Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Allur @ 2010 06 25, 18:29)
aaaa, nes man net akys isprogo, blink.gif  galvoju, negi i lietuva normaliu batu uzveze  lotuliukas.gif

bet patikek jie niera patogus ir kai uzsidedi tai labai koja iskyla y virsu, nu nemoku papasakot, bet negraziai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 06 25, 19:39)
bet patikek jie niera patogus ir kai uzsidedi tai labai koja iskyla y virsu, nu nemoku papasakot, bet negraziai schmoll.gif

ausktos kelties reikia, bigsmile.gif
man kaip tik tokie laaabai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2010 06 25, 14:40)
as tos pacios firmos pirkau, tai laaaabai patogus  thumbup.gif


Bet kas vienam patogu, kitam gali visiskai netikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 06 25, 21:45)
Bet kas vienam patogu, kitam gali visiskai netikti  g.gif

zinoma, nes skiriasi kojos dydis, plotis, keltis ir t.t. plius ar zmogus yra iprates deveti aukstakulnius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2010 06 25, 22:53)
zinoma, nes skiriasi kojos dydis, plotis, keltis ir t.t. plius ar zmogus yra iprates  deveti aukstakulnius  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 06 25, 18:39)
bet patikek jie niera patogus ir kai uzsidedi tai labai koja iskyla y virsu, nu nemoku papasakot, bet negraziai schmoll.gif


siandien ir as juos pasimatavau del idomumo,nu tikrai siaubingai nepatogus schmoll.gif
Atsakyti

2


Mano stai tokie bateliai... ax.gif

Tikiuos nenuspaus... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwulee @ 2010 06 26, 18:20)
siandien ir as juos pasimatavau del idomumo,nu tikrai siaubingai nepatogus  schmoll.gif

as sakau, kad jie nepatogus doh.gif
Atsakyti
Labiausiai tai patinka pasakymas, kas vestuviška ir kas ne , jau ir taip prie santuokų rūmų neina atskirti vienos nuotakos nuo kitos tai jei visos dėtūsi kas "vestuviška" tai kaip klonų armija būtų.

Savo batų, tai net nedėsiu, nes tikrai niekam nepatiks, nevestuviniai, oranžiniai, juodu storu kulnu biggrin.gif

Pirkai priklijuojamas kojines, nors žinojau, kad batai netrina, užsidėjau ir atvažiavus fotografui nuėjom į sodą pasifotografuot, tada supratau, kad su kojinėmis negaliu paeiti doh.gif nes koja slidinėja bate. Visą vakarą atbuvau basom kojom, niekur nenutrynė schmoll.gif

Dėl etiketo: būtent pagal raudonojo kilimo etiketą kojinė prie basučių nesideda, bet dabar mada labai paslanki ir kartais basutės derinamos net prie storų pėdkelnių, taip, kad manau kaip kam patogiau. Nors asmeniškai basutės ir pirštai kojinėje man nesižiūri....
Atsakyti


Dėl etiketo: būtent pagal raudonojo kilimo etiketą kojinė prie basučių nesideda, bet dabar mada labai paslanki ir kartais basutės derinamos net prie storų pėdkelnių, taip, kad manau kaip kam patogiau. Nors asmeniškai basutės ir pirštai kojinėje man nesižiūri....
[/quote]

nebent turi but super madiste lotuliukas.gif taip susiderint kad atrodytu tvarkingai , estetiskai ir butu grazu, bet jau kai turgines basutes ir blizgancios kuno spalvos pedkelnes tai nezinau..... doh.gif
o be to, as manau kad vesyuves geriausia islaikyti klasika, nes tai visada bus madinga, o viskas kas madinga siandien, gali keistai ir juokingai atrodyt po 10 ar 20 metu(pavartykit mamu vestuviu nuotraukas) lotuliukas.gif
Atsakyti
ne visi sugeba pirkti avalyne prestizinese parduotuvese, kaikam tenka aveti ir "Turgines" basutes
Atsakyti
QUOTE(Spurguciuke @ 2010 06 28, 08:24)
ne visi sugeba pirkti avalyne prestizinese parduotuvese, kaikam tenka aveti ir "Turgines" basutes


lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu prajuokinot jus cia mane...kokios jusu manymu tos prestizines parduotuves? nemanau kad Lietuvoj apskritai tokiu yra, o jei ir butu as ir pati is ten nepirkciau lotuliukas.gif
siaip as nieko pries turgines, nes turint skoni , galima ir turgui kazka padoraus rasti(na pvz gariunuose) mirksiukas.gif bet nebutina basutes(ar turgines jos ar ne) aveti prie storu blizganciu koiniu doh.gif visame sitam "reikale" nuotaka turi but ideali tongue.gif
nu jus jau man atleiskit uz tokia mano nuomone, bet man tikrai labai baisiai atrodo koines prie basuciu(kad ir kokios jos bebutu)
Atsakyti