Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 06 09, 15:58)
Aneijokia cia paslaptis smile.gif Batelius siuvuosi  4u.gif

4u.gif o gal galite pasakyti pas ka siuvatės ir kokia kaina už viską mokėsite? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 06 09, 14:13)
šitas atsakymas man labiau patinka biggrin.gif aš kažkaip visai nenorėčiau baltų pėdkelnių, nes man kaip ligoninėj asociacijos, arba pradinukių, nu negražu, paslepia kojų grožį. Tai matyt jei dėsiuos, tai kojinės tas prilimpančias viršuj, nes ma doh.gif n nieko nėr baisiau kai persimato pėdkelnių liniją ties talija ar šiaip per užkpakalį ta siūlė


kazkaip is jusu pasisakymo man kilo tokia mintis, kad jus busit su mini persisvieciama suknele doh.gif kur tas koju grozis matosi po ilga suknele? as buvau su tom ilgom baltom kojinem, tai ju praktiskai net nesimate, o ka kalbeti apie kitos spalvos kojines. o jau apie persisvietima as net ir nekalbu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Katinas79 @ 2010 06 09, 16:50)
man buna tos prilimpamos smunka jei pries tai kojas kremu patepu... doh.gif


man pries perkant jas iskart pasake, kad jei tepsiuosi krema, tai butinai palaukciau kol isigers, nes kitaip gali neprilipti smile.gif tad nenuostabu kodel jums jos smunka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(19gelyte @ 2010 06 09, 17:14)
as tai nusipirkau baltas kojines ilgas prilimpancias nes su jom patogiau nei su petkelnem  nors ir bus karsta tai visvien jas desiuos nes bijau kad nors batukai ir geri galiu pritrint kojas per visa diena


drinks_cheers.gif nes musiskes gatves pilnos visokiu zemiu, tai jei kojyte truputuka paprakaituos, tai iskart gali pritrinti, todel as net nedvejodama rinkausi kojines smile.gif
Papildyta:
QUOTE(as-erika @ 2010 06 09, 18:11)
as manau cia kiekvienos reikalas, nera tokios taisykles kad butinos koines ar pedkelnes, kaip ir nera taisykles nuotakos suknele turi buti ilga ar trumpa, bateliai balti ar ruzavi....ir t.t. 4u.gif  manau svarbiausia patogumas rolleyes.gif  pati avesiu batelius ir butinai prisegamas koines, nemanau kad jau labai sukaisiu, tiesiog taip man tvarkingiau kazkaip atrodo ax.gif 
pries 3 metus buvau drauges vestuvese, buvo labai karsta, o ji buvo apsiovusi basutes, ir dziaugesi kad pirko ne batelius... butumet maciusios mergaites jus jos kojas baliui ipusejus doh.gif  doh.gif bausiau ir but negli, puslem nuejusios ir sutinusios nuo karscio!! tai grozio nebuvo jokio, jau nekalbu apie skausma blush2.gif  tai manau kad vertetu pagalvoti ka rinktis, basutes ar batelius g.gif


drinks_cheers.gif su kiekvienu jusu zodziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruliuke @ 2010 06 09, 17:53)
4u.gif o gal galite pasakyti pas ka siuvatės ir kokia kaina už viską mokėsite?  blush2.gif


batukus siuvuosi cia, kaina 170 LTL 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivulka7: 09 birželio 2010 - 17:19
QUOTE(as-erika @ 2010 06 09, 18:11)
as manau cia kiekvienos reikalas, nera tokios taisykles kad butinos koines ar pedkelnes, kaip ir nera taisykles nuotakos suknele turi buti ilga ar trumpa, bateliai balti ar ruzavi....ir t.t. 4u.gif  manau svarbiausia patogumas rolleyes.gif  pati avesiu batelius ir butinai prisegamas koines, nemanau kad jau labai sukaisiu, tiesiog taip man tvarkingiau kazkaip atrodo ax.gif 
pries 3 metus buvau drauges vestuvese, buvo labai karsta, o ji buvo apsiovusi basutes, ir dziaugesi kad pirko ne batelius... butumet maciusios mergaites jus jos kojas baliui ipusejus doh.gif  doh.gif bausiau ir but negli, puslem nuejusios ir sutinusios nuo karscio!! tai grozio nebuvo jokio, jau nekalbu apie skausma blush2.gif  tai manau kad vertetu pagalvoti ka rinktis, basutes ar batelius g.gif


Tai taip ir nesupratau - kas kaltas, kad sutino kojos : karstis ar basutes? g.gif Jeigu butu avejusi batelius, tai kojos butu nesutinusios? unsure.gif Juk vis tiek karsta, o jeigu kojos del to linkusios tinti, tai koks skirtumas - basutes ar bateliai?
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 09, 19:30)
Tai taip ir nesupratau - kas kaltas, kad sutino kojos : karstis ar basutes? g.gif Jeigu butu avejusi batelius, tai kojos butu nesutinusios? unsure.gif Juk vis tiek karsta, o jeigu kojos del to linkusios tinti, tai koks skirtumas - basutes ar bateliai?


na kaltas karstis ir blogai pasirinkta, kad nedevejo kojinaiciu. nes tikriausiai, jei butu avejusi jas, tai gal butu imanoma to isvengtis.
As savo kojas pazystu ir zn kaip jos reaguoja i karsti ir uzdara avalyne smile.gif todel dejausi kojinaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 09, 18:30)
Tai taip ir nesupratau - kas kaltas, kad sutino kojos : karstis ar basutes? g.gif Jeigu butu avejusi batelius, tai kojos butu nesutinusios? unsure.gif Juk vis tiek karsta, o jeigu kojos del to linkusios tinti, tai koks skirtumas - basutes ar bateliai?



kaltas ir karstis, ir nuovargis, ir basutes lotuliukas.gif na su bateliais lygiai taip pat gali pavargti ir sutinti kojos, bet bent jau bateliuose nesimato tongue.gif
Atsakyti
[quote=Allur,2010 06 07, 13:31]
Aciu visoms uz grazius zodzius wub.gif
is JAV zappos.com 4u.gif

Allur o ta tarpininke yra is JAV,is kurios uzsisakei savo batelius,nes kiek zinau zappos.com nedaro delivery i europa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apocaliptic: 09 birželio 2010 - 18:33
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 06 09, 19:19)
batukus siuvuosi cia, kaina 170 LTL  4u.gif


o pas kuria siuveja? gal Brone?... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 06 09, 20:17)
o pas kuria siuveja? gal Brone?... smile.gif


nea, pas Ana wink.gif Bronyte turejo l.daug uzsakymu, tad perdave manaji Anai. dar ten yra Marina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 06 09, 21:21)
nea, pas Ana wink.gif Bronyte turejo l.daug uzsakymu, tad perdave manaji Anai. dar ten yra Marina  4u.gif



per kiek laiko pasiuna?
Atsakyti
QUOTE(as-erika @ 2010 06 09, 20:07)
kaltas ir karstis, ir nuovargis, ir basutes  lotuliukas.gif  na su bateliais lygiai taip pat gali pavargti ir sutinti kojos, bet bent jau bateliuose nesimato  tongue.gif


Tai kad bateliai nuo basuciu skiriasi tik tuo, kad basuciu priekis prakirptas ir matosi pirstuku pora cm biggrin.gif Jeigu jau sutinsta kojos, tai vaizdas bet kokiu atveju tas pats irnesakyk.gif
As vis tiek nesimausiu pedkelniu prie basuciu - jei sutins kojeles, tai per fotosesija basa po zole palakstysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 09, 20:55)
Tai kad bateliai nuo basuciu skiriasi tik tuo, kad basuciu priekis prakirptas ir matosi pirstuku pora cm biggrin.gif Jeigu jau sutinsta kojos, tai vaizdas bet kokiu atveju tas pats irnesakyk.gif
As vis tiek nesimausiu pedkelniu prie basuciu - jei sutins kojeles, tai per fotosesija basa po zole palakstysiu biggrin.gif



na tai jei tik pirstai matosi ir tik priekis iskirptas, tai cia thumbup.gif va apie ta drauge kur pasakojau, tai daug juosteliu ir sniureliu buvo, tai kaip muffin kojos atrode schmoll.gif
bet kokiu atveju manau kad reik atsargine avalyne turet, as paprasciausius lygiapadzius nusipirkau ir nesuku sau galvos, persiausiu jei pavargsiu ax.gif o koines tai man labai grazu, ypac kai ant ju dar uzmautas keleraistis blush2.gif (bet tik ne su basutem)
Atsakyti