Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Gule @ 2010 05 28, 22:55)
FOR FUN: nuotakos bateliai turi būti uždara viršūne, kitaip laimė pabėgs smile.gif


mociuciu pasakos irnesakyk.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif jei tik nuo to ta laime priklausytu, tai ir zieminius deciaus lotuliukas.gif
Manau, kad daug svarbiau rasti sau patinkancius, kad gerai jaustis ta svarbiausia diena. As pati irgi kazkodel tik uzdaru is pradziu norejau, bet radau sau patinkancius atvirus. Dar padvejojau pries imdama, bet dabar dziausiuosi, nes man jie thumbup.gif , o visgi vestuves vasara, tai bus smagiau ir pedutems smile.gif
Atsakyti
Kadangi esu viena is tu, kurios su labai aukstais kulnais nepaeina,tai galvoju apie kazka tokio smile.gif
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kontraversija1 @ 2010 05 29, 16:34)
Kadangi esu viena is tu, kurios su labai aukstais kulnais nepaeina,tai galvoju apie kazka tokio smile.gif


Na super grazus bateliai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na nezinau merginos ar kuri buvo Deichmann batu parduotuveje bet ten yra visai neblogu modeliuku ir uz labai patrauklia kaina! 4u.gif

Ausktesnis kulnas
Aukstakulniai balti
Aukstakulniai 2

Su neaukstu kulniuku balti
1
2
3

Ryskiaspalviu megejoms:
Bordo
2

O cia idealus kai jau kojyte pavargus persiauti
Be kulno
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 29 gegužės 2010 - 16:04
QUOTE(kontraversija1 @ 2010 05 29, 15:34)
Kadangi esu viena is tu, kurios su labai aukstais kulnais nepaeina,tai galvoju apie kazka tokio smile.gif

Nuostabūs bateliai thumbup.gif Ir aš panašių noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 27, 16:41)
truputi nesupratau, kodel buti per vestuves su atvirais bateliais yra kazkas keisto  rolleyes.gif  juk dabar tiek ivairiu modeliu, ir tu uzdaru kaiptik mazai bera



aš ir nesakiau kad su atvirais bateliais būti per vestuves yra kažkas keisto.. tiesiog sakau kad man nesinori atvirų, o uždarų gražių batelių neina rast.. ax.gif
Atsakyti
As irgi nenoriu atviru, bet va tikrai sunku rasti grazius uzdarus, ir kazkaip is vis ju mazai yra.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 05 26, 17:56)

wub.gif wub.gif kaip man reiktų tokių... wub.gif
arba tokių
user posted image
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2010 05 27, 00:09)
idedu ir as kelis


user posted image



jei nepaslaptis kur juos radote? labai grazus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 05 30, 21:41)
wub.gif  wub.gif kaip man reiktų tokių... wub.gif
arba tokių
user posted image
doh.gif



visada yra galimybe siutis... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2010 05 30, 18:39)
As irgi nenoriu atviru, bet va tikrai sunku rasti grazius uzdarus, ir kazkaip is vis ju mazai yra.... sad.gif

kaip gerai kad yra mane suprantančių ax.gif
Atsakyti