Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

Ir aš jau ruošiuosi savo pupos krikštynoms 4u.gif
Reikia Jūsų pagalbos - gal galite pasakyti kiek maždaug reiktų gramų siūlų neriant iki žemės suknytę 1 metų mergytei? Plius dar būtų skraistė iki juosmens, papuošimas žvakei ir plaukų raištelis smile.gif Dar neapsisprendžiau dėl rašto, tai domintų kiekis ir daug "valgančiam" ir vidutiniškam raštui.
Na tikiuos mane supratot smile.gif

Iš anksto dėkoju už ats mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moncitaa @ 2011 02 21, 14:08)
Ir aš jau ruošiuosi savo pupos krikštynoms  4u.gif
Reikia Jūsų pagalbos - gal galite pasakyti kiek maždaug reiktų gramų siūlų neriant iki žemės suknytę 1 metų mergytei? Plius dar būtų skraistė iki juosmens, papuošimas žvakei ir plaukų raištelis  smile.gif Dar neapsisprendžiau dėl rašto, tai domintų kiekis ir daug "valgančiam" ir vidutiniškam raštui.
Na tikiuos mane supratot  smile.gif

Iš anksto dėkoju už ats  mirksiukas.gif

200g užteks
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 02 21, 13:39)
Maxi-10lt,o filetta-13,99lt


O pas mus MAXI ir po 10 ,bet Filetta 11.90 lt skirtumas nedidelis
Atsakyti
Niu va nusipirkau Maxius, bet žiūriu, kad filetta gražesni g.gif
Atsakyti
Va mano dar du kurineliai krikstynom

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai simpatiška suknelė, tik paveiksliukas didelis
čia
Atsakyti
kazkuri mamyte ieskojo angeliuko schemos. as turiu stai tokia:
http://public.fotki....g-2499-jpg.html
gal pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamicy, nu kokia superinė suknutė, ir labai paprasta thumbup.gif Kažko panašaus ieškojau, nes nemėgstu labai priraizgaliotų. Ačiū už idėją 4u.gif

Kas liečia siūliukus, vasarą ieškojau tokių, iš kurių kepurytę gražią nunert, tai nuo Maxi mane atkalbėjo. Pirkau YarnArt LILY - 100% medvilnė, siūliukas nekietas, labai gerai neriasi ir gražai mezginys krenta. Tad po paieškų nusipirkau tokius baltus ir bandau darbuotis. Jų kaina - 50g 5lt

Rodau savo pirmą papuošimą krikštynoms, atsiprašau tik už foto kokybę blush2.gif

user posted image

user posted image

tik galvoju, gal dar kokį raištelį nunert, kad kabotų toks besisukantis g.gif
Atsakyti
o man taip gražu. nedėčiau jokių kabalų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 02 22, 11:39)
o man taip gražu. nedėčiau jokių kabalų  ax.gif

Ačiū, tai ir nebedėsiu biggrin.gif
Berniukui dedasi rožinis akcentas, o mergaitei žydras. Kaži ne per ryški pas mane ten spalva g.gif
Atsakyti
Rajola, ir man gražiau be jokių pakabų.
Na gerai, ieškosiu kitokų siūlų, o šitus padovanosiu sesei, ji suners kokiom staltiesėlėm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 02 22, 08:21)
labai simpatiška suknelė, tik paveiksliukas didelis
čia



QUOTE(rajola @ 2011 02 22, 12:33)
Rodau savo pirmą papuošimą krikštynoms, atsiprašau tik už foto kokybę blush2.gif

Kaip grazu, fantastika... As vis neissirenku. Visi darbeliai vieni uz kitus grazesni, tai ir blaskausi... wub.gif O ta zvakes papuosimo schemute gal butu galima gauti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglaitiene: 22 vasario 2011 - 19:32