Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

daug kas taip painioja. esu mačius, kad mergaites ir su rožine pakrikština, bet man schmoll.gif
Atsakyti
atsiprasau, kad foto skolintos,gal kas turite sios sukneles schema.. smile.gif
perziurejau temas,bet kazkaip neradau...buciau dekinga 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
jolyk-stai paziurek cia
http://club.osinka.ru/topic-52658

Atsakyti
tiklis-aciukas 4u.gif

vakar ieskojau osinkoj,bet ne sioje temoje.. blush2.gif
Atsakyti
Lusasita,

Ziuriu, ziuriu ir negaliu atsiziureti-koks grozis doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 10 09, 15:22)
QUOTE(Lusasita)
user posted image user posted image user posted image

tik svarkelio apacios rastelis pas mane kitoks, bet kur ji dabar rast nezinau blush2.gif

niekaip nesuprantu kaip reikia nert tas kelnes (esu tik serveteles nerus).Su rusu kalba problemu kaip ir neturiu,bet tu specifiniu zodziu nesuprantu.Jos cia neriasi pagal iskarpa ir paskui susisiuva ar iskart apvaliai?Aciu uz atsakymus is anksto 4u.gif
Atsakyti
[quote=fibi,2011 01 07, 18:44]
tik svarkelio apacios rastelis pas mane kitoks, bet kur ji dabar rast nezinau blush2.gif
[/quote]
niekaip nesuprantu kaip reikia nert tas kelnes (esu tik serveteles nerus).Su rusu kalba problemu kaip ir neturiu,bet tu specifiniu zodziu nesuprantu.Jos cia neriasi pagal iskarpa ir paskui susisiuva ar iskart apvaliai?Aciu uz atsakymus is anksto 4u.gif
[/quote]

http://hotimg23.fotk...DSC03963-vi.jpg
manau cia tas pats rastelis. as neriau viska aplinkui, pasiskaiciavau akis ir neriau aplinkui, man graziau, nereikia paskui susiuti, o ir siules nebuvo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 30, 14:20)
Gavau nuotraukytes  tai skubu pasirodyt ant modeliuko  wub.gif

user posted image

user posted image

Sveikos visi,,ir as prisiziurejau i jusu grozibes ir nusprendziau savo mazajai princesei numegzti sita suknele arba ka nors panasaus dveju metuku proga.Tik va nielabai radau shemute gal galit kas padet.Buciau labai dekinka. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2010 12 27, 15:05)
Jau turbūt paskutinis šiais metais  kūrinys krikštynoms  smile.gif
user posted image

Nerealiai grazi suknite. smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 01 09, 03:04)

LAbai jau grazi suknele ,labai norisi tokia paciai numegzt savo dukrytej.Gal galima shemute,nes sukneliu pati dar nemezgiau.Bet yra didelis noras papuost savo dukryte per antra savo gimtadieni. ax.gif
Atsakyti
mezgiau pagal atspausdinta schema, paziuresiu, gal darbe kompiuteryje liko neistrinta
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 01 09, 15:30)
mezgiau pagal atspausdinta schema, paziuresiu, gal darbe kompiuteryje liko neistrinta

Buciau LABAI LABAI dekinga smile.gif
Ir dar kaip as pirma kart megsiu suknele kiek mazdaug reikia siulu gramu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niurkadanyla: 09 sausio 2011 - 14:37