Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau

Sveikos mamytes!
Kita sestadieni planuojam vaziuot i Suwalkus. Galim paiimt pakeleivius, gal yra norinciu vaziuot su mumis? smile.gif Isvaziuojame is Vilniaus. Geriau butu per AZ.
Atsakyti
Sveikos, norėčiau nuvykti i Seinus apsipirkti kokiame nors prekybos centre dėl maisto prekių ir panašiai, bet nežinau nei gatvės, nei parduotuvių pavadinimų, gal galtumėte man padėti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Storume @ 2010 09 25, 19:33)
gal galtumėte man padėti?

Pirmoje šios temos žinutėje yra pateikta susisteminta info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Storume @ 2010 09 25, 19:33)
Sveikos, norėčiau nuvykti i Seinus apsipirkti kokiame nors prekybos centre dėl maisto prekių ir panašiai, bet nežinau nei gatvės, nei parduotuvių pavadinimų, gal galtumėte man padėti? smile.gif

Tai ir nuvykit. Kokios problemos? Tik nesuprantu ko i tuos Seinus? Ten jokiu prekybcentriu kaip ir nera. Gal i Suvalkus pradžiai geriau? Suvalkuose tikrai nepasiklysite irgi nes ten ne didmiestis, o dideliu prekybos centru ten irgi tik ant pirštu Plaza ir Kauflandas.
Atsakyti
Buvome šį savaitgalį Bialystoke. Vien dėl maisto važiuoti tikrai nebeapsimoka, nes kainos vienodos kaip ir LT, tik laimi kurso atžvilgiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabi8 @ 2010 09 27, 13:36)
Buvome šį savaitgalį Bialystoke. Vien dėl maisto važiuoti tikrai nebeapsimoka, nes kainos vienodos kaip ir LT, tik laimi kurso atžvilgiu.  smile.gif

o man labiau patinka maistas man skaniau.....
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 09 27, 13:49)
o man labiau patinka maistas man skaniau.....

ieskau kompanijos i Bialystoka savaitgaliui
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 09 27, 13:49)
o man labiau patinka maistas man skaniau.....


Pasirinkimas didesnis, o dėl skonio nesiginčijama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gabi8 @ 2010 09 27, 13:36)
Buvome šį savaitgalį Bialystoke. Vien dėl maisto važiuoti tikrai nebeapsimoka, nes kainos vienodos kaip ir LT, tik laimi kurso atžvilgiu.  smile.gif

O pvz. kokias kainas Jūs lyginate? Konkrečių produktų ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Piranija @ 2010 09 27, 16:03)
O pvz. kokias kainas Jūs lyginate? Konkrečių produktų ax.gif  ax.gif

Tai ka pamenu be čekio.
"Reale"
Pomidorai 1 kg. - 5.99 zl.
Bulves 1 kg - 0.85 zl.
Dantų pasta "Lacalut" - 19.99 zl.
Kava "Jacobs" 6.99
Atsakyti
Surašysiu tikslias kainas, ką pirkome, gal kam pravers rolleyes.gif
"Real" Bialystoke parduotuvė
Pienas 2proc. (tetrapakas) - 1,89zl.
Arbata Bioactive žalia su kriaušių gabaliukais plikoma - 3,79 zl.
Grikiai 4x100 gr. - 2,19 zl.
Jogurtas "Jogobella" 150 gr. - 0,99 zl.
Kepimo milteliai 15 gr. - 0,35 zl.
Šampūnas "Timotei" 400 ml. - 6,99 zl.
Šampūnas "Fructis" 400 ml. - 8,99 zl.
Lion šokoladas - 0,99 zl.

"Auchan" Bialystoke

Alyvuogių aliejus "Extra virgin" 1l - 10 zl.
Grikiai 900 gr. - 4,75 zl.
Kava "Jacobs kronung expreso" 250 gr. 9,99 zl. (tokios dar nemaciau LT)
Tymbark sultys 1l - 2,77 zl
Fantasia jogurtas 3 vnt. - 3,77 zl.
Pieniškos bandelės 10 vnt - 5,48 zl.
Majonezas " Winny" - 4,38
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabi8: 27 rugsėjo 2010 - 17:05
QUOTE(nuliaX @ 2010 09 27, 13:49)
o man labiau patinka maistas man skaniau.....

Idomu pasidare kas ten taip skanu g.gif Lenkams musu maistas skanesnis, nes kaip jie teigia naturalesnis.
Atsakyti