Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

Viliuteee tavo groziai wub.gif wub.gif wub.gif
Lusasita ir tavo nerta labai grazi suknyte wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuteeee suknutes labai zavingos, Lusasita, labai graziai papuosei mergyte, suknute tokia ilga, net ant zemes dedasi, kaip man grazu, kai tokia ilga wub.gif
O cia mano nertu, megztu sukneliu kolekcija.... Tai tik po viena modeli, kuriu klonu su tam tikrais savitais pakeitimais padaryta net nebezinau pati kiek tongue.gif ... Tik pora suknuciu yra viena karta nerta, tai si su roziniu kaspinu, kuri vis dar iesko seimininkes ir ta, kur per visa sijona daug gelyciu - siu suknuciu klonu dar nedariau ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 16 liepos 2010 - 08:29
villyte kokia kolekcija wub.gif wub.gif wub.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Labai jau man grazu
Atsakyti
Kaip cia viskas grazu, darbstuolytes thumbup.gif Bet kodel beveik nieko nera berniukams ... verysad.gif Juk juos taip pat norisi papuosti tokiai sventei. Neriu kaip tik savo suneliui kriksto skraistyte, kepurele jau nuneriau, tai taip sudetinga su idejom, nes viskas tik mergaitems ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinda @ 2010 07 16, 21:43)
Kaip cia viskas grazu, darbstuolytes  thumbup.gif  Bet kodel beveik nieko nera berniukams ...  verysad.gif  Juk juos taip pat norisi papuosti tokiai sventei. Neriu kaip tik savo suneliui kriksto skraistyte, kepurele jau nuneriau, tai taip sudetinga su idejom, nes viskas tik mergaitems ...  unsure.gif

Stai pora kostiumeliu as esu nerus berniukams ir dabar dar viena baigineju, neuzilgo idesiu parodyt smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Paskutine naujiena.

user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos,

gavau nuotraukytes su mamytes leidimu parodyt viesai savo naujausia kurini ant modeliuko 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 07 19, 15:47)
sveikos,

gavau nuotraukytes su mamytes leidimu parodyt viesai savo naujausia kurini ant modeliuko  4u.gif



Kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano paslutinis darbelisuser posted image
Atsakyti
nepyk bet labai lens.gif mazas ,nieko neina iziuret
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 15, 21:22)
kazkas naujesnio-su zydra linine pasuknele ir be gelyciu ax.gif

user posted image

labai jau grazus tie Jusu darbeliai! ir mezgimo/nerimo greitis irgi nerealus thumbup.gif
noriu paklaust, kai mezgat sukneles, tai jas nuo virsaus mezgat zemyn? ir nuo juosmens pereinat prie 5 virbalu , ar ne taip?
aciu 4u.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
pirmiausia mezgamas sijonas,nukerpama pradzia,surenkamos akys ir mezgama i virsu ax.gif
o cia dar trijule,paruosta kelionei smile.gif
user posted image
Atsakyti