Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

Sveikutes, pagaliau ir as galiu pasirodyti savuosius baciukus 4u.gif

Pirkau Gariunuose, vos uz 60lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza21 @ 2010 06 07, 12:10)
Allur* Labai gražūs bateliai, ar ti kartais  ne iš čia?  blush2.gif

http://www.zappos.co...ry-luster-satin



QUOTE(Allur @ 2010 06 07, 13:31)

taip taip, butent is cia tik maniskiai baltos spalvos 4u.gif



QUOTE(*drauge* @ 2010 06 08, 09:01)
Allur gal gali pasakyti is kokio tinklapio sakeisi? ir is kokio pardavejo?  4u.gif

Siaubas merginos, nu jeigu taip domina kažkoks klausimas, kodėl negalit porą puslapių prieš tai perversti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ЛайМ
@ 2010 06 08, 10:15)
Sveikutes, pagaliau ir as galiu pasirodyti savuosius baciukus 4u.gif

Pirkau Gariunuose, vos uz 60lt  smile.gif


man asmeniskai nesinoretu tu zvyneliu ant batuku, bet siaip ir spalvyte ir modeliukas grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 08, 11:42)

man asmeniskai nesinoretu tu zvyneliu ant batuku, bet siaip ir spalvyte ir modeliukas grazus thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 06 08, 13:27)

man ir rodos kad zvyneliai viska gadina 4u.gif as sugalvojau db ieskosiu violetiniu ryskiu batuku, kad tiktu prie pamergiu suknyciu ir per fotosesija pabludinsim su mergaitem blush2.gif thumbup.gif ( o siaip busiu su baltais ) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kontraversija1 @ 2010 05 29, 15:34)
Kadangi esu viena is tu, kurios su labai aukstais kulnais nepaeina,tai galvoju apie kazka tokio smile.gif
user posted image

user posted image
user posted image

Tai gal užmatėt kur tokius būtų galima įsigyti?
antrų labiausiai norėčiau. wub.gif
Atsakyti
[quote=Babauziukas,2010 06 07, 15:20]
Urciuke, o kurioj vietoj bazėse radot tokių grožių? kiek žiūrėjau niekas neužkliuvo.. nors man ne rožinių reikia, bet kad bent maždaug žinočiau kur dėmesingiau ieškot 4u.gif


Atsiprašau, kad šiek tiek vėluoju atsakyti į klausima smile.gif

Matot ten buvo visai ne rūbų skyrius, kažkus prie 15 gal 16 eilės. ten visos prekės kinietiškos, net prekeiviai kiniečiai thumbup.gif
Atsakyti
cia kad kojyte nepavargtu smile.gif

http://www.bestbrida....html?cPath=657
Atsakyti
Merginos, dabar turbūt baisia kvailą klausimą užduosiu: o vasarą per vestuves jūs pedkelnės dėsitės? Ilgas? Kūno ar baltos spalvos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 06 09, 12:22)
Merginos, dabar turbūt baisia kvailą klausimą užduosiu: o vasarą per vestuves jūs pedkelnės dėsitės? Ilgas? Kūno ar baltos spalvos?  rolleyes.gif


Nuotakai pėdkelnės yra privalomos net ir vasarą. Jas reikia derinti prie suknelės: jei suknelė balta, tai ir pėdkelnės baltos.
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 06 09, 12:29)
Nuotakai pėdkelnės yra privalomos net ir vasarą. Jas reikia derinti prie suknelės: jei suknelė balta, tai ir pėdkelnės baltos.

O kas taip pasakė kad privalomos? blink.gif Jei man bateliai netrins ir bus karšta diena tikrai nesidėsiu doh.gif O jei ir dėsiuos, tai gal ne pėdkelnes, o kojines, ir tikrai prie baltos suknelės nebūtina dėtis baltų pėdkelnių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 06 09, 12:33)
O kas taip pasakė kad privalomos?  blink.gif Jei man bateliai netrins ir bus karšta diena tikrai nesidėsiu  doh.gif O jei ir dėsiuos, tai gal ne pėdkelnes, o kojines, ir tikrai prie baltos suknelės nebūtina dėtis baltų pėdkelnių  lotuliukas.gif


šitas atsakymas man labiau patinka biggrin.gif aš kažkaip visai nenorėčiau baltų pėdkelnių, nes man kaip ligoninėj asociacijos, arba pradinukių, nu negražu, paslepia kojų grožį. Tai matyt jei dėsiuos, tai kojinės tas prilimpančias viršuj, nes ma doh.gif n nieko nėr baisiau kai persimato pėdkelnių liniją ties talija ar šiaip per užkpakalį ta siūlė
Atsakyti