Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

ne vienkartiniai.. siaip jie prisiklijuoja, bet manau galima ir neklijuoti arba nuklijuoti
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2010 06 21, 15:49)
hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif
Dabar įdomu pasidarė ar tie geliniai įdėklai vienkartiniai ar ilgesniam laikui jų užtenka? mastau.gif

Geliniai įdėklai yra daugkartiniai, ir jie naudojami tam, kad koja neslidinėtu, dedasi bate ar basutėje ties pirščiukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruliuke @ 2010 06 21, 17:52)
Geliniai įdėklai yra daugkartiniai, ir jie naudojami tam, kad koja neslidinėtu, dedasi bate ar basutėje ties pirščiukais smile.gif

Ne vien ties pirščiukais, įvairių yra, super dalykėlis, jie prilimpa, panešiojus kai atlimpa, reik nuplauti ir vėl limpa, tikrai daugkartiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 06 21, 17:15)
Ne vien ties pirščiukais, įvairių yra, super dalykėlis, jie prilimpa, panešiojus kai atlimpa, reik nuplauti ir vėl limpa, tikrai daugkartiniai  thumbup.gif

tikrai geras daiktas drinks_cheers.gif kaip tik ant dienu nuploviau,ir super vel prilipo ax.gif jei neklystu 3-ju rusiu yra,klijuojami ant kulno,ant pado ir dar vieni ,neatsimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivona24 @ 2010 06 21, 16:56)
tikrai geras daiktas drinks_cheers.gif kaip tik ant dienu nuploviau,ir super vel prilipo ax.gif jei neklystu 3-ju rusiu yra,klijuojami ant kulno,ant pado ir dar vieni ,neatsimenu blush2.gif

O kurie geriausi? ax.gif Ir dar girdėjau tokį dalyką - ar tiesa, kad reikia pirkti vienu dydžiu didesnius nei batų išmiera? g.gif
Atsakyti
Kam patinka kaspineliai thumbup.gif
1

na o siti toki kukluciai ir gana mielai atrodo mirksiukas.gif
2



Atsakyti
QUOTE(ledinukas90 @ 2010 06 22, 03:08)
na o siti toki kukluciai ir gana mielai atrodo  mirksiukas.gif
2


as kazkaip nepasakyciau, kad jie kukluciai lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau batelius bazėse smile.gif
Išvaikščiojau visas Kauno batų parduotuves ir nei vienoje neradau tinkamų. Baltų išvis mažai (visi pieno spalvos,pilkšvi ar kreminiai) O jei balti ir dar netyčia gražūs,tai kulnas būtinai siekia debesis ir dar špilkinis. O su tokiais aš net iki šiukšlių konteinerio nesugebėčiau nužirglioti. Jau nekalbant apie visą dieną vaikščiojimo ir pozavimo šuoliuojant per pievas wink.gif
Tai va, radau vidutinio aukščio kulniuku,gan plonas,bet labai patogus. Laabai balti,papuošti taip,kaip norėjau. Kulnas ir priekis uždari,šonuose atvira.Per kulkšnį prilaikomi dirželiu.Man jie gražūs. Tik va,kaip ir ne viena minėjo,nors dydis geras,bet lyg nori smukčioti..koja per laisvai jaučiasi,bijau,kad klišinėsiu į šonus. Turbūt reikės ir man tuos gelinius ar kokius ten dėkliukus įsidėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 23, 00:07)
Aš nusipirkau batelius bazėse smile.gif
Išvaikščiojau visas Kauno batų parduotuves ir nei vienoje neradau tinkamų. Baltų išvis mažai (visi pieno spalvos,pilkšvi ar kreminiai) O jei balti ir dar netyčia gražūs,tai kulnas būtinai siekia debesis ir dar špilkinis. O su tokiais aš net iki šiukšlių konteinerio nesugebėčiau nužirglioti. Jau nekalbant apie visą dieną vaikščiojimo ir pozavimo šuoliuojant per pievas wink.gif
Tai va, radau vidutinio aukščio kulniuku,gan plonas,bet labai patogus. Laabai balti,papuošti taip,kaip norėjau. Kulnas ir priekis uždari,šonuose atvira.Per kulkšnį prilaikomi dirželiu.Man jie gražūs. Tik va,kaip ir ne viena minėjo,nors dydis geras,bet lyg nori smukčioti..koja per laisvai jaučiasi,bijau,kad klišinėsiu į šonus. Turbūt reikės ir man tuos gelinius ar kokius ten dėkliukus įsidėti smile.gif



niu labai sudominote... bigsmile.gif
gar foto idetumet?... mirksiukas.gif
Atsakyti
Bijau taip nepabandžius kategoriškai teigti,bet turbūt nemokėsiu įkelti čia blush2.gif
Dar tik keletą dienų čia prisiregistravus,dar tik išmokau žinutes rašyti lotuliukas.gif
Bet reikės pamėginti. Nufotografuot tik reikės. Bet jau ne šįvakar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2010 06 21, 19:21)
O kurie geriausi? ax.gif  Ir dar girdėjau tokį dalyką - ar tiesa, kad reikia pirkti vienu dydžiu didesnius nei batų išmiera? g.gif

man asmeniskai tie, kur priekyje dedasi, na po padu, nes gana ploni.. nusipirkau ir po kulnu, bet per stori, iskelia koja, o tu priekiniu nesijaucia visai ax.gif
Atsakyti

na o siti toki kukluciai ir gana mielai atrodo mirksiukas.gif
2
[/quote]


tikrovej jie gana kukliai atrodo, bet laaabaaai grazus thumbup.gif ir nors kulnas aukstokas, jie labai patogus, negalejau islipt is situ groziu kai matavausi blush2.gif bet jau kaina..... doh.gif pagailejau 4u.gif
Atsakyti