Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

Suknyte ir papuosimas zvakei is Amber
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=pupune,2010 07 10, 18:35]
Vis kiekvieną dieną naujų grožių čia įdėta, šaunuolės thumbup.gif

Vakar nusiprikau siūliukų Savanorių pr. 49, Vilniuje, tai "maxi" ten po 8 lt, o "summer" po 8,5 lt. nersiu iš "maxi", bet toks šiurkštokas atrodo nerinys mano 2,5 mėn dukrytei bus g.gif galvojau dėti ant nuogo kūniuko, bet jaučiu reiks bodžiuko.. kaip Jūs ar visos dedat pamušalus ar kokį rūbelį rengiat?

Ar darot kokius užsegimus nugarytei, juk kitaip sunku bus aprengti manau g.gif
[/quote mirksiukas.gif ]
Kai isskalbsi,paminkstes siulai ir mezginys.Tikrai nekanda ant nuogo kunelio.Pamusaliuka galima det nebent sijoninei daliai,jei labai kiaura ar nori pusto sijono.
O sagute reikia daryti,jei iskirpte arti kakliuko.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 07 11, 11:59)
Kai isskalbsi,paminkstes siulai ir mezginys.Tikrai nekanda ant nuogo kunelio.Pamusaliuka galima det nebent sijoninei daliai,jei labai kiaura ar nori pusto sijono.
O sagute reikia daryti,jei iskirpte arti kakliuko.


Ačiū 4u.gif
Jau buvau nemažai nunėrus, pamatuoju per didelė mano coliukei ir vėl teks iš naujo doh.gif kaip sunku nutaikyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 07 11, 22:30)
Ačiū  4u.gif
Jau buvau nemažai nunėrus, pamatuoju per didelė mano coliukei ir vėl teks iš naujo  doh.gif  kaip sunku nutaikyti  biggrin.gif

Geriausia paimt vaiko rubeli, kuris vaikuciui geras ir nerti pagal ta rubeli, o ant vaiko matuoti.... Tada lengviau numatuoti dydi mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip grazu cia smile.gif
Atsakyti
Mamytei leidus dedu dar keletą nuotraukėlių.
Suknelę nėriau aš, kepurytę pati mamytė wub.gif thumbup.gif


user posted image

user posted image

user posted image


user posted image
Atsakyti
oi kokia grazi pupa
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2010 07 09, 09:26)
Galutinis rezultatas mano pupos krikstynoms


kokie dailūs darbeliai, tik ... kogėl mergytei puošėt rausvai? Juk berniukmas krikštynoms reikia rausvai, mergaitėms - melsvai. Jei klystu, pataisykit, nes man ir pačiai labai aktualu.

Ir dar didelis prašymas ... gal turit "vyrišką" žvakės apnėrimo schemutę, nelabai turiu laiko eksperimentuot, norėčiau jau išbandytos.
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2010 07 13, 10:10)
kokie dailūs darbeliai, tik ... kogėl mergytei puošėt rausvai? Juk berniukmas krikštynoms reikia rausvai, mergaitėms - melsvai. Jei klystu, pataisykit, nes man ir pačiai labai aktualu.

Jau daug diskutuota šiuo reikalu biggrin.gif

Nėra niekur parašyta kokia spalva turi būti 4u.gif čia tradicija tokia smile.gif
Gali nors ir žaliai pasipuošti mirksiukas.gif

Svarbu skraistė balta. Ji yra krikšto rūbas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 07 13, 11:19)
Jau daug diskutuota šiuo reikalu  biggrin.gif

Nėra niekur parašyta kokia spalva turi būti  4u.gif čia tradicija tokia  smile.gif
Gali nors ir žaliai pasipuošti  mirksiukas.gif

Svarbu skraistė balta. Ji yra krikšto rūbas  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 07 13, 11:19)
Jau daug diskutuota šiuo reikalu  biggrin.gif

Nėra niekur parašyta kokia spalva turi būti  4u.gif čia tradicija tokia  smile.gif
Gali nors ir žaliai pasipuošti  mirksiukas.gif

Svarbu skraistė balta. Ji yra krikšto rūbas  smile.gif

Mano mergytes suknele buvo isvis raudona su melyna ir geltonais krasteliais - tokia gelytes forma, skrybelaite melyna ir tiko, o skraisteles isvis neturejom, kunigas turejo savo balta ruba ir krikstydamas pridejo ir tiek, tik tam ritualui (cia pries 11 metu buvo, kai dar nebuvo tokios mados puosti mergytes kaip jaunasias, tik dabar gal labiau demesio kreipiama i ruba.....). Manau svarbiausia yra pats ritualas, o ne rubai ar papuosalai, cia tik tai, ka pacios mamytes nori matyti ir kuo pasidziaugti, kaip nori papuosti savo mazyli.... O tradicijas kuriame mes patys is to, kas mums patinka ir kas mums priimtina... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2010 07 13, 09:10)
kokie dailūs darbeliai, tik ... kogėl mergytei puošėt rausvai? Juk berniukmas krikštynoms reikia rausvai, mergaitėms - melsvai. Jei klystu, pataisykit, nes man ir pačiai labai aktualu.

Ir dar didelis prašymas ... gal turit "vyrišką" žvakės apnėrimo schemutę, nelabai turiu laiko eksperimentuot, norėčiau jau išbandytos.


Puosem taip kaip graziausiai ziurejosi o kaip kazkas kaid pasake kriksto rubas yra skraiste.
Kadangi mus skraiste bus balta tai mes pasipuosem roziniai
Atsakyti