Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

Sveikos,
tokie bus mano batukai. Nusipirkau paprasčiausius batelius ir juos pasipuošiau pati
user posted image
user posted image
Atsakyti
Urciuke, o kurioj vietoj bazėse radot tokių grožių? kiek žiūrėjau niekas neužkliuvo.. nors man ne rožinių reikia, bet kad bent maždaug žinočiau kur dėmesingiau ieškot 4u.gif
Papildyta:
As-erika, o jus kur radote savuosius? ax.gif
Atsakyti

As-erika, o jus kur radote savuosius? ax.gif

[/quote]

as deje ne Lietuvoj 4u.gif bet buvo dideli ispardavimai ir paskutine pora paciupau, tai man jie kainavo apie 40 lt lotuliukas.gif
maniskiai va is sitos parduotuves
http://www.aldoshoes...els/pointed-toe
yra ir cia graziu

http://www.dune.co.u...eywords=wedding
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 06 07, 16:16)
Sveikos,
tokie bus mano batukai. Nusipirkau paprasčiausius batelius ir juos pasipuošiau pati
user posted image
user posted image

jei vestuvem siuos batukus ruosiat, biskuty kruopstumo truksta, nedarykit tu zaliu taip ir su tais baltais karoliukais... verysad.gif :mmmatrodo taip pigiai ir ale kad uzdeta, tam kad uzdeta...ir nedarykit per viduri geriau kur tai priekyje bet, salia kantos soniukyje ir jau geriau riskit bantuka ( zalia bantuka, risti be mazgo na zinot taip sudedi ale bantukas, o y viduriuka nusipirkit is audiniu koki kristaliuka ir yklijuokit blush2.gif tikriausia neaiskiai pasakiau...cia greitai radau sniuriuka ir akute sudeliojau pavyzduka lotuliukas.gif tik neziurekit y kokybe...jus manau pasistengusi tobulai pasidarytumete...cia tik mano nuomone..
user posted image
p.s. jatau db pamaciau per foto koks tas bantikas pavarges lotuliukas.gif nju bet norejau tik patart kitokio neradau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte24: 07 birželio 2010 - 15:29
QUOTE(Allur @ 2010 06 07, 01:37)
Pagaliau sulaukiau saviskiu  blush2.gif


pasakiskai grazus thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(zabankstis @ 2010 06 07, 16:16)
Sveikos,
tokie bus mano batukai. Nusipirkau paprasčiausius batelius ir juos pasipuošiau pati


na kazkaip man jie vestuvems per daug jau paprasti g.gif
Atsakyti
Na, dėl paprastumo, tai aš visa būsiu gana paprasta, medvilnine suknele, tai pamačius šituos batukus parduotuvėj man jie pasirodė idealiausias variantas. Tik bėda, kad ieškojau basučių, bet kadangi pakankamai paprastų neradau, tai ir pasirinkau batelius smile.gif
o kadangi vestuvėse bus daugiau visokių žalių detalių, tai pasidariau papuošimus..
O dėl kaspinėlių, tai aišku ir jie būtų gražu, bet man realiai, ne nuotraukoje, ir mano pasidaryti gerai atrodo, o tai manau ir svarbiausia, kad man pačiai patiktų ax.gif bet ačiū už patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 06 07, 19:42)
Na, dėl paprastumo, tai aš visa būsiu gana paprasta, medvilnine suknele, tai pamačius šituos batukus parduotuvėj man jie pasirodė idealiausias variantas. Tik bėda, kad ieškojau basučių, bet kadangi pakankamai paprastų neradau, tai ir pasirinkau batelius smile.gif
o kadangi vestuvėse bus daugiau visokių žalių detalių, tai pasidariau papuošimus..
O dėl kaspinėlių, tai aišku ir jie būtų gražu, bet man realiai, ne nuotraukoje, ir mano pasidaryti gerai atrodo, o tai manau ir svarbiausia, kad man pačiai patiktų  ax.gif bet ačiū už patarimus smile.gif

tai aisku, svarbiausia, kad tau patiktu ir tiktu drinks_cheers.gif o jau kad ykelei cia tai ir pasakiau savo nuomone mirksiukas.gif bet as vistieki tada jau tuos zalius deciausi y krastuka virsuj kaip sakiau..nes db zinok kaip spuogas ant tu batu rolleyes.gif nju bet lai buna kaip tau patinka thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Allur* pirkai per tarpininkes ar pati siunteisi i LT?
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 06 07, 19:42)
Na, dėl paprastumo, tai aš visa būsiu gana paprasta, medvilnine suknele, tai pamačius šituos batukus parduotuvėj man jie pasirodė idealiausias variantas. Tik bėda, kad ieškojau basučių, bet kadangi pakankamai paprastų neradau, tai ir pasirinkau batelius smile.gif
o kadangi vestuvėse bus daugiau visokių žalių detalių, tai pasidariau papuošimus..
O dėl kaspinėlių, tai aišku ir jie būtų gražu, bet man realiai, ne nuotraukoje, ir mano pasidaryti gerai atrodo, o tai manau ir svarbiausia, kad man pačiai patiktų  ax.gif bet ačiū už patarimus smile.gif


na svarbiausiai, kad jums jie patinka ir tinka prie bendro stiliaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2010 06 06, 23:37)
Pagaliau sulaukiau saviskiu  blush2.gif

puikus, as irgi ketinu keliauti prie altoriaus su nina shoes. Norejau paklausti, ar kulniukas neatrode aukstesnis atsisiuntus, nei internete ? Nes as kai savuosius gavau, tai truputi issigandau del aukscio. Realybeje atrode daug aukstesni. Ziuriu ir pas jus aukstis tas pats.

QUOTE(Mazgelis @ 2010 06 07, 08:59)
ai ta ryta nesimiegojo..leidau vyrui pamiegot, tai su kavute prisedau prie pc..  ax.gif
vestuves tobulos..kartociau ir kartociau smile.gif veliau papasakosiu kam bus idomu kai grisiu.. vaziuojam siandien i sodyba pailseti.. grazios savaitems visoms  4u.gif

labai idomu butu suzinoti, kaip ir kas vyko? musu smagumelis netrukus irgi laukia.. smagiai pailseti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza21 @ 2010 06 07, 17:47)
Allur* pirkai per tarpininkes ar pati siunteisi i LT?


per tartpininkes 4u.gif
QUOTE(NIDA* @ 2010 06 07, 22:34)
puikus, as irgi ketinu keliauti prie altoriaus su nina shoes. Norejau paklausti, ar kulniukas neatrode aukstesnis atsisiuntus, nei internete ? Nes as kai savuosius gavau, tai truputi issigandau del aukscio. Realybeje atrode daug aukstesni.  Ziuriu ir pas jus aukstis tas pats.

man ju aukstis patogus, nematavau ar atitinka aprasyma... blush2.gif
Atsakyti
Allur gal gali pasakyti is kokio tinklapio sakeisi? ir is kokio pardavejo? 4u.gif
Atsakyti