QUOTE(leliumai @ 2010 06 13, 12:19)
1 - kokiais ploteliais tiktų išdėstyti skirtingas daugiametes gėles: skersinėmis laisvos formos juostelėmis, nedideliais mažais "kleckiukais", dideliais neaiškios formos "blynais" ar dar kitaip?
2 - prasidėjus vasarai matyti kad pavasarinės gėlės likusios visišku kilimėliu sudaro "duobes" tarp vasaros gėlių. Mane tai erzina. Kaip spręsti šitą problemą?
3 - nesinori padaryti per didelės gėlių rūšių įvairovės, bet matyti, kad pvz. vasara pernelyg tamsi (šiliniai gvazdikai valdo)
Kaip tos mintys iki skausmo pažįstamos
, nes pačiai tas pats suka galvą audžiant kokį didėlesnį gėlyno gabaliuką...
1 - Taipogi labai bijau nuklyst į subjektyvumus, bet turbūt panašiai įsivaizduoju kaip ir Smth1 (jei tik teisingai būsiu supratusi) :
Toks vaizdinys iškilo pirmiausia... banguojančio kontūro atkartojimas tarsi persiliejančiomis linijomis. Vienodos spalvos ploteliai nebūtinai iš tų pačių augalų, tiesiog svarbu, kad būtų išlaikoma spalvinė mintis, atsiradusios naujos faktūros tik praturtins vaizdą. Bet, kadangi iš nuotraukos sunku spręsti, o gėlynas atrodo pakankamai didelis, galbūt gali norėtis optiškai kažkiek jį sutrumpinti, todėl neatmesčiau ir dalinimo siauresnėmis ir platesnėmis skersinėmis juostomis. Čia labai nuo sistuacijos priklauso.
Mažiausiai širdis linksta prie tiesaus išilginio dalijimo, bet čia jau krypstu į asmenines lankas...
3 - Didelės įvairovės gal ir nereikia, bet manau to jausmo 'kažkas ne taip' viena iš priežasčių, galėtų būti ir šiek tiek per stambūs vienarūšiai plotai, o ypač tai, kad jie visi gana panašaus dydžio, kas įneša monotonijos (akims nėra kur pabėgioti). Besikaitaliojantys, persipinantys (išlaikant bangavimo idėją) stambesni ir smulkesni ploteliai suteiktų gyvumo, atsirastų tarsi pulsavimas kompozicijoj.
2- Vėlgi - smulkesni, persipinantys ploteliai padės užmaskuoti tokias bėdeles, nes dėmesys bus išskaidomas plote. Aišku visiškai žemučių pavasarinių kilimukų tai turbūt negelbės ir juos reikėtų traukti arčiau priekio.
QUOTE(Feniksas45 @ 2010 06 13, 14:54)
neatpažintoji -glaucium ,o lietuviškai ,,vaiklai,,
Šiek tiek į
temą