pirštai kojinėje man nesižiūri....



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*drauge* @ 2010 06 28, 17:28)
Sveikutes. Siandien gavau  basutes, kurpaites :smile.gif kaip cia jas pavadinti. smile.gif
Labai grazutes, ir kulniukas itin patogus. Tik galvoju ar nieko tokio kad jos kaip tapkutes, be dirzelio...  g.gif


tie blizguciai tai man nelabai ziurisi schmoll.gif as pati nemegstu tokio stiliaus tapkuciu. bet cia jusu pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif

Gal kazkuriai is jusu pravers siandieninis mano atradimas ax.gif http://i47.tinypic.com/sov2he.jpg
dar vieni liko prekyboje, bateliu dydis 38d., radau juos Kauno akropolyje Walking parduotuveje, plius jiems db akcija - tai kainyte net juokinga lotuliukas.gif , sumokejau tik 35 lt. Batukai lb paprastuciai, bet kulnukas neaukstas, bantukai graziai nusiema, vietoj ju pati galvoju apie kokias rozes is organzos, nesiu pas siuveja, ka nors sumastysim, galima taip pat ir su kokiais akmenukais puosti, na ciau jau pagal fantazija (pardaveja pakonsultavo kur kaune dekoruoja batelius su svarovskiais - jei kam idomu, parasykyt i AZ), pazadu pasidemonstruoti kai jau turesiu galutini varianta rolleyes.gif ...

tai tiek mergaites, sekmes ieskancioms ir galbut kazkuriai pravers mano atradimas ax.gif
Atsakyti
super!! thumbup.gif labai grazus ir be jokiu svarovskiu ar bantuku mirksiukas.gif svarbiausia kad kulniukas neaukstas
Atsakyti
Beje, mano vestuvines kurpaites irgi bus basutes, bet kojines as desiuosi. Yra lindex parduotuvej kuno spalvos 20 d. kojines be pirstu juostos ir su labai siauruciu susiuvimu, esu isbandzius, tikrai "nematomos". Gal kam pravers smile.gif
Atsakyti
Gal yra merginų kurios galėtų UK nupirkti batelius ? 4u.gif užmačiau tokius nerealius CLARKS batukus, bet ten neaišku jie siunčia i LT ar ne... o kaip tik jiem nuolaida ax.gif lauksiu atsakymo į Až
Atsakyti
QUOTE(as-erika @ 2010 06 29, 16:45)
super!!  thumbup.gif  labai grazus ir be jokiu svarovskiu ar bantuku mirksiukas.gif  svarbiausia kad kulniukas neaukstas

Man irgi kuo paprasciau,tuo graziau 4u.gif jau kaip as nemegstu blizguciu,tai siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 06 29, 17:29)


tikrai lb grazuciai batukai thumbup.gif
Atsakyti