Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai bateliai

biggrin.gif na prasom rodytis ir rinktis.
senoji temele
http://www.supermama...;#entry37699439
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *didi*: 26 gegužės 2010 - 11:12
cia, kad nauja temele gyvesne atrodytu wub.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Atsakyti
idedu ir as kelis

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 05 26, 15:56)

cia kaip maniskiai tip top.net ta pati firma Dune. tik pas mane vietoj bantuko buvo gelyte
Atsakyti
Vis žiūriu į jūsų keliamus pavyzdukus ir galvoju, nejau jūs visos planuojat būti su basutėmis ar atvirais bateliais? man asmeniškai prie vestuvinės suknutės norisi batelių, gal aišku ir nuo suknutės tipo priklauso ax.gif tai kiek po parduotuves laksčiau, basučių ar atvirų batelių galima rast, bet normalių batelių tokių kaip aš norėčiau nėra iš ko rinktis.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2010 05 26, 23:09)
idedu ir as kelis



user posted image



kaip tokių norėčiau... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2010 05 27, 14:39)
Vis žiūriu į jūsų keliamus pavyzdukus ir galvoju, nejau jūs visos planuojat būti su basutėmis ar atvirais bateliais? man asmeniškai prie vestuvinės suknutės norisi batelių, gal aišku ir nuo suknutės tipo priklauso  ax.gif tai kiek po parduotuves laksčiau, basučių ar atvirų batelių galima rast, bet normalių batelių tokių kaip aš norėčiau nėra iš ko rinktis.. verysad.gif

truputi nesupratau, kodel buti per vestuves su atvirais bateliais yra kazkas keisto rolleyes.gif juk dabar tiek ivairiu modeliu, ir tu uzdaru kaiptik mazai bera
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2010 05 27, 13:39)
Vis žiūriu į jūsų keliamus pavyzdukus ir galvoju, nejau jūs visos planuojat būti su basutėmis ar atvirais bateliais? man asmeniškai prie vestuvinės suknutės norisi batelių, gal aišku ir nuo suknutės tipo priklauso  ax.gif tai kiek po parduotuves laksčiau, basučių ar atvirų batelių galima rast, bet normalių batelių tokių kaip aš norėčiau nėra iš ko rinktis.. verysad.gif

drinks_cheers.gif va va ir man taip buvo. Norejau uzdaru bateliu, nes vestuves buvo rugsejo men, kazkaip del oro norejau apsidraust....tai vargelio turejau kol radau tinkamus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivona24 @ 2010 05 28, 10:38)
drinks_cheers.gif va va ir man taip buvo. Norejau uzdaru bateliu, nes vestuves buvo rugsejo men, kazkaip del oro norejau apsidraust....tai vargelio turejau kol radau tinkamus doh.gif


gerai, kad isviso radai, nes siaip dabar tragedija su bateliais yra ( plius ant mazo kulno ) nieko nera grazaus elegantisko.. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Musu vestuviniai batukai biggrin.gif Buvo laaabai patogu (balandzio menuo, tad ir nenusalom koju)...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sadako: 28 gegužės 2010 - 16:31
QUOTE(Sadako @ 2010 05 28, 18:30)
Musu vestuviniai batukai  biggrin.gif  Buvo laaabai patogu (balandzio menuo, tad ir nenusalom koju)...

user posted image


lotuliukas.gif lb linksmas apavas lotuliukas.gif
Atsakyti
Įsitikinau ir aš, kad pasirinkimo elegantiškų baltų batelių ar basučių parduotuvėse beveik nėra. Sau batelių ieškojau Vilniaus, Kauno, Panevėžio firmininėse batų parduotuvėse. Jose beveik nėra. Tad nusprendžiau pasidairyti turguose ir Kauno Urmo bazėje, kur ir radau savuosius. Bazėje yra iš ko rinktis: uždarų, atvirų, basučių. Na, kažko labai išskirtinio nemačiau, bet jei mėgstate klasiką, verta pasidairyti, bazėj, turguose.

FOR FUN: nuotakos bateliai turi būti uždara viršūne, kitaip laimė pabėgs smile.gif
Atsakyti