Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

[quote=sauadsa,2010 07 25, 21:34]
Komplektėlis mažulytei mergytei. Dedu į krikštynų temą, nors ir su geltona spalva. Tiesiog tokios pageidavo užsakovė ax.gif
user posted image
user posted image
Nuostabi suknelyte thumbup.gif

Papildyta:
[quote=ilamka,2010 07 26, 11:50]
Sveikutes,nu kokie nuostabus jusu darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Noriu parodyti ir as savo ka padariau smile.gif user posted image

Ir sita labai labai thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 07 26, 11:50)
Sveikutes,nu kokie nuostabus jusu darbeliai 4u.gif  4u.gif  4u.gif Noriu parodyti ir as savo ka padariau smile.gif

Labai gražu ir kruopštu, man ypač batukai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2010 07 26, 14:30)
Labai gražu ir kruopštu, man ypač batukai gražūs wub.gif



Ačiū labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aujan @ 2010 07 25, 23:53)
NUOSTABU  4u.gif  4u.gif  wub.gif
Gal butu galima schemute?  blush2.gif Labai noreciau nunerti savo dukrytei  blush2.gif


Ačiu mergaitės už pagyrimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 07 26, 11:50)
Sveikutes,nu kokie nuostabus jusu darbeliai 4u.gif  4u.gif  4u.gif Noriu parodyti ir as savo ka padariau smile.gif

Labai graziai ir kruopsciai nunerta suknute. As irgi dabar tokia neriu ax.gif
Atsakyti
Oi privargau kol suradau raštuko schemutę, jau buvau kitą nunėrusi po to išardžiau, tada dar vieną nunėriau ir vėl nepatiko norėjau su tais "ananasais" tai pas rusaites radau rolleyes.gif prašom tik aš ten dar vieną ananasą pridėjau, bet jau neklauskite kaip lotuliukas.gif blink.gif doh.gif
Jei norit tiksliai tokio pat tai parašykite man į až savo el.paštą tai eisiu ieškoti į kitą kompą ir persiųsiu. O šiaip čia yra labai daug http://club.osinka.ru/topic-69298
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 26 liepos 2010 - 15:26
Sveikos, pasigirsiu savo nerta suknyte dukrytei
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazas angeliukas @ 2010 07 26, 15:33)
Sveikos, pasigirsiu savo nerta suknyte dukrytei
user posted image


Foto nuostabi, suknutė irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 07 26, 09:50)
Sveikutes,nu kokie nuostabus jusu darbeliai 4u.gif  4u.gif  4u.gif Noriu parodyti ir as savo ka padariau smile.gif user posted image

user posted image


QUOTE(mazas angeliukas @ 2010 07 26, 14:33)
Sveikos, pasigirsiu savo nerta suknyte dukrytei
user posted image


blink.gif blink.gif blink.gif As apsalus nuo tokio grozio wub.gif wub.gif
Mamytes saunuoles 4u.gif Tikiuosi ir as kada nors pazengsiu i aukstesni lygi is serveteliu nerimo blush2.gif
Kur jus randat tokias schemutes? blush2.gif
Atsakyti
Negaliu atsigrozet kiek randu groziu cia uzejusi..neina kazko net isskirt, nes viskas taip grazu... wub.gif

O man klausimelis toks...neria sese mano mergaiciukei kriksto suknele...ir man thumbup.gif ,nes as tiesiog neapsiemiau...nersiu tik mazajai skrebeliuka ir tasioka...tai va,esme ta,ar gali buti ,na kad gali,tai taip, bet ar nebus kazkaip ne taip, jei musu suknyte puos raudona detale..nezinau kas tai bus,,kaspinukas ar dar kas...tiesiog taupymo sumetimais, desiu raudonas basutes as saviskei ir pati su raudonom eisiu,sukneles bus baltos...tad kad paderint,noris kazkokio akcento raudono...
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 07 27, 12:45)
Negaliu atsigrozet kiek randu groziu cia uzejusi..neina kazko net isskirt, nes viskas taip grazu... wub.gif

O man klausimelis toks...neria sese mano mergaiciukei kriksto suknele...ir man thumbup.gif ,nes as tiesiog neapsiemiau...nersiu tik mazajai skrebeliuka ir tasioka...tai va,esme ta,ar gali buti ,na kad gali,tai taip, bet ar nebus kazkaip ne taip, jei musu suknyte puos raudona detale..nezinau kas tai bus,,kaspinukas ar dar kas...tiesiog taupymo sumetimais, desiu raudonas basutes as saviskei ir pati su raudonom eisiu,sukneles bus baltos...tad kad paderint,noris kazkokio akcento raudono...



musu suknute buvo visiskai balta, auksciau nuotrauka yra ax.gif

o batukai ruzavi, ir nemaciau nieko tame blogo ar negrazaus wub.gif
Atsakyti
Tai jau apie spalvas buvo kalbėta n kartų. Kaip kam gražu, taip ir puošiasi. Visai neseniai buvom draugų mergytės krikštynose, tai mergytė ir mama buvo vienodom gėlėtom suknelėm, dominavo kreminė ir žydra spalvos, iš vis jokio baltumo. Visai gražu.
Atsakyti