Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 07, 20:13)
labai skubejau iki atidavimo klientei nufotografuoti ir nespejau pamatyti,kad nuotraukoje visai nesimato,jog suknele ne balta,o svelniai rozine.tai turbut vienas is geresniu mano klienciu pasirinkimu.realybej be galo graziai atrodo rozine ant baltos pasukneles.megztukas baltas.


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 07 07, 17:26)
Ačiū  mirksiukas.gif
Bet kaip man iki tų gariūnų dasigauti, nebet tik savatgalį, kad dukrytę tėčiui palikti  g.gif

O "Ermitaže" mačiau siūlų, bet kažin ar būtų Summer arba Maxi? nes ten su "ermitažo pinigėliais", galima būtų neblogai prasisukti smile.gif



kai buvau Ermitaze pries dvi savaites, tai nei maxi, nei summer siuliuku ten nemaciau.
O as maxi siuliukus pirkti pradejau Hales turguje. Ten atradau dvi vietas, kur prkiaujama siulais (gal tu vietu ir daugiau yra g.gif )
bet labiausiai man patiko tai, kad is visu parduotuviu kiek pries tai lankiausi, tame turguje siulu kainos pigiausios. Kaip pvz. maxi ten kainuoja po 8 litus.
Atsakyti
Labukas,
užsukau pasidairyti į šią temą, nes ieškau kaip nunerti krikštynoms kepurytę, juostą ant galvos ir batukus... suknelės paprasčiausiai jau nespėčiau, nes mažokai laiko... tai likau taip sužavėta, kad net žodžių pritrūkau...

QUOTE(rasa32 @ 2010 06 30, 18:42)
Labai labai grazu   wub.gif  wub.gif  wub.gif sakyciau, netgi su tautiskais motyvais thumbup.gif

As ir rodausi suknytes 2sesytems smile.gif
user posted image

user posted image


Gražu, bus tikros princesės... nerealu wub.gif

QUOTE(Amade @ 2010 07 01, 19:51)
krikstynu komplektukas  wub.gif
user posted image
user posted image

user posted image


Nėra žodžių wub.gif ... kažko vis ieškau panašaus... einu panašių schemų ieškoti po SM...

QUOTE(Cheekyyy @ 2010 07 04, 17:30)
Sveikos  4u.gif
Parodau jau visiskai uzbaigta krikstynu komplekteli  ax.gif  kadangi rugsejo gale krikstysim dukryte tai ir rubeliai storesni  blush2.gif
zvakutes papuosimas is arciau  biggrin.gif
user posted image

Labai gražu... originalus papuošimas žvakei... super thumbup.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 07, 19:13)
labai skubejau iki atidavimo klientei nufotografuoti ir nespejau pamatyti,kad nuotraukoje visai nesimato,jog suknele ne balta,o svelniai rozine.tai turbut vienas is geresniu mano klienciu pasirinkimu.realybej be galo graziai atrodo rozine ant baltos pasukneles.megztukas baltas.
user posted image


Labai gražu wub.gif

Žaviuosi, kaip jūs visos gražiai mokate wub.gif
Dar užduosiu klausimėlį... o kokio amžiaus mergytėms čia nėrėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lincikas: 08 liepos 2010 - 07:50
QUOTE(Lusasita @ 2010 06 08, 16:55)
Rodausi kūrinuką krikštynoms

kepurytė
user posted image

ir komplektukas
user posted image




Nerealus grozis, esu suzaveta!
Atsakyti
nu ir as pasirodysiu su kriksto komplektuku
user posted image
Atsakyti
Sveikos darbštuolytės, darbuojuosi ir aš, bet va dabar užstrigau ties šita suknyte, dabar nebepamenu, kas nėrė, norėčiau paprašyti schemutės ir iš kokių siūliukų nerta, labai dėkoju iš anksto, labai reikia 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carnitaster: 08 liepos 2010 - 13:17
saulxx,nepaprastai grazu bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 07 08, 11:25)
nu ir as pasirodysiu su kriksto komplektuku
user posted image

Labai grazus komplektukas thumbup.gif
kokio amziaus mergytei nerta? koks dydis? ir kiek siulu sunaudojot?

QUOTE(rasa32 @ 2010 07 08, 14:14)
saulxx,nepaprastai grazu bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Rasa32, gal galima nertos suknytes, kur dviem mergytem buvo nerta, schemute???
aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
[quote=busima,2010 07 08, 15:38]
Labai grazus komplektukas thumbup.gif
kokio amziaus mergytei nerta? koks dydis? ir kiek siulu sunaudojot?

cia nerta 8men mergytei sukneles ilgis kazkur 50cm o sunaudojau kazkur 3vnt maxi siulu
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 07 08, 14:13)
Sveikos darbštuolytės, darbuojuosi ir aš, bet va dabar užstrigau ties šita suknyte, dabar nebepamenu, kas nėrė, norėčiau paprašyti schemutės ir iš kokių siūliukų nerta, labai dėkoju iš anksto, labai reikia 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 07 08, 16:06)
cia nerta 8men mergytei sukneles ilgis kazkur 50cm o sunaudojau kazkur 3vnt maxi siulu


o gal galima suknytes schemute? ir kaip jus darot virsu suknytes, ar atskirom dalim ir tada susiunat, ar neriat apvaliai ir po to tik kur prasideda iskirpimai atskirai nuneriat ir ties petukais susiunat? :aciukas:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busima: 08 liepos 2010 - 15:38
Šaunuolės mamytės, tiek daug gražių darbelių, net seilė ištįso thumbup.gif
deja, pati nemoku megzti, bet nusižiūrėjau savo mažajai šią Baltą suknelę ax.gif
Atsakyti