Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

Jonele, labai dailūs bateliai wub.gif mano skonio wub.gif
Atsakyti
Jonele, as tokius paciu bazese matavausi mirksiukas.gif smile.gif , man grazus labai. o ar buvo patogus, nes as kazkaip paabejojau-nepirkau, mano kojai nepatiko jie truputi g.gif
Atsakyti
kad su basutem nereikia jokiu kojiniu ar pedkelniu tai tikrai, o kaip su batukais ?? blush2.gif jei labai karsta zadu nesideti, nes jauciu kad ir taip su suknyte vesu nebus dar kojines doh.gif net nzn...
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 06 14, 22:04)
Jonele, as tokius paciu bazese matavausi  mirksiukas.gif  smile.gif , man grazus labai. o ar buvo patogus, nes as kazkaip paabejojau-nepirkau, mano kojai nepatiko jie truputi g.gif


vienas batas visiskai geras, kitas - viena pirsta spaude, tai pratampyt reikejo, panesiot namuose smile.gif
O siaip kadangi su aukstakulniais as ir taip nelabai draugauju, tai didesnio nepatogumo nei visada nejauciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 06 14, 19:45)
Kad taip jau giriate, prasom ir is priekio :

O del pedkelniu prie basuciu, tai  schmoll.gif

labai grazus ir is priekio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 06 14, 22:45)
Kad taip jau giriate, prasom ir is priekio :

O del pedkelniu prie basuciu, tai  schmoll.gif


na tikrai super bateliai wub.gif thumbup.gif jei neklystu radot juos Kauno urmo bazej? blink.gif net neitarciau, kad ten buna tokiu groziu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(as-erika @ 2010 06 14, 19:12)
* manau kad tos akutes ir tie metaliukai priekyje vis klius ir kabinsis uz sukneles apacios, nebent ji bus labai pusta g.gif
**kojines prie basuciu? schmoll.gif  g.gif

* jau daviau MB užduotį sužiūrėti visus metaliukus, kad kuo mažiau kibtų, nes ir pati apie tai pagalvojau. Šiaip realiai tų akučių tikrai neperdaug, nors apskritai svajojau apie kuklesnius, bet kai ieškai 2 mėnesius ir rezultato nulis, tai čiupau vien dėl spalvos.

** pagal etiketą pėdkelnės privalomos, o dar jei batukai tai galiu pasakyti tik tiek, kad vasarą, kai karšta tinsta šiek tiek kojos ir batukuose su basa koja gali baigtis labai ne kaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 06 14, 21:45)
Kad taip jau giriate, prasom ir is priekio


Tobula ir batai ir kojos 4u.gif

Noriu, viskas, važiuosiu į kauną batų ieškoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2010 06 15, 12:13)

** pagal etiketą pėdkelnės privalomos, o dar jei batukai tai galiu pasakyti tik tiek, kad vasarą, kai karšta tinsta šiek tiek kojos ir batukuose su basa koja gali baigtis labai ne kaip schmoll.gif


as nzn jokio etiketo apie pedkelnes ar kojines, bet as jas devejau, nors buvau su bateliais atvira nosyte. nes zn, kad bunant be kojinyciu man tikrai nutrins, ir visiskai nesigailejau, kad su jom buvau smile.gif
o kas del basuciu, tai as nzn kaip ten yra.. bet kazkaip galvoju gal butu graziau jei nebutu tu pedkelniu, bet bala nemate, juk vistiek po ta ilga suknele niekas nepamatys ar tu ten su pedkelnem ar be ju biggrin.gif
Atsakyti
Aš vestuvėms nusipirkau prilimpančias kojines pagal savo odos spalvą su labai minimaliu blizgesiuku ir be jokių siųlių, tai kai apsimoviau, beveik nesimato kad jos yra, o basutėje patogiau jauciuosi su ta kojinaite nei be jos.
Atsakyti

** pagal etiketą pėdkelnės privalomos, o dar jei batukai tai galiu pasakyti tik tiek, kad vasarą, kai karšta tinsta šiek tiek kojos ir batukuose su basa koja gali baigtis labai ne kaip schmoll.gif
[/quote]

pagal etiketa prie basuciu ir atviru bateliu, pedkelniu jokiu budu ne schmoll.gif smile.gif
Kazkas man pasakojo, kai uzsieni i kazkoki reztorana nuejo su pedkelnem ir basutem. Oficiali vakariene buvo. Is aplinkiniu moteru zvilgsniu greit suprato, kas ne taip lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=Sidharta,2010 06 15, 11:17]
Tobula ir batai ir kojos 4u.gif

Koju, ne taip kaip batu, nepasirinksi mirksiukas.gif biggrin.gif
Aciu, kad mano batelius taip isgyrete!
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 06 14, 23:36)
vienas batas visiskai geras, kitas - viena pirsta spaude, tai pratampyt reikejo, panesiot namuose  smile.gif
O siaip kadangi su aukstakulniais as ir taip nelabai draugauju, tai didesnio nepatogumo nei visada nejauciau  mirksiukas.gif



labai grazus Jusu batukai thumbup.gif
o kitu spalvu buvo?... ax.gif
Atsakyti