Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

linella-as skrybelaites krakmolinu smile.gif

nauja suknele*aguonos* wub.gif

user posted image
Atsakyti
mergaites ar galit kas ideti schemuciu nertu suknyciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2010 10 26, 16:31)

Oi, koks grazus kostiumelis, ypac berete man labai patinka biggrin.gif Gal schemute butu galima ax.gif 4u.gif
Ir mergaites, gal turit kas schemuciu suknyciu, platejamciu nuo krutines - tie modeliukai man patys graziausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2010 10 26, 17:01)
Oi, koks grazus kostiumelis, ypac berete man labai patinka  biggrin.gif Gal schemute butu galima  ax.gif  4u.gif
Ir mergaites, gal turit kas schemuciu suknyciu, platejamciu nuo krutines - tie modeliukai man patys graziausi  ax.gif

Aciu. Viska neriau be schemu. O berete neriau taip, is pradziu padariau blyna (galima pagal kokia servwtele, arba koki matyva. Savo dabar rast negaliu), o po to ta blyna siaurinau iki man reikiamo dydzio. Taip ir gavosi.

Labai grazios suknytes. Gal kada pasiseks ir irgi turesiu mergyte, tai turesiu galimybe ir suknytes nert. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2010 10 26, 19:13)
Aciu. Viska neriau be schemu. O berete neriau taip, is pradziu padariau blyna (galima pagal kokia servwtele, arba koki matyva. Savo dabar rast negaliu), o po to ta blyna siaurinau iki man reikiamo dydzio. Taip ir gavosi.

Labai grazios suknytes. Gal kada pasiseks ir irgi turesiu mergyte, tai turesiu galimybe ir suknytes nert. ax.gif

Supratau. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 15, 21:22)
kazkas naujesnio-su zydra linine pasuknele ir be gelyciu ax.gif

user posted image
user posted image


Noriu dukrytei krikštynoms numegzt suknelę ax.gif Gal galite pasidalinti šios suknelės aprašymu-schemute blush2.gif Man labai rųpi kaip tuos lapus išmegzt g.gif Niekur nerandu servetėlių būtent tokiu raštu g.gif
Būčiau dėkinga aciuks.gif
Atsakyti
Na rodau kaip puošis mažas naujas krikščionis ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Alacka33-sauniai puosis... thumbup.gif

ir as pasirodau fotosesija ,kaip buvo pasipuoses berniukas su mano nertu kostiumeliu... 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mamytes, kaip suprantu, yra jusu tarpe nerianciu ir mezganciu rubelius pagal uzsakymus g.gif Jeigu tokiu yra, galetumet atsiliepti, noriu susinoti kainas, nes savo sugebejimais abejoju - bijau, kad nepasiseks man savo maziuku papuosti paciai. Ateinancia vasara planuojam krikstyti abu savo vaiiukus, tai manau, reik pradet is anksto dometis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2010 11 09, 15:54)
Sveikos  4u.gif Mamytes, kaip suprantu, yra jusu tarpe nerianciu ir mezganciu rubelius pagal uzsakymus  g.gif Jeigu tokiu yra, galetumet atsiliepti, noriu susinoti kainas, nes savo sugebejimais abejoju - bijau, kad nepasiseks man savo maziuku papuosti paciai. Ateinancia vasara planuojam krikstyti abu savo vaiiukus, tai manau, reik pradet is anksto dometis  ax.gif



Užsukite čia:

http://www.supermama...p?showforum=119
Atsakyti
Aciu 4u.gif Butinai apsilankysiu bigsmile.gif
Atsakyti
daug gražių rūbelių thumbup.gif
Atsakyti