Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

sveikos, kaip paskaicioti kokio ilgio suknyte megzti vasarai 1,5 metu ( jai noriu ilgos ) g.gif kiek uzmesti an isaugimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 01 12, 19:36)
sveikos, kaip paskaicioti kokio ilgio suknyte megzti vasarai 1,5 metu ( jai noriu ilgos )  g.gif kiek uzmesti an isaugimo  g.gif

Labai sunku pasakyti, vaikai nevienodai auga.. Mano panele prie aukstesniu skaitosi, tai 1m 5men ugis 84cm. As turbut pasiimciau toki modeliuka, kuri butu lengva pailginti pridedant kazkokias garbaneles apacioje arba tiesiog megzciau/nerciau nuo virsaus, kad likus menesiui iki sventes pamatavus esant butinybei galeciau pailginti suknyte mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2011 01 10, 20:22)

Gal pameni kokio skersmens gaunasi si servetele?
Atsakyti
[quote=IngridaGal,2011 01 12, 20:51]
Labai sunku pasakyti, vaikai nevienodai auga.. Mano panele prie aukstesniu skaitosi, tai 1m 5men ugis 84cm. As turbut pasiimciau toki modeliuka, kuri butu lengva pailginti pridedant kazkokias garbaneles apacioje arba tiesiog megzciau/nerciau nuo virsaus, kad likus menesiui iki sventes pamatavus esant butinybei galeciau pailginti suknyte mirksiukas.gif
Papildyta:

tai ne pati megsiu g.gif noriu vasarai uzsakyti
Atsakyti
[quote=Palme22,2011 01 12, 20:23]
[quote=IngridaGal,2011 01 12, 20:51]
Labai sunku pasakyti, vaikai nevienodai auga.. Mano panele prie aukstesniu skaitosi, tai 1m 5men ugis 84cm. As turbut pasiimciau toki modeliuka, kuri butu lengva pailginti pridedant kazkokias garbaneles apacioje arba tiesiog megzciau/nerciau nuo virsaus, kad likus menesiui iki sventes pamatavus esant butinybei galeciau pailginti suknyte mirksiukas.gif
Papildyta:

tai ne pati megsiu g.gif noriu vasarai uzsakyti
[/quote]
Tai uzsakynekite 1-1.5men pries svente ir bus tikrai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 01 12, 20:48)
Tai uzsakynekite 1-1.5men pries svente ir bus tikrai gerai  mirksiukas.gif

uzsakinejant pries 1.5men truputuka baisu pasidaro pasiskaicius apie nepatikimas nerejas-mezgejas. kaip jom zadama isvakarese atsiusti rubelius, ju negauna, tada zadama krikstynu diena per autobusu siunta. nzn kraupu ir nenoreciau tokioje situacijoje atsidurti.

Palme22
kokio amziaus jusu vaikelis. ar iki vasaros kardinaliai ir zenkliai jis/ ji gali isaugti. jei tai planuojama kudikiu tai taip, bet jei kokiam 1m amziaus, tai kardinaliai tas vaikas neuzauga .

kazkur turejau kompiuteryje ugiu ir svoriu kreives. tik jos skirtingos mergeitem ir berniukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2011 01 12, 21:45)
uzsakinejant pries 1.5men truputuka baisu pasidaro pasiskaicius apie nepatikimas nerejas-mezgejas. kaip jom zadama isvakarese atsiusti rubelius, ju negauna, tada zadama krikstynu diena per autobusu siunta. nzn kraupu ir nenoreciau tokioje situacijoje atsidurti.

Pasitaiko nesaziningu zmoniu, bet cia zmones visai be sazines sakyciau, kurie drista tokias nuostabias sventes gadinti.. As tokioje situacijoje rinkciaus arba patikima auksaranke arba uzsisakyciau is anksto, bet su prasymu, kad ilgi pabaigtu tik tam tikra data.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Palme22-yra matmenu lenteles,pagal jas galima megzti...
mamicy-sauni sukneles ideja,pravers... thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, kai tik reanimuos mano kompa namei, atsakysiu i visus klausimus. . . Nes darbe nelabai galiu atvirai forume sedeti, o namie kol kas naudojuosi tokiu kompiuteriu, kad reikia vos ne 5 min laukti kol puslapis normaliai pasikraus.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 01 13, 14:26)
Merginos, kai tik reanimuos mano kompa namei, atsakysiu i visus klausimus. . . Nes darbe nelabai galiu atvirai forume sedeti, o namie kol kas naudojuosi tokiu kompiuteriu, kad reikia vos ne 5 min laukti kol puslapis normaliai pasikraus.


Užuojauta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 01 09, 02:04)

Labai labai graži suknytė.
Sakykit, mezgėjėlės, ar nešilta mergytėm vasarą su moherio siūlais megztom suknytėm? Ar nekanda pūkelis?
Atsakyti
laurituke-sios suknytes labai grazios plonos ir lengvos thumbup.gif wub.gif
kiek zinau pagal save,tai man vasara su mochera yra karstoka... unsure.gif
tai manau ir vaikuciams karsta... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lauritute @ 2011 01 15, 12:02)
Labai labai graži suknytė.
Sakykit, mezgėjėlės, ar nešilta mergytėm vasarą su moherio siūlais megztom suknytėm? Ar nekanda pūkelis?

Mum pasitaikė gan vėjuota diena, tai net megztuko prireikė, patiem buvo šalta trumpomis rankovėmis... O kavinėje buvo labai karšta, tai aš paprasčiausiai nuvilkau moherinukę ir palikau su pasuknyte ir viskas buvo gerai.
Atsakyti