Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

QUOTE(niurkadanyla @ 2011 02 04, 18:27)
O kiek reikia mazdaug maheriniu siulu nusipirkt suknitej 2metuku mergaitei,ugis 90cm ax.gif

ant penkiametes, stipriai kliosinei (gavosi daugiau nei apvalus kliosas) suknelei iki keliu reikejo kokiu 90 g.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 02 05, 10:41)
ant penkiametes, stipriai kliosinei (gavosi daugiau nei apvalus kliosas) suknelei iki keliu reikejo kokiu 90 g.
user posted image

Kokia grazi wub.gif wub.gif wub.gif Cia virbalais g.gif Gal turit tos serveteles schema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2011 02 05, 10:03)
Kokia grazi  wub.gif  wub.gif  wub.gif Cia virbalais  g.gif Gal turit tos serveteles schema  ax.gif

virbalais, galima megzti pagal bet kokios serveteles schema.
maniske pagal šitą

o proto sėmiausi čia ten kažkaip viskas glausčiau nei SM surašyta smile.gif


tik padariau techninė klaidą, numezgiau sijoną ir viršų atskirai ir tik tada sujungiau... dabar sunkiai lenda per klubus. Žodžiu taip daryti negalima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 02 05, 11:32)
virbalais, galima megzti pagal bet kokios serveteles schema.
maniske pagal šitą

o proto sėmiausi čia ten kažkaip viskas glausčiau nei SM surašyta smile.gif
tik padariau techninė klaidą, numezgiau sijoną ir viršų atskirai ir tik tada sujungiau... dabar sunkiai lenda per klubus. Žodžiu taip daryti negalima smile.gif

Reiks bandyt kazka narpliot. Labai labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, jusu mezginiai thumbup.gif negaliu atsižiūrėt. Ruošiamės ktikštyti savo sunelį, ieškau rūbelių, net pasimečiau tarp šitų grožybių wub.gif
Kiek laiko užtrunkate kol numezgate, nunerete visa kostimėlį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausriuke-viltis: 06 vasario 2011 - 00:35
QUOTE(Ausriuke-viltis @ 2011 02 06, 01:33)
Sveikos mamytės, jusu mezginiai  thumbup.gif  negaliu atsižiūrėt. Ruošiamės ktikštyti savo sunelį, ieškau rūbelių, net pasimečiau tarp šitų grožybių wub.gif
Kiek laiko užtrunkate kol numezgate, nunerete visa kostimėlį?


man apie pora sav
Atsakyti
Nauja moherinė suknelė smile.gif

Suknelės viršus , kepurytė ir batukai iš medvilnės



user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Negaliu atsigrozet wub.gif
Atsakyti
Gerb. nuostabiuju moheriniu suknuciu mezgejos, ar galetumete man patarti:
1) kokio siltumo tos mocherines suknutes? ar nebus per silta birzelio krikstynoms? g.gif
2) ka darote su pasuknelem? siuvate? doh.gif o gal dviguba mohera virsui ir dvigubas sijoniukas nepersisviestu?

Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 02 07, 20:20)
Gerb. nuostabiuju moheriniu suknuciu mezgejos, ar galetumete man patarti:
1) kokio siltumo tos mocherines suknutes? ar nebus per silta birzelio krikstynoms? g.gif
2) ka darote su pasuknelem? siuvate? doh.gif  o gal dviguba mohera virsui ir dvigubas sijoniukas nepersisviestu?

Is anksto dekoju 4u.gif

1) Žiūrint koks birželis:jei +30-tikrai per karšta,jei +15-normaliai mirksiukas.gif
2)Man tai gražiausia siūta pasuknelė-puošniausia smile.gif










Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 02 07, 23:03)
1) Žiūrint koks birželis:jei +30-tikrai per karšta,jei +15-normaliai  mirksiukas.gif
2)Man tai gražiausia siūta pasuknelė-puošniausia  smile.gif


Aciu rolleyes.gif
Blogiasia, kad beprotiskai noriu puosti dukryte tokia suknele ta birzeli ir siut nemoku:oh db sumasciau virsu daryt medvilnini ir berankovi, kad karsta nebutu, o pasijonuka kiek trumpesni megzti bigsmile.gif tikiuosi pavyx! jei kas turit patarimu - brukstelkit, bet pasigirsiu kada, kas gavos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 02 08, 12:01)
Aciu rolleyes.gif
Blogiasia, kad beprotiskai noriu puosti dukryte tokia suknele ta birzeli ir siut nemoku:oh  db sumasciau virsu daryt medvilnini ir berankovi, kad karsta nebutu, o pasijonuka kiek trumpesni megzti bigsmile.gif  tikiuosi pavyx! jei kas turit patarimu - brukstelkit, bet pasigirsiu kada, kas gavos mirksiukas.gif

Bet man kažkodėl atrodo,kad megztu pasijoniu bus šilčiau,nei siūtu g.gif
Atsakyti