Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 22, 10:53)

o cia dar trijule,paruosta kelionei smile.gif


blink.gif blink.gif blink.gif

Jeckaukleckau blink.gif gražu thumbup.gif
Nu alebet tačiau, kaip neįdomu tiek atkartot blush2.gif ax.gif doh.gif
Atsakyti
Viliuteee labai jau tu cia greitai kepi suiknute po suknutes.... Fantastiskas vaizdelis tiek suknuciu vienoje kruvoje thumbup.gif ... Vykes modeliukas, labai graziai ziurisi
Atsakyti
Laba diena,

Krikšto mama nupirko baisiai sintetinę suknytę dukrytės krikštynoms, todėl pagalvojau nunersiu dar vieną, bet susidūriau su problema: nerandu schemutės, kai tai padaryti. Ar galėtumėte pasidalinti? Man labai patiko paprasta nerta tinkliuku su gėlytėm suknytė. Kaip būtent tą tinkliuką padaryti, man vis pliurza tokia gaunasi sad.gif

Labai labai didelis ačiū išankstinis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2010 07 22, 13:53)
Laba diena,

Krikšto mama nupirko baisiai sintetinę suknytę dukrytės krikštynoms, todėl pagalvojau nunersiu dar vieną, bet susidūriau su problema: nerandu schemutės, kai tai padaryti. Ar galėtumėte pasidalinti? Man labai patiko paprasta nerta tinkliuku su gėlytėm suknytė. Kaip būtent tą tinkliuką padaryti, man vis pliurza tokia gaunasi sad.gif

Labai labai didelis ačiū išankstinis 4u.gif


Kad tinklelis nebutu kaip pliurza, as neriu siek tiek mazesniu vaseliu ir tarkim jei neriu kilpute is 5 akiu o po to kabinu i pries tai buvusios eiles kalniuka, tai kabinu ne 1 kart, o 2. Nezinau ar suprantamai parasiau blush2.gif
Atsakyti
Stai cia mano panelyte su mano nertais ir megztais kriksto rubeliais(sikart idedu ant modeliko)pati sukne su kepuryte jau buvo rodyti anksciau
user posted image

user posted image
Atsakyti
katik baigtas kriksto kostiumuka berniukui

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 24 liepos 2010 - 15:33
Pristatau ir aš savo krikšto komplektuką ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image



Na ir privargau karsta.gif
Atsakyti
Komplektėlis mažulytei mergytei. Dedu į krikštynų temą, nors ir su geltona spalva. Tiesiog tokios pageidavo užsakovė ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 07 25, 18:21)
Pristatau ir aš savo krikšto komplektuką  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Na ir privargau karsta.gif


NUOSTABU 4u.gif 4u.gif wub.gif
Gal butu galima schemute? blush2.gif Labai noreciau nunerti savo dukrytei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 07 25, 20:21)
Na ir privargau karsta.gif

Buvo verta mirksiukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(sauadsa @ 2010 07 25, 21:34)
Komplektėlis mažulytei mergytei. Dedu į krikštynų temą, nors ir su geltona spalva.

Labai grazu ir dailiai atlikta thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Noreciau pagalbos paprasyti. Is likuciu siulu noriu numegzti megztuka maza mazdaug 2ieju metu mergytei, bet savo aplinkoj neturiu tokio amziaus vaiko. Ar galetumet kas pasakyti ismatavimus? Per pilva, krutine, peciu juostos ilgis, nuo pilvo iki peciu.. Buciau labai dekinga ir laiminga 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,nu kokie nuostabus jusu darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Noriu parodyti ir as savo ka padariau smile.gif user posted image

user posted image
Atsakyti