Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

QUOTE(Alinutia @ 2010 06 09, 12:13)
šitas atsakymas man labiau patinka biggrin.gif aš kažkaip visai nenorėčiau baltų pėdkelnių, nes man kaip ligoninėj asociacijos, arba pradinukių, nu negražu, paslepia kojų grožį. Tai matyt jei dėsiuos, tai kojinės tas prilimpančias viršuj, nes ma doh.gif n nieko nėr baisiau kai persimato pėdkelnių liniją ties talija ar šiaip per užkpakalį ta siūlė


Jeigu vestuvės vasarą nemanau kad tų pėdkelnių reikia smile.gif Mano vestuvės rudenį ir tai galvoju jei geras oras jokių pėdkelnių schmoll.gif bateliai atviri, gražus manikiūras , daug gražiau nei su pėdkelnėm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 06 09, 10:22)
Merginos, dabar turbūt baisia kvailą klausimą užduosiu: o vasarą per vestuves jūs pedkelnės dėsitės? Ilgas? Kūno ar baltos spalvos?  rolleyes.gif

aš dėjaus kremines kojines (mano suknelė šompaninė buvo), pirkau prisegamas, ne priklijuojamas, nes man tos priklijuojamos košmaras doh.gif nevisada prilimpa normaliai, smunka, nepatogu, reik taisytis, vestuvių dieną to tikrai nenorėčiau schmoll.gif Nors čia aišku kaip pataikai, kiek perku tai dažniausiai viena kojinė būna gerai limpanti, kita smunkanti lotuliukas.gif bet kaip ir nežinai kokia vestuvėms pasitaikys, tai tikrai rizikuot nenorėjau
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 06 09, 13:21)
aš dėjaus kremines kojines (mano suknelė šompaninė buvo), pirkau prisegamas, ne priklijuojamas, nes man tos priklijuojamos košmaras doh.gif nevisada prilimpa normaliai, smunka, nepatogu, reik taisytis, vestuvių dieną to tikrai nenorėčiau schmoll.gif Nors čia aišku kaip pataikai, kiek perku tai dažniausiai viena kojinė būna gerai limpanti, kita smunkanti lotuliukas.gif bet kaip ir nežinai kokia vestuvėms pasitaikys, tai tikrai rizikuot nenorėjau


Kaip keista... g.gif As irgi esu megeja prilipinamu... bet niekada nei vien nera smukusi ar blogai prisiklijavusi... smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 06 09, 12:29)
Nuotakai pėdkelnės yra privalomos net ir vasarą. Jas reikia derinti prie suknelės: jei suknelė balta, tai ir pėdkelnės baltos.


blink.gif Gal kiek per grieztokai??? blink.gif
Manau, cia pasirinkimo reikalas. Jei grazios lygios kojos ir atviri batukai, pedkelnes, mano manymu, tik maiso smile.gif Pati ju neketinu detis


QUOTE(Geisha23 @ 2010 06 09, 14:09)


wub.gif mano panasus bus, tik kulniukas zemesni sir gele (arba kaspiniukas) zydras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2010 06 09, 12:08)
Kaip keista... g.gif As irgi esu megeja prilipinamu... bet niekada nei vien nera smukusi ar blogai prisiklijavusi... smile.gif

matyt skirtingos jos būna, o gal ir sėkmės reikalas, nes turėjau ir normaliai limpančių, bet tikrai nevisos tokios, kai kurios net tos pačios firmos geriau prilimpa kitos ne, nznau kodėl unsure.gif

o dėl to pėdkelnių privalomumo tai nesamonė man irgi atrodo, kaip kas nori taip tas daro. Būna gi nuotakos vietoj batelių lengvas basutes renkas, tai pėdkelnės ar kojinės po jomis tikrai beryšio būtų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 06 09, 16:11)
matyt skirtingos jos būna, o gal ir sėkmės reikalas, nes turėjau ir normaliai limpančių, bet tikrai nevisos tokios, kai kurios net tos pačios firmos geriau prilimpa kitos ne, nznau kodėl unsure.gif



man buna tos prilimpamos smunka jei pries tai kojas kremu patepu... doh.gif
Atsakyti
as tai nusipirkau baltas kojines ilgas prilimpancias nes su jom patogiau nei su petkelnem nors ir bus karsta tai visvien jas desiuos nes bijau kad nors batukai ir geri galiu pritrint kojas per visa diena
Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 06 09, 13:58)
blink.gif  Gal kiek per grieztokai???  blink.gif
Manau, cia pasirinkimo reikalas. Jei  grazios lygios kojos ir atviri batukai, pedkelnes, mano manymu, tik maiso smile.gif Pati ju neketinu detis
wub.gif mano panasus bus, tik kulniukas zemesni sir gele (arba kaspiniukas) zydras  wub.gif


Gal galite išduoti paslaptį kur pirkote savuosius batukus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 06 09, 11:29)
Nuotakai pėdkelnės yra privalomos net ir vasarą. Jas reikia derinti prie suknelės: jei suknelė balta, tai ir pėdkelnės baltos.

kas cia taip nusprende? Is kur tokios taisykles?
pati neketinu detis, nes bateliai atviri ir plikom kojom man daug graziau. Jei butu vesiau , deciau kojines, ne pedkelnes . pagalvokit kaip sudetinga su tom pedkelnem ir ilgom suknelem butu vaikscioti i WC, o su prisegamom kojinems viskas daug paprasciau.
Atsakyti
QUOTE(Giedruliuke @ 2010 06 09, 16:35)
Gal galite išduoti paslaptį kur pirkote savuosius batukus?  4u.gif


Aneijokia cia paslaptis smile.gif Batelius siuvuosi 4u.gif
Atsakyti
as manau cia kiekvienos reikalas, nera tokios taisykles kad butinos koines ar pedkelnes, kaip ir nera taisykles nuotakos suknele turi buti ilga ar trumpa, bateliai balti ar ruzavi....ir t.t. 4u.gif manau svarbiausia patogumas rolleyes.gif pati avesiu batelius ir butinai prisegamas koines, nemanau kad jau labai sukaisiu, tiesiog taip man tvarkingiau kazkaip atrodo ax.gif
pries 3 metus buvau drauges vestuvese, buvo labai karsta, o ji buvo apsiovusi basutes, ir dziaugesi kad pirko ne batelius... butumet maciusios mergaites jus jos kojas baliui ipusejus doh.gif doh.gif bausiau ir but negli, puslem nuejusios ir sutinusios nuo karscio!! tai grozio nebuvo jokio, jau nekalbu apie skausma blush2.gif tai manau kad vertetu pagalvoti ka rinktis, basutes ar batelius g.gif
Atsakyti