Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Smaile* @ 2010 06 21, 18:21)
O kurie geriausi? ax.gif  Ir dar girdėjau tokį dalyką - ar tiesa, kad reikia pirkti vienu dydžiu didesnius nei batų išmiera? g.gif

tai kad jie vieno dydzio buna.... O del, kurie geriausi tai ziurint kurioje kojos dalyje jums reikia mirksiukas.gif nes ant kulno deda kad nepritrintu smile.gif
Atsakyti
O manieji tokie, uzradau Famclube
Atsakyti
QUOTE(linute&D @ 2010 06 23, 19:01)
O manieji tokie, uzradau Famclube

man labai nepatiko schmoll.gif ypac ta ilga nosis...
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2010 06 24, 08:17)
man labai nepatiko schmoll.gif ypac ta ilga nosis...



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir atrodo labai nepatogus ir nekokybiski, gal cia tik foto 4u.gif
beje, vestuviniu batuku niekad nepirkciau turgui ar siaip cheap shit, nors ir vienai dienai jie, bet laaaabai svarbu kad butu patogus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as-erika @ 2010 06 24, 07:28)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  ir atrodo labai nepatogus ir nekokybiski, gal cia tik foto 4u.gif
beje, vestuviniu batuku niekad nepirkciau turgui ar siaip cheap shit, nors ir vienai dienai jie, bet laaaabai svarbu kad butu patogus  mirksiukas.gif



kazkaip blogai nufotkinau ir ta nosis ilga matosi, visai jie nera ilgi ir labai patogus, nes kulniukas zemas...
Atsakyti
QUOTE(linute&D @ 2010 06 24, 11:33)
kazkaip blogai nufotkinau ir ta nosis ilga matosi, visai jie nera ilgi ir labai patogus, nes kulniukas zemas...



nesigincyju-Jusu batai, Jums geriau zinot mirksiukas.gif bet ne visada zemas kulnas=patogumas schmoll.gif
Atsakyti
Čia mano svajonių bateliai wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=Smaile*,2010 06 24, 13:24]
Čia mano svajonių bateliai wub.gif wub.gif


rozines svajones lotuliukas.gif lotuliukas.gif
labai grazus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as-erika @ 2010 06 24, 11:31)
rozines svajones  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
labai grazus mirksiukas.gif

oj nesijuokit, aš tokį kvailą įsitikinimą turiu, kad rožinės vestuvės = rožinis gyvenimas, rožėm klotas wub.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(as-erika @ 2010 06 24, 12:31)
rozines svajones  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
labai grazus mirksiukas.gif

Nu tikrai grazus, bet ir laabai brangus topsecret.gif

Paris Hilton beveik identiska modeliuka yra "sukurus", tai jie kokius 7 kartus pigesni, bet rozines spalvos nera unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 24 birželio 2010 - 12:41
QUOTE(Allur @ 2010 06 24, 11:37)
Nu tikrai grazus, bet ir laabai brangus  topsecret.gif

Paris Hilton beveik identiska modeliuka yra "sukurus", tai jie kokius 7 kartus pigesni, bet rozines spalvos nera  unsure.gif

user posted image

O kiek šitie kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2010 06 24, 12:46)
O kiek šitie kainuoja? g.gif

95doleriai
Atsakyti