Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

Sveikutes,turiu prasyma gal galite padeti noriu nunerti skraiste krikstynoms,bet,kad priekyje butu angeliukai.Kazkur maciau,bet niekur dabar nerandu. doh.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes, gal kuri zinote kur yra ar turite stai tokios kepurytes ir suknelytes nerimo schemutes, buciau labai dekinga 4u.gif

P.s. atsiprasau uz skolinta nuotraukele blush2.gif


user posted image

Atsakyti
va kokia radau smile.gif

user posted image
cia daugiau nuotrauku yra.
Atsakyti
kokia įdomi, labai graži. ir gan paprasta neriasi ax.gif
Atsakyti
[quote=lemurija,2011 02 08, 11:47]
Sveikutes mamytes, gal kuri zinote kur yra ar turite stai tokios kepurytes ir suknelytes nerimo schemutes, buciau labai dekinga 4u.gif

P.s. atsiprasau uz skolinta nuotraukele blush2.gif

Turiu sukneles apacios mezgimo schemute. Bet nemoku ideti paveikslelio 4u.gif Jei i AZ parasytumete el. pasto adresa, galeciau atsiusti. O sukneles virsus, man atrodo, nertas paprastais sachmatukais
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 02 10, 17:19)

o gal ir scemute yra blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 02 08, 13:19)
Bet man kažkodėl atrodo,kad megztu pasijoniu bus šilčiau,nei siūtu  g.gif


Man kazkodel irgi taip atrodo lotuliukas.gif Bet ner ka daryt... Neturiu galimybiu siuti pasijoni schmoll.gif Uzsakem krikstynu laika i pavakare, darysiu kuo zemesni liemeni (nes virsus bus is nekarstos medvilnes), nusipirkau plonytycio kid moherio, belieka tik pirstus sukryziavus megzt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 02 12, 17:52)
Man kazkodel irgi taip atrodo lotuliukas.gif  Bet ner ka daryt... Neturiu galimybiu siuti pasijoni schmoll.gif  Uzsakem krikstynu laika i pavakare, darysiu kuo zemesni liemeni (nes virsus bus is nekarstos medvilnes), nusipirkau plonytycio kid moherio, belieka tik pirstus sukryziavus megzt ax.gif


megztas karsta, o dar dvigubas... jei bus karsta mocherio plaukai prie prakaituotų kojų lips... paieškok kokioj auksarankių temoj, tikrai kas nors pasius... 4u.gif (bent jau aš taip daryčiau)
Atsakyti
Labai grazios tos moherines suknytes wub.gif o pamusaliukas irgi buna saules klioso ar uztenka ketvirtadalio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aukso raide @ 2011 02 14, 14:23)
Labai grazios tos moherines suknytes  wub.gif o pamusaliukas irgi buna saules klioso ar uztenka ketvirtadalio  blush2.gif



kai saules klioso , tada labai pasipute buna, man kelis kartus siuveja siuvo puses saules klioso , nors prasiau pilno g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 02 14, 14:34)
kai saules klioso , tada labai pasipute buna, man kelis kartus siuveja siuvo puses saules klioso  , nors prasiau pilno  g.gif

o gal turite nuotraukas, kaip atrodo su pilno saules klioso pasijoniu ir puses blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės auksarankės. Gal galit pasakyt, koks plotis suknytės per krūtinę maždaug 1m mergytei? ačiū 4u.gif
Atsakyti