Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

Jonele, gal išduotumėt paslaptį kurioj vietoj bazėse radot batukus savo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 15, 11:23)
as nzn jokio etiketo apie pedkelnes ar kojines, bet as jas devejau, nors buvau su bateliais atvira nosyte. nes zn, kad bunant be kojinyciu man tikrai nutrins, ir visiskai nesigailejau, kad su jom buvau smile.gif
o kas del basuciu, tai as nzn kaip ten yra.. bet kazkaip galvoju gal butu graziau jei nebutu tu pedkelniu, bet bala nemate, juk vistiek po ta ilga suknele niekas nepamatys ar tu ten su pedkelnem ar be ju biggrin.gif

skaitau jusu tema ir uzkliuvo apie tas pedkelnes..juk yra pedkelenes be pirstuku. Pati tokias devejau budama pamerge vestuvese mirksiukas.gif bateliai atviru priekiu buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 06 15, 20:10)
labai grazus Jusu batukai thumbup.gif
o kitu spalvu buvo?... ax.gif


Man atrodo, kad kitu splavu nebuvo smile.gif Nors tiksliai nezinau - man baltu reikejo, tai baltu ir ieskojau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Babauziukas @ 2010 06 15, 21:04)
Jonele, gal išduotumėt paslaptį kurioj vietoj bazėse radot batukus savo?  ax.gif


tikrai nepasakysiu doh.gif kazkur pradzioj, ilgai neklaidziojau, bet kur konkreciai - nezinau smile.gif neturiu atminties tokiems dalykams.
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2010 06 16, 01:18)
skaitau jusu tema ir uzkliuvo apie tas pedkelnes..juk yra pedkelenes be pirstuku. Pati tokias devejau budama pamerge vestuvese  mirksiukas.gif  bateliai atviru priekiu buvo  4u.gif


zn, kad tokiu buna, bet kazkaip tu juostu nesimate, nes as jas paslepiau po pirstukais, o ir bato parakirpimas nebuvo didelis, kad islystu visi 5 pirstai smile.gif
Atsakyti
Idomus tam tikru forumo nariu aktyvumas ir savo nuomones/patirties brukimas 4u.gif

wub.gif user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti

user posted image
[/quote]
wub.gif grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 06 16, 20:05)


siti lb grazus thumbup.gif
Atsakyti
Pavyzdys, kaip tie patys batai paprastai nufotografuoti atrodo. Puse grozio pradingo hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Labai gražūs Vaivulkos įkelti bateliai wub.gif wub.gif Labai noriu tokių rožinių wub.gif Kad gyvenimas rožėm klotas būtų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 06 16, 20:21)
Pavyzdys, kaip tie patys batai paprastai nufotografuoti atrodo. Puse grozio pradingo hihihi.gif


na gal ir sumazejo tas ispudis pirmutinis, bet man jie vistiek grazus smile.gif
Atsakyti
na kas del pedkelniu, tai pats juozas statkevicius sake, kad jei nors vienas pirstelis islenda, tai jokiu budu negalima detis pedkelniu, toks jau etiketas. bet juk nevisi kreipia demesi i madas, etiketus ir pan. juk rengiames ir dedames tai kas mums patogu irgrazu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2010 06 16, 22:52)
juk rengiames ir dedames tai kas mums patogu ir grazu tongue.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti