Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynom

QUOTE(pupune @ 2010 07 05, 21:23)
mamytės, niekur nerandu juostelių ant galvyčių schemučių, ar čia visos iš galvos? smile.gif

Iš galvos visos mezgam- neriam pasirinktu rašteliu ax.gif

QUOTE(pupune @ 2010 07 06, 22:45)
Ar man taip atrodo, bet dauguma mergaitiškų rūbelių mergytėm su mėlynu?  g.gif

Tai krikšto rūbeliai ar skraistė krikštynoms jei pagal bažnyčią- tai mergaitei su mėlyna, berniukui- su rožine sp. Aš dariau tik skraistę su mėlyna sp. Bet čia nebūtina, kaip kas nori, taip tas puošia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2010 07 06, 15:58)
FILETTOS nežinau  schmoll.gif , o Begonijos ir Summerių pigiausiai galima nusipirkt Tilžės turguj ( ČIA jų puslapiukas, galima pasiskambint) , kiek brangiau - Mezginių pasaulio parduotuvėse.



mano sukneles nertos is Filettos,zinokit kitokiu ir nenoriu siuliuku

http://www.mezginiup.../1126/filetta_2

cia nuoroda aie filetta siulukus,tikrai siulau isbandyti.Neriu nepirma suknele is ju.
Papildyta:
QUOTE(ilamka @ 2010 07 07, 13:46)
mano sukneles nertos is Filettos,zinokit kitokiu ir nenoriu siuliuku

http://www.mezginiup.../1126/filetta_2

cia nuoroda aie filetta siulukus,tikrai siulau isbandyti.Neriu nepirma suknele is ju.


o siaip siulau pabandyti nusipirkti vienokiu ir kitokiu ir pabandyti paciai is kokiu mieliau neriasi ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 07 04, 20:29)
o sia mano nerta kriksto suknele

Ir suknelė graži, ir darbas super kruopštus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 06 30, 19:42)
Labai labai grazu  wub.gif  wub.gif  wub.gif sakyciau, netgi su tautiskais motyvais thumbup.gif

As ir rodausi suknytes 2sesytems smile.gif

user posted image


Nuostabus darbelis, gal galima suknytes schemute???
Dekojam is anksto labai labai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
mamos, o kur perkat vilniuje siūlus? Akropolį yra? g.gif
O dar yra Savanorių pr. siūlų parduotuvė, kaip ten?
Internetu pirkti nenoriu, nes užtruks laiko, o jau reiktų pradėti dabar, nes sugalvojau vėlokai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupune: 07 liepos 2010 - 15:52
QUOTE(pupune @ 2010 07 07, 16:52)
mamos, o kur perkat vilniuje siūlus? Akropolį yra?  g.gif
O dar yra Savanorių pr. siūlų parduotuvė, kaip ten?
Internetu pirkti nenoriu, nes užtruks laiko, o jau reiktų pradėti dabar, nes sugalvojau vėlokai smile.gif

As siulau Gariunuose paziureti, ten didelis pasirinkimas ir manau geriausia kaina rasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(busima @ 2010 07 07, 17:13)
As siulau Gariunuose paziureti, ten didelis pasirinkimas ir manau geriausia kaina rasi. mirksiukas.gif


Ačiū mirksiukas.gif
Bet kaip man iki tų gariūnų dasigauti, nebet tik savatgalį, kad dukrytę tėčiui palikti g.gif

O "Ermitaže" mačiau siūlų, bet kažin ar būtų Summer arba Maxi? nes ten su "ermitažo pinigėliais", galima būtų neblogai prasisukti smile.gif
Atsakyti
turiu klausimuką. iš kokių geriausia siūliukų nerti skraistę ir kepurytę mergytei krikštynom? ir kiek vidutinio sudėtingumo rašteliu šiem dviem daigtam reikės siūliukų? labai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
labai skubejau iki atidavimo klientei nufotografuoti ir nespejau pamatyti,kad nuotraukoje visai nesimato,jog suknele ne balta,o svelniai rozine.tai turbut vienas is geresniu mano klienciu pasirinkimu.realybej be galo graziai atrodo rozine ant baltos pasukneles.megztukas baltas.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Paskutinėj nuotraukoj šiek tiek matos tas ružavumas thumbup.gif thumbup.gif , graži suknytė ir bolerukas, ką jau čia ir besakyt wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuteee, kaip visada- nuostabus komplektukas thumbup.gif

QUOTE(mazge1979 @ 2010 07 07, 19:14)
turiu klausimuką. iš kokių geriausia siūliukų nerti skraistę ir kepurytę mergytei krikštynom? ir kiek vidutinio sudėtingumo rašteliu šiem dviem daigtam reikės siūliukų? labai dėkoju  4u.gif

Aš savajai skraistę ir kepurytę nėriau iš Maxių, sunėriau vien skraistei beveik visą 1 matkelį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2010 07 07, 20:25)
Viliuteee, kaip visada- nuostabus komplektukas  thumbup.gif
Aš savajai skraistę ir kepurytę nėriau iš Maxių, sunėriau vien skraistei beveik visą 1 matkelį  ax.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti