Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

L@imuže, villyte, gal schemas būtų galima, aš svajoju savo mažajai krikštynoms nunerti drabužėlius, ieškausi schemų 4u.gif Visų darbeliai nuostabūs, net nežinau kurie gražiausi, visi labai gražūs thumbup.gif Ir iš moheros nuostabios suknelės, bet, manau, ne mano jėgom blush2.gif
Atsakyti
DAR VIENA LABAI GRAZI IR LABAI MAZA LELYTE wub.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 09, 16:26)


Tai jau tikrai... DIEVISKAI GRAZU. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na štai, įdedu ir aš savo suknytę.
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif kokių čia grožių pridėta wub.gif
QUOTE(villyte @ 2010 07 24, 16:27)
katik baigtas kriksto kostiumuka berniukui

user posted image
user posted image

kaži iš kur būtų galima gauti tokio komplektėlio schemas ? viena gera teta pažadėjo nunerti sūneliui krikštynoms, tik reikia schemas gaut ax.gif
Atsakyti
ne visai tokio, bet is principo panasaus
kostiumukas
1 schema
2 schema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 10 rugpjūčio 2010 - 19:33
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 10, 20:32)
ne visai tokio, bet is principo panasaus 
kostiumukas
1 schema
2 schema

aciuks.gif
Atsakyti
rodau greitai greitai klientės dovanėlę ir einu gelbėt katino ir namų nuo savo ligonio doh.gif
user posted image
Atsakyti
cia dar viena mano suknele,kol kas variantas toks,paskui bus ant modeliuko smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 11, 12:30)
rodau greitai greitai klientės dovanėlę ir einu gelbėt katino ir namų nuo savo ligonio  doh.gif



kaip ten bebutu, bet paprastumas mane visuomet zavi wub.gif super suknelyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 08 12, 11:27)
cia dar viena mano suknele,kol kas variantas toks,paskui bus ant modeliuko  smile.gif


labai graži suknytėkokio amžiaus mergytei skirta šita? ir kiek kokių siūliukų sunaudojot?
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 08 12, 13:28)
kaip ten bebutu, bet paprastumas mane visuomet zavi  wub.gif  super suknelyte thumbup.gif

Kadangi neriau pirma karta si modeli, tai galutinio rezultato as pati norejau kiek kitokio, bet klientei patiko taip kaip gavosi, o dabar kai matau ant mergytes, tai suprantu, kad sis variantas kaip tik jai smile.gif
Atsakyti