Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

QUOTE(tute28 @ 2011 02 17, 17:28)
Sveikutės auksarankės. Gal galit pasakyt, koks plotis suknytės per krūtinę maždaug 1m mergytei? ačiū 4u.gif

Tokio amžiaus mergaitės suknelės krūtinės plotis dydžių lentelėse yra apie 25- 27cm...
Atsakyti
QUOTE(Eledita @ 2011 02 17, 15:41)
Tokio amžiaus mergaitės suknelės krūtinės plotis dydžių lentelėse yra apie 25- 27cm...

g.gif Aš kur turiu lentelę ir taip rašo, krūtinės apimtis 50-54cm. Na bet čia krūtinės apimtis, tai suknelės bus daugiau... O kiek tą daugiau uždėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2011 02 17, 18:34)
g.gif Aš kur turiu lentelę ir taip rašo, krūtinės apimtis 50-54cm. Na bet čia krūtinės apimtis, tai suknelės bus daugiau... O kiek tą daugiau uždėti? g.gif

Aš tuos matmenis nužiūrėjau jau nuo suknelių išmatavimų. Pagal juos lietuvaičiai gamina suknelės mergaitėms Norvegijoje. O šiaip tai labai sunku tiksliai atsakyti- priklauso nuo modelio, kiek norisi uždėti išaugimui...
Atsakyti
QUOTE(Eledita @ 2011 02 17, 16:42)
Aš tuos matmenis nužiūrėjau jau nuo suknelių išmatavimų. Pagal juos  lietuvaičiai gamina suknelės mergaitėms  Norvegijoje. O šiaip tai labai sunku tiksliai atsakyti- priklauso nuo modelio, kiek norisi uždėti išaugimui...

Ačiūū 4u.gif

Nėra geriau, kai gali pamatuot, tada aišku. Va su cm matuot tai doh.gif
Atsakyti
Ruošiuos nert suknią krikštynom ir dvejoju, ar imt Maxi, ar Altun Basic g.gif ar Puppets
Atsakyti
Laba, jungiuosi prie besiruošiančių šventei. Krikštysim du vaikučius, tai ir darbelio man dvigubai doh.gif
Man tik kyla klausimas, kai aš taip standžiai neriu, tai iš tų Maxi siūlų gali nelabai kaip atrodyt, juk mezginys bus kietas ir negražiai kris g.gif ar yra panašaus storio siūlų, tik paslankesnių?
Atsakyti
Labas visoms grožybių kūrėjoms smile.gif

Turiu vieną nedidelį prašymėlį: gal kuri galite pasidalinti patirtimi, kaip neriate papuošimą žvakei? Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rajola @ 2011 02 19, 11:04)
Laba, jungiuosi prie besiruošiančių šventei. Krikštysim du vaikučius, tai ir darbelio man dvigubai  doh.gif
Man tik kyla klausimas, kai aš taip standžiai neriu, tai iš tų Maxi siūlų gali nelabai kaip atrodyt, juk mezginys bus kietas ir negražiai kris g.gif ar yra panašaus storio siūlų, tik paslankesnių?


Maxi ir man per kieti siūliukai,aš juos naudoju skraisčių nerimui,o pačius drabužėlius neriu iš šitų

http://www.mezginiup...roduktai/3/2039

toks pats storis,tik beproto minkštas siūliukas.tikrai rekomentuoju
Atsakyti
drinks_cheers.gif brangesnis,bet tikrai verta is jo nerti.Su Maxi nepalyginsi.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 02 20, 22:21)
drinks_cheers.gif brangesnis,bet tikrai verta is jo nerti.Su Maxi nepalyginsi.


O tai po kiek pas jus MAXI ?
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 02 20, 22:52)
O tai po kiek pas jus MAXI ?

Maxi-10lt,o filetta-13,99lt
Atsakyti
2ia maxi po 8. begonija po 4.5 LT. siuntimas 5 Lt
Atsakyti