Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Mazgelis @ 2010 06 25, 18:32)
siais laikais nebera 'vestuviska' 'nevestuviska'.. jei puikiai suderinta visuma, gali tikti ir visai neiprasti bateliai  4u.gif



drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Allur @ 2010 06 25, 18:02)
O kaip jus isivaizduojat ekstravagantiska?

Kokia suknele issirinkot?  ax.gif


Jei butu visos nuotakos pasaulyje vienodos, tai butu kitaip wink.gif, o dabar kiekviena renakames ta, kas mums mieliausia smile.gif Aisku, idomu isklausyti kritika smile.gif Paskui net masciau, o gal tikrai reikia rinktis kitus?? bet kam? smile.gif juk jei pirkau, vadinasi man jie mieli ir grazus , tad laikausi savo nuomones ax.gif
Baznycioj, metrikacijoj busiu su baltais bateliais, o gamtoj ir sodyboj su geltonais smile.gif
Juk tema ir vadinasi "tradiciniai ir nelabai" smile.gif tai va, turbut mano bus ne tie tradiciniai smile.gif o suknele mano laabai grazi smile.gif tokia kokios ir norejau smile.gif
P.S. Maniskiui jie taip pat thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 06 25, 17:32)
siais laikais nebera 'vestuviska' 'nevestuviska'.. jei puikiai suderinta visuma, gali tikti ir visai neiprasti bateliai  4u.gif

Zinoma, juk ir su crocsais zmones tuokiasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 25 birželio 2010 - 17:55
QUOTE(Gytute_ @ 2010 06 25, 01:21)
o as nusipirkau stai tokius batus ,dabar reik sulaukt kol parkeliaus pas mane ,tikiuosi bus patogus http://www.onlinesho...atin-p_id156858


lb grazutes wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zuikytiss @ 2010 06 25, 15:20)
Maniškiai smile.gif My Webpage
Papildyta:
My Webpage


nenoreciau izesti jusu, bet tokie batai man niekada nepatiko schmoll.gif bet jei jums jie patinka, tai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Allur @ 2010 06 25, 19:51)
Zinoma, juk ir su crocsais zmones tuokiasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif foto lb linksmai atrodo, bet juos aveciau tik del foto tokiu, o ne del to, kad man jie grazus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 25, 18:14)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  foto lb linksmai atrodo, bet juos aveciau tik del foto tokiu, o ne del to, kad man jie grazus lotuliukas.gif

Ne tik kad linksmai atrodo, bet dar ir patogus nerealiai thumbup.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2010 06 25, 20:25)
Ne tik kad linksmai atrodo, bet dar ir patogus nerealiai  thumbup.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif kad patogus, bet ne itin grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 25, 18:28)
drinks_cheers.gif  kad patogus, bet ne itin grazus smile.gif

Ju ir paskirtis kitokia ax.gif
"Garden shoes" cia
Atsakyti
xi.. gerai su crocsais cia tongue.gif
Atsakyti
user posted image

siandien matavausi situos batelius tai nei man jie ant kojos graziai atrode, kazkokie masyvus labai, nei patogus buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 06 25, 21:02)
siandien matavausi situos batelius tai nei man jie ant kojos graziai atrode, kazkokie masyvus labai, nei patogus buvo doh.gif


na kaip atrodo - toks ir patogumas ju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 06 25, 19:02)
siandien matavausi situos batelius tai nei man jie ant kojos graziai atrode, kazkokie masyvus labai, nei patogus buvo doh.gif

kuri cia parduotuve tokiais batukais prekiauja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 25 birželio 2010 - 19:10
QUOTE(Allur @ 2010 06 25, 18:10)
kuri cia parduotuve tokiais batukais prekiauja?  g.gif

BARRATTS cia UK
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 06 25, 19:18)
BARRATTS cia UK

aaaa, nes man net akys isprogo, blink.gif galvoju, negi i lietuva normaliu batu uzveze lotuliukas.gif
Atsakyti