Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

Čia ne skraistė, bet kalnierius - ale jūreiviškas komplektukas smile.gif
O skraistė buvo tiesiog balta pirktinė smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 19 rugsėjo 2010 - 20:18
QUOTE(niuma @ 2010 09 19, 21:04)
Vikadi, dailiai papuošei savo mažių.
Bet žiūriu abi vienodos- aš irgi paskutinį vakarą dar kepuę nėriau prieš krikštynas  doh.gif  Paskutinės nakties, kaip studentui prieš egzą pritrūko biggrin.gif
Kad jau pirmam lape vyresnio brolio komplektukas įdėtas, tai ir mažiau parodysiu:

user posted image
user posted image


Na čia tai super thumbup.gif
Gal galima schemutę šio kostiumėlio? ax.gif
Atsakyti
Agnesyte, dėkui smile.gif Bet nėra schemos- pagal nuotraukas mezgiau, o kelnyčių schemą jau įdėjau. Tos bangelės- tiesiog išvirkščių akių eilės geroj pusėj.
Ilgiausiai su kalnierium vargau- 3 kartus permezginėjau. Pradedi nuo kraštinės eilės (kraštui skaičiavau 70, nugarai 60, kitam kraštui 70 - bet čia nuo siūlo storio priklauso, gali būti ir kitoks santykis, ir akių mažiau ar daugiau) ir atitinkamai geroj pusėj sumezginėjau po 3 akis siaurindama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 19 rugsėjo 2010 - 20:51
QUOTE(niuma @ 2010 09 19, 22:50)
Agnesyte, dėkui smile.gif Bet nėra schemos- pagal nuotraukas mezgiau, o kelnyčių schemą jau įdėjau. Tos bangelės- tiesiog išvirkščių akių eilės geroj pusėj.
Ilgiausiai su kalnierium vargau- 3 kartus permezginėjau. Pradedi nuo kraštinės eilės (kraštui skaičiavau 70, nugarai 60, kitam kraštui 70 - bet čia nuo siūlo storio priklauso, gali būti ir kitoks santykis, ir akių mažiau ar daugiau) ir atitinkamai geroj pusėj sumezginėjau po 3 akis siaurindama.


Niekaip negaliu atsižiūrėti!!! wub.gif
Tai mane kalnierius domina blush2.gif Jis čia prisiūtas? Gal galima išsamiau kalnierio mezgimą, kur suėminėjot akis, nuo vidurio į kraštus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 20 rugsėjo 2010 - 06:00
Agnesyt, dar kartą perskaityk, ką rašiau wink.gif
Pradedu nuo krašto link kaklo. 70+60+70 - uždedi 200 akių. Oj, nors gal dėjau 80-60-80 g.gif Nuo siūlo viskas priklauso. Na imam 220 akių. Tada KIEKVIENOJ eilėj sumezgi kraštuose po vieną akį (tai bus raištukai) ir dviejose vietos TIK GEROJ pusėj sumezginėji 3 akis į 1- taip pasidarys du kampai. Čia neužrišta, bet tokį žiedelį nusimezgiau, į kurį sukišau galus. Jis slankiojantis, bet gali ir prisiūt, kad nesmukčiotų.
Kūnelio ir kalnieriaus akis palikau atviras ir tiesiog prisiuvau nematoma siūle, kaip mezginys gaunasi. googlėj galima rast pavyzdžių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 20 rugsėjo 2010 - 08:29
Krikstynu sezonas jau eina i pabaiga.....Dar viena suknyte smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Suknele krikstynoms smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
O cia mano coliukei daryta smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 09 20, 12:41)
Krikstynu sezonas jau eina i pabaiga.....Dar viena suknyte smile.gif

Labai gražu thumbup.gif O čia gal ilga labai? Aš vis audžiu mmintį kam nors nenerti ilgą ilgą krikštynų suknelę, kaip kad mano pačios buvo. Čia aišku tik nevaikštančiam dar vaikučiui.
Papildyta:
Ilamka, labai gražu batukų raištukai iš nėrinukų thumbup.gif
Hemetra, puikiai spalva parinkai tą bordo. Taip gražiai atsimuša thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 09 20, 16:29)
Labai gražu  thumbup.gif  O čia gal ilga labai? Aš vis audžiu mmintį kam nors nenerti ilgą ilgą krikštynų suknelę, kaip kad mano pačios buvo. Čia aišku tik nevaikštančiam dar vaikučiui.

Taip,ilga,dar nevaikstanciai mergytei smile.gif
Atsakyti
Tai bent krikštynų grožiai užderėjo thumbup.gif thumbup.gif
rasa32, ilamka, hemetra, Lusasita, villyte thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki niuma, dar noriu pasiteirauti ax.gif

Kiek siūliukų sunaudojote savo berniuko kostiumėliui, ir kokius pirkote? Noriu orientuotis kiek man reikia pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 25 rugsėjo 2010 - 09:50